Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(Muske @ 2008 12 13, 15:28)
Norejau kept Cipsiuko ananasini, bet pusfabrikacio kremo neturiu, ir bijau bandyt, kad nebut sintetinis labai. O ka det vietoj jo - nekilo ideju  ax.gif O kepu sita meska, nekantrauju kas gausis  tongue.gif

Nekantrauju suzinot kaip tau gavosi,nes man tai jis labai patiko. thumbup.gif
Beje,ananasinis tortas buvo isgirtas,kad skanus thumbup.gif
Reikes ir paciai issikept,nes dar neragavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 12 13, 19:49)
Nekantrauju suzinot kaip tau gavosi,nes man tai jis labai patiko. thumbup.gif
Beje,ananasinis tortas buvo isgirtas,kad skanus thumbup.gif
Reikes ir paciai issikept,nes dar neragavau blush2.gif

Skanu.. smile.gif glajum dar neapliejau, tai ciut truksta saldumo ax.gif
Ananasini gyre, bet as to kremo vistiek nelabai noriu pirktinio smile.gif buvau nusiteikus kept, bet..
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2008 12 13, 18:59)
Skanu.. smile.gif glajum dar neapliejau, tai ciut truksta saldumo  ax.gif
Ananasini gyre, bet as to kremo vistiek nelabai noriu pirktinio smile.gif buvau nusiteikus kept, bet..


Man tai tie pirktiniai kremai labai patinka, net nesijaucia jokia sintetika schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 13, 20:18)
Man tai tie pirktiniai kremai labai patinka, net nesijaucia jokia sintetika  schmoll.gif

reikes ryztis ir pabandyt smile.gif Dr. Otker perkat? Kuri ciupt, kad nenusivilt?
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2008 12 13, 19:57)
reikes ryztis ir pabandyt smile.gif Dr. Otker perkat? Kuri ciupt, kad nenusivilt?


Nezinau kokios jis ten firmos, bet ta kur maximose ir IKI buna pirkt. Lenkiskas kazkoks. Triju rusiu berods buna.
Atsakyti
Muska ......be panikos , as idedu foto , paziurek jis net medali gaves doh.gif ......nesijaucia jokia sintetika schmoll.gif , sita as bazeje perku ( jis ten litu su centais pigesnis nei pardese ) , bet ir tas geras - is parduotuves , o siam tortui tinka vanilinis arba grietininis ( nedesi gi tu braskinio ar sokoladinio ).

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 13, 21:22)
Muska ......be panikos , as idedu foto , paziurek jis net medali gaves  doh.gif ......nesijaucia jokia sintetika  schmoll.gif , sita as bazeje perku ( jis ten litu su centais pigesnis nei pardese ) , bet ir tas geras - is parduotuves , o siam tortui tinka vanilinis arba grietininis ( nedesi gi tu braskinio ar sokoladinio ).

Aciu uz vaizdine medziaga 4u.gif Maximoj tai nepamenu kokius maciau, bet IKI tai tikrai tokiu ner. Yra tik Dr. otker sokoladinis ir vanilinis smile.gif ikalbejot mergaites, pabanysiu as ji mirksiukas.gif
Atsakyti
vat to kur medali gaves,pas mus as neradau,tik to pirmo yra.siandien pribaigiau ananasini torta,nu visa skanu buvo,kepsiu ir dar. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2008 12 13, 20:26)
Aciu uz vaizdine medziaga  4u.gif Maximoj tai nepamenu kokius maciau, bet IKI tai tikrai tokiu ner. Yra tik Dr. otker sokoladinis ir vanilinis smile.gif ikalbejot mergaites, pabanysiu as ji  mirksiukas.gif


Dr . otker superine firma ir ju produkcija liuks thumbup.gif vanilinas dvigubai stipriau kvepia nei kitu firmu ( apie musu pilstyma as is vis patyliu).

Papildyta:
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 12 13, 20:32)
vat to kur medali gaves,pas mus as neradau,tik to pirmo yra.siandien pribaigiau ananasini torta,nu visa skanu buvo,kepsiu ir dar. smile.gif


Ta pirma as anksciau pirkau , o kitus nesenai , per ta laika jie net medali spejo uzsidirbti lotuliukas.gif
Atsakyti
turiu klausima del tu kremų. ant pakelio parasyta daryti is 250 ml pienos ir 80 g sviesto. cipciuko ananasinio torto recepte 200 ml pieno ir 200 g sviesto.. cia kodel taip? del skonio ar del kazkokiu kitu priezasciu?
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 12 18, 21:04)
turiu klausima del tu kremų. ant pakelio parasyta daryti is 250 ml pienos ir 80 g sviesto. cipciuko ananasinio torto recepte 200 ml pieno ir 200 g sviesto.. cia kodel taip? del skonio ar del kazkokiu kitu priezasciu?


Cia kad tirstesnis butu kremas, nes jis pagal tai kaip parasyta, siek tiek per skystas, na su juo puosti nesigauna.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 12 18, 21:04)
turiu klausima del tu kremų. ant pakelio parasyta daryti is 250 ml pienos ir 80 g sviesto. cipciuko ananasinio torto recepte 200 ml pieno ir 200 g sviesto.. cia kodel taip? del skonio ar del kazkokiu kitu priezasciu?


Kai isideda ananasai , tas kremas praskysta .....bet jei jums per riebu , darykite mergaites visai be sviesto , man tai ir riebus tinka thumbup.gif
Atsakyti