Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(cipciukas @ 2008 12 10, 17:56)
Nesijaudink Masiania* viskas tau gausis , susikaupk , giliai ikvepk ....ir pirmyn fitness4.gif    lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Jau dabar pradet praktikuotis? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos.
Turiu klausimą dėl Napoleono. Kaip reikia virti kondensuotą pieną? g.gif Niekada to nesu dariusi. Skardinę reikia neatidarytą virt? Na žodžiu papasakokit man nežinančiai visiškai apie tokį dalyką blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiosyte: 11 gruodžio 2008 - 10:42
idedi i puoda su vandeniu,reikia kad skardine apsemtu. verdi tiek kiek parasyta recepte.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 12 11, 10:56)
idedi i puoda su vandeniu,reikia kad skardine apsemtu. verdi tiek kiek parasyta recepte.



Kaip tau sekesi su tortu? blink.gif
Atsakyti
tuoj idesiu
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image.cia cypsiuko ananasinis tortas biskvitas pagal rugiagele 23,visa kita pagal cypsiuka.tortas labai skanus.vakar turejau mirk atsikelk padaryti,buvau prizadejus draugei,kai gris is uzsienio pavaisint savo keptu tortu.tad sitoks isejo. smile.gif
Papildyta:
pertepimui naudojau grietineles skonio krema is ,pakelio. abrikosu dzemo neturejau,tai dejau apelsinu.gavosi laaaaaaaaaabai wub.gif
Atsakyti
NA APIE TORTA NERA NE KA KALBETI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , O VA PASERVIRAVIMAS ......MMMMM SUPERINIS , KAVUTE NET PER MONITORIU KVEPIA wub.gif
Atsakyti
Super torciukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 09, 18:44)
Pagalba jau cia umn.gif

dėkui, už atsakymus, tik man ebaisiai suglumino ši žinutė :

QUOTE(JOLKA999 @ 2008 12 10, 17:08)
GAL KAS GALI GREIT ATSAKYTI, KEPIAU BISKVITA PAGAL CYPSIUKO ANANASINI TORTA,ISKEPE GRAZUS IR LYGUS,KAI ISTRAUKIAU SUBLIUSKO,KAME KAZIN REIKALAS g.gif ,AR ISKEPUSI REIKIA IS KART TRAUKTI IS ORKAITES,AR PALAIKYTI TEN KOL ATAUS, LAUKIU JUSU PATARIMU. DABAR IDEJAU KEPTI ANTRA ,GAL ISEIS,JEI NE,TAI SIUKSLINE BUS SOTI PYRAGAIS lotuliukas.gif

kažkaip bijua, ka dir man nesugriūtų... unsure.gif

kaip dar galima išvengt biskvito ggggggggriūvimo???
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 12 11, 14:22)
dėkui, už atsakymus, tik man ebaisiai suglumino ši žinutė :
kažkaip bijua, ka dir man nesugriūtų... unsure.gif 

kaip dar galima išvengt biskvito ggggggggriūvimo???


Nepabandzius nesuzinosi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 12 11, 14:22)
dėkui, už atsakymus, tik man ebaisiai suglumino ši žinutė :
kažkaip bijua, ka dir man nesugriūtų... unsure.gif 

kaip dar galima išvengt biskvito ggggggggriūvimo???


Neistraukti neiskepusio , nu ne vieno karto butent sitas biskvitas man nesubliusko, jis toks net kietokas buna kai iskepa , ir Inockai liuks gaunasi thumbup.gif , jei jums pradeda smarkiai ruduoti virsus uzdenkite folija , bet netraukite lauk , tai nereiskia , kad jis jau iskepes .....ir dar pas mane biskvitai kepa visada ilgiau nei nurodoma recepte .....nezinau kodel , bet taip yra , as niekada neziuriu kiek parasyta laiko , smeigiu pagaliuka , bet pries pat baigiant kepti , nes dureliu patartina neatidarineti !!!!!!!!!

Daugiau drasos , pagalvokite , kaip bus smagu kai jis jums graziai iskeps biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 11 18, 20:47)
Mergaites koki skanesta siandien iskepiau thumbup.gif Negaliu sustot valgyt.
Radau ji stai cia.Cipciuk,tu megstu graikiskus riesutus,tau turetu patikt.Gan greitai ir lengvai pagaminamas.

Tortas "Meska siaureje"
4 tryniai,
3/4 stiklines cukraus,
100g sviesto,
1 stikline miltu,
saukstelis kepimo milteliu.

Idaras:
4 baltymai,
3/4stiklines cukraus,
400g graikisku riesutu,
sokoladines glazuros.

Norejau kept Cipsiuko ananasini, bet pusfabrikacio kremo neturiu, ir bijau bandyt, kad nebut sintetinis labai. O ka det vietoj jo - nekilo ideju ax.gif O kepu sita meska, nekantrauju kas gausis tongue.gif
Atsakyti