Įkraunama...
Įkraunama...

Early Days

QUOTE(marina861 @ 2011 03 07, 21:50)
Su tuo Next cia perlenkia jau, kai uz deveta rubeli nori atgauti puse ar daugiau nei puse kainos doh.gif Ziuriu kai kuriom nesvarbu rubelio grozis, patogumas, kad tik etikete butu Next. O juk kiti rubeliai nei groziu nei kokybe nenusileidzia. Nesuprantu kaip uz deveta rubeli galima po 20-30 Lt moket schmoll.gif, kad ir kokios firmos jis butu.



Sutinku 100procentu drinks_cheers.gif , dar nors siu metu kolekcijos tai suprantu Nexto kainas, bet kai pasiziuri skelbimo lentoje, tai baisu kokiu tu nextu pamatai doh.gif , suglamzyti, nudeveti, nubluke, suplyse ir kas tokius rubus perka blink.gif . Toks jausmas kad is devetu nusiperka ir dar uzdirbti nori doh.gif . Pas mus provincijoje ne 5 lt nekainuoja, o cia vienas prie vieno po 10 -15lt nori. Kraupu doh.gif
Atsakyti
mums early days rubeliu daznai parveza is Uk, bet kokybe nepasakyciau, kad labai jau stebuklinga
Atsakyti
QUOTE(Edilija05 @ 2011 03 13, 10:56)
mums early days rubeliu daznai parveza is Uk, bet kokybe nepasakyciau, kad labai jau stebuklinga


bet kaina thumbup.gif per ispardavimus tai is vis uz 2 eurus priperku sunui megstuku ,kelniu biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas iš bandžiusių galėtų palyginti early days ir mothercare? 4u.gif
Domina bodžių, šliaužtukų kokybė smile.gif
Atsakyti
Early days - kokybe tikrai nieko gero. Suprantu, kad pigu, bet..
Isskalbi pora kartu ir tie patys sliauztai apsivelia, nublunka ir t.t. Turejau 2 bliuskutes is ten, vaikinukas pavalge (pirmieji bandymai valgyt) ir galejau ismest.

Mothercare - kokybe dazniausiai super, bet kainos nemazos. Turejau ir bodziukus ir sliauztus is ten, skalbta n kartu (balti su masinytem), isliko balti ir tikrai grazus. Paskui dar ir atidaviau. Kai tuo tarpu early days, butu geda net pasiulyt kazkam imt, kokie jie lieka.
Bet va, gavau dovanu darbe grazu mothercare geltona kostiumeli naujagimiui, tai isskalbem pora kartu ir apsivele smarkiai doh.gif

Siaip yra n parduotuviu su zymiai geresne kokybe nei Early Days, bet kainos panasios - George, TU..
Atsakyti
QUOTE(Heizel @ 2011 03 19, 23:38)

Įdomu, nes radau, kas prekiauja iš užsienio, tai nėra labai didelis kainų skirtumas tarp early days ir mothercare, užtat ir susimąsčiau, negi šios firmos tolygios g.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2011 03 20, 11:19)
Įdomu, nes radau, kas prekiauja iš užsienio, tai nėra labai didelis kainų skirtumas tarp early days ir mothercare, užtat  ir susimąsčiau, negi šios firmos tolygios g.gif


jei jau kainos panasios tada siulyciau pirkti motercare mirksiukas.gif nes mothercare kokybe tikrai geresne ( bent jau sliauztinukai ir bodziai tai thumbup.gif ) o ir siaip pvz pas mus tai 3 vnt early days sliauztu kainuoja 9 eurai, o 3vnt mothercare - 18,5 euru ax.gif o ,kad lt parduoda uz panasia kaina tai....... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eiksau @ 2011 03 27, 03:00)
jei jau kainos panasios tada siulyciau pirkti motercare  mirksiukas.gif   nes mothercare  kokybe tikrai geresne  ( bent jau sliauztinukai ir bodziai tai  thumbup.gif )  o ir siaip pvz pas mus tai 3 vnt early days sliauztu kainuoja 9 eurai, o 3vnt mothercare - 18,5 euru   ax.gif  o ,kad lt parduoda uz panasia kaina tai....... rolleyes.gif

Geeeras, tai jau reikės tada girebti, aš net nzn gal ten kokia akcija šiuo metu, nes užėjau pažiūrėti kainų į puslapį ir labai nustebau. Kiti rūbeliai šiek tiek brangesni, pvz šliaužtukai, bet va bodžiukai keliais litais tik mothercare daugiau kainuoja.
ačiū už patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suntea7: 27 kovo 2011 - 10:33
QUOTE(suntea7 @ 2011 03 27, 11:33)
Geeeras, tai jau reikės tada girebti, aš net nzn gal ten kokia akcija šiuo metu, nes užėjau pažiūrėti kainų į puslapį ir labai nustebau. Kiti rūbeliai šiek tiek brangesni, pvz šliaužtukai, bet va bodžiukai keliais litais tik mothercare daugiau kainuoja.
ačiū už patarimus mirksiukas.gif

tai jau tikrai griebkit, nes butent bodziu kokybes ner ka lygint...
Kiti drabuzeliai ED tai dar neblogi, na bet jau bodziai..... visiskas slamstas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2011 03 19, 18:25)
Gal kas iš bandžiusių galėtų palyginti early days ir mothercare4u.gif
Domina bodžių, šliaužtukų kokybė smile.gif

Man mothercare ir early days tiesiog nesulyginami blush2.gif Mothercare rūbiukais vaikiškais visai esu labai patenkinta, bodžiai, pižamytės thumbup.gif Bliuskytės ir kelnytės labai irgi patiko. Ir kombinezonai, žodžiu, kiek esam turėję- nė vienu rūbeliu nenusivylus. Ir gerai skalbias, nesitraukia, nesitampo. Mano mažė atnešiojo, daugelis kaip nauji liko.
Prasčiausi, kiek esu pirkus- early days ir girl2girl blush2.gif Jeigu jau norisi pigiau, tada geriau rinkis George. Jie irgi pakankamai gerai nešiojasi, bet jau tiesa, ne visi. Pvz., pižamytės, kelnytės, džinsai, striukės- buvo puikūs, o va bodžiai- išsitampė kažkaip į plotį, kiti susitraukė schmoll.gif Bliuskytės, suknytės irgi ne visos patiko, kai kurių labai jau trikotažas skystas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SIVERIJA: 31 kovo 2011 - 13:22
Mamos, kur jus perkat early days drabuzelius?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2011 03 31, 23:31)
Mamos, kur jus perkat early days drabuzelius??  unsure.gif

Nzn siaip ar parduotuvese yra g.gif Pagrinde kas prekiauja internetu, veza is uzsienio ir perparduoda, kiek man teko dometis ax.gif Butent pas tokius prekeivius galima issirinkti ir early days, ir george, ir St. bernard, ir mothercare ir kt firmu drabuziuku. 4u.gif
Atsakyti