Įkraunama...
Įkraunama...

Early Days

QUOTE(Sulima_ma @ 2011 03 31, 22:31)
Mamos, kur jus perkat early days drabuzelius??  unsure.gif


As pirkau pas Deima15, ji turi savo temele.
Atsakyti
Pirkau internetu, per tarpininkes. Kokybe ED man nelabai, ypac apatiniu, nusiskalbia ir prasitampo.
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2011 04 23, 11:34)
Pirkau internetu, per tarpininkes. Kokybe ED man nelabai, ypac apatiniu, nusiskalbia ir prasitampo.

o kokiuose internetiniuose puslapiuose perkat? nes kainos cia kur pardavineja tai dvigubos ar trigubos negu parduotuvej
Atsakyti
QUOTE(maman8 @ 2011 05 02, 09:25)
o kokiuose internetiniuose puslapiuose perkat? nes kainos cia kur pardavineja tai dvigubos ar trigubos negu parduotuvej


Early Days (arba Primark) neturi internetines parduotuves. O pas perpardavinetojus kainos panasios, savaime suprantama kad jos didesnes, kitaip pelno nebutu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Heizel @ 2011 03 19, 21:38)
Early days - kokybe tikrai nieko gero. Suprantu, kad pigu, bet..
Isskalbi pora kartu ir tie patys sliauztai apsivelia, nublunka ir t.t. Turejau 2 bliuskutes is ten, vaikinukas pavalge (pirmieji bandymai valgyt) ir galejau ismest.

Mothercare - kokybe dazniausiai super, bet kainos nemazos. Turejau ir bodziukus ir sliauztus is ten, skalbta n kartu (balti su masinytem), isliko balti ir tikrai grazus. Paskui dar ir atidaviau. Kai tuo tarpu early days, butu geda net pasiulyt kazkam imt, kokie jie lieka.
Bet va, gavau dovanu darbe grazu mothercare geltona kostiumeli naujagimiui, tai isskalbem pora kartu ir apsivele smarkiai doh.gif

Siaip yra n parduotuviu su zymiai geresne kokybe nei Early Days, bet kainos panasios  - George, TU..

Sutinku drinks_cheers.gif , ta pati norejau parasyti, bet jau atsakei mirksiukas.gif
Atsakyti
dydis atitinka nurodoma pagal menesius, kokybe nera superine, bet tiek, kiek speja panesiot, uztenka.
Atsakyti
Prisiskaiciau as cia apie ta kokybe ir kaiptik buvau nusipirkusi 7 bodziukus, bijojau net skalbti kad sakot jog issitampo susiburbuliuoja ir pan - bet nieko visai, isploviau ir atrodo taip pat kaip pries plovima smile.gif dydi atitinka irgi
Atsakyti
As manau, kad patiems maziausiems siuos drabuzelius pirkti tikrai verta ir yra pasirinkimas,o nusinesioti tikrai nespeja,greiciau isauga smile.gif Va didesniems tai sakyciau man ten nieko grazaus nera, perkam kitose parduotuvese, bet sliauztai ir bodziukai tikrai normalios kokybes thumbup.gif
Atsakyti
nepatinka man ju kokybe schmoll.gif isitampo,nusiskalbia greitai,kol maza buvo keleta turejau ir daugiau nebeperku,kaip sakoant- pabandziau ir nepatiko,antra kart i ta pati sulini nebesoksiu biggrin.gif
Atsakyti
pabandziau ir as is to primarko, tai kaip ir tikejausi, likau labai nusivylus, o ir nieko grazaus neradau schmoll.gif tai nupirkau paprasciausius marskinelius su timputem 9-12 men amziaus (maniskei yra 16 men) marskinukai tinka, o vat timputes tai jauciu tik kokiu dvieju metuku kai busim apsimausim g.gif tai daugiau net nebeinu i ta parduotuve schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselija: 07 liepos 2011 - 16:19
na puse bedos ta kokybe, man geriau nusipirkt 7 bodziukus uz 30lt, nei 1. Beje, perku Lt, nes pati uz niekur i uzsienius neisjudu.
Atsakyti
Man kai kurių ED rūbelių kokybė tragiška blush2.gif Nieko neturiu priš bodikus, nu bet maikutės tai ojej biggrin.gif Vieną kartą išskalbei ir mesk lauk biggrin.gif Bet ir kaina tokia, kad po namus tąsyt ar tepliot negaila.
Atsakyti