Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

gal kokia didesnė foto buvo ir ištampė tau puslapiuką
Atsakyti
Tai , kad jos normalau dydžio blink.gif tos fotkės , pats tas ....idomus atvejis g.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2009 02 03, 11:05)
Ot sudas , nesiseka man  doh.gif , ir as nesuprantu, kodel.



Man taip pat sitaip buvo nutike,bet veliau viskas vel susinormalizavo.Pamenu norejau napoleona kepti pagal PvilaS,bet nerode desinio soniuko verysad.gif Beja,va ka tik paziurejau dar-18psl.-tas pats,nerodo pilno vaizdo blink.gif ten kazkas uzstrige ayvaizdziai,nes net atsakyti neduoda i zinute,truksta desines puses unsure.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif ....PAS MANE VISKAS GERAI 18 pslp..... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 02 03, 09:54)
Žinok kartais taip manau, nes kai pasakau  Vilniečiams iš kur aš, tai dauguma nieko apie tokį miestelį nežino...
Tiesa, dabar tokių nežinančių apie Kelmę gerokai sumažėjo, juk labai garsi tragedija apie Jonaitiene nuvilnijo per visą` Lietuvą.
Tai pas mus jau juokas, kad jei kas ir žino tą miestelį tai tik pagal tai kad ten nusikaltėlių pilna.... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Na,ten pas jus visko pilna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 02 03, 00:01)
"Jaunystės" receptą kaip nekeista kažkada radau rusų forume.

Aciu, RiMami 4u.gif Reikes kada isbandyt.
Ir is kur jus tuos rusiskus forumus randat ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 03, 12:47)
blink.gif  blink.gif ....PAS MANE VISKAS GERAI 18 pslp..... blink.gif



Idomiai...nesuprantu as tada,nes man ten tebestringa unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 02 03, 12:11)
Aciu, RiMami  4u.gif Reikes kada isbandyt.
Ir is kur jus tuos rusiskus forumus randat ax.gif


Šitas forumas tikrai geras - ten daugumoj tortininkės profės tupi lotuliukas.gif kažkada Glacee savo temoj nuorodą buvo davus, beje ji ten dar ir moderatorė to forumo ax.gif O kokių tortų gražių ten esu mačius wub.gif wub.gif wub.gif bet dabar kažkodėl nebeįleidžia į tortų papuošimų temą bash.gif

Norėčiau Cipciuko paklaust jos nuomonės apie tą Jaunystę - jei turėtumėt minutėlę laiko ir pažiūrėtumėt į šio torto kremą - jis su želatina, bet ji pilasi į verdantį sirupą blink.gif dar taip negirdėjus niekur blink.gif gal tada tas kremas pasidaro "nekenksmigas" ir tortą gal galima papuošt beze tada g.gif Ten ir rašoma, kad puošiama beze kremu, bet dėl tos želatinos baisu blink.gif

Miskouoga - kad kažkas negerai tai faktas blink.gif Namuose viską normaliai rodo, o darbe rodo iš vis didžiulėmis raidėmis viską forume, anksčiau taip nebuvo, bet viską stumdyt galima ir įskaitoma ax.gif
Atsakyti
bet viską stumdyt galima ir įskaitoma ax.gif


nesigauna man tie triukai,nesistumia g.gif iki galo tame puslapyje schmoll.gif cia matyt moderatoriu pagalbos reikes ar dar kieno,kas tvarko visa musu rasleva rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 02 03, 13:03)
Norėčiau Cipciuko paklaust jos nuomonės apie tą Jaunystę - jei turėtumėt minutėlę laiko ir pažiūrėtumėt į šio torto kremą - jis su želatina, bet ji pilasi į verdantį sirupą blink.gif dar taip negirdėjus niekur blink.gif gal tada tas kremas pasidaro "nekenksmigas" ir tortą gal galima papuošt beze tada g.gif Ten ir rašoma, kad puošiama beze kremu, bet dėl tos želatinos baisu blink.gif

net balsu zvengiau is Яунисте lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 02 03, 08:30)


KAip smagu kad kažkas yra buvęs Kelmėje...

drinks_cheers.gif poster_offtopic.gif kai mano tevukai abu nuo ten kile, tai butu nuodeme neapsilankyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 02 03, 13:03)
Šitas forumas tikrai geras - ten daugumoj tortininkės profės tupi  lotuliukas.gif kažkada Glacee savo temoj nuorodą buvo davus, beje ji ten dar ir moderatorė to forumo ax.gif O kokių tortų gražių ten esu mačius wub.gif  wub.gif  wub.gif bet dabar kažkodėl nebeįleidžia į tortų papuošimų temą bash.gif

Norėčiau Cipciuko paklaust jos nuomonės apie tą Jaunystę - jei turėtumėt minutėlę laiko ir pažiūrėtumėt į šio torto kremą - jis su želatina, bet ji pilasi į verdantį sirupą blink.gif dar taip negirdėjus niekur blink.gif gal tada tas kremas pasidaro "nekenksmigas" ir tortą gal galima papuošt beze tada g.gif Ten ir rašoma, kad puošiama beze kremu, bet dėl tos želatinos baisu blink.gif

Miskouoga - kad kažkas negerai tai faktas blink.gif Namuose viską normaliai rodo, o darbe rodo iš vis didžiulėmis raidėmis viską forume, anksčiau taip nebuvo, bet viską stumdyt galima ir įskaitoma ax.gif


Aš jį jau buvau žiūrėjusi mirksiukas.gif , ....matai ten gaunasi ale zefyras , todėl ir beze ant jo laikosi mirksiukas.gif ....aplamai tai reikėtu juo užsiimti , tuo tortuku rolleyes.gif g.gif
O ji tai iš Lietuvos , ta mergina tongue.gif ...Wilnios lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 03 vasario 2009 - 15:52