Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jūsų pirmagimis priėmė brolį/sesę?

Sveikos,

Mano dukrytė labai laukė leliuko, glostė pilvą, bučiavo, apkabindavo, džiaugdavosi, kai leliukas įspirdavo... Tik sakė, kad nori sesytės, bet echoskopas vis brolį parodydavo smile.gif Tai nuteikinėjom, kad gali būti ir brolis. Galiausiai tiko ir brolis.
Kai gimė brolis, mūsų didžioji pamačius iš laimės net drebėjo, vis bučiuoja, jei pradeda krebždėt mažylis, tuoj šaukia - mama, leliukas nubudo, eik greičiau. Net pyksta, jei dar kažką darau smile.gif Čiulptuką paduoda, kalbina, karusėlę įjungia... Atrodo, džiaugiasi, bet...
Nors dukrytei jau 3 m. 9 mėn., jau 2 m. nebenešioja sauskelnių, bet kartas nuo karto pasitaiko nelaimių sad.gif Ypač naktį - tai keliamės ir vedam į tualetą. O prieš keletą dienų ir dieną pradėjo į kelnes daryti ir ne po vieną kartą. Ar kad nuo rudenio į darželį pradėjo eiti, ar taip išreiškia dėmesio stoką, ar koks uždegimas ar peršalimas... Jau nebežinau, ką ir daryti - ir kalbamės gražiuoju, ir piktuoju, ir per užpakalį gauna. Ji supranta, kad bloai padarė, bet toks jausmas, kad nebejaučia, kada sušlampa. Jau naktim pradėjom sauskelnes dėti, nes vieno karto žadint nebeužtenka, o šiandien ir dieną uždėjau, nes nebegaliu. Ir kur problema?
Atsakyti
Musu vyresnelis labai lauke broliuko. Mes stengiames jam isaiskinti, kad jie abu musu mylimi suneliai. Labai daznai kartojam kaip mes juos mylis. Tad vyresnelis irgi labai myli maziuka. Buciuoja, glosto, rodo zaisliukus. Butinai nori visiems parodyt savo broliuka. Labai dziaugiames tokiu bendrabimu. thumbup.gif
Atsakyti
Musu seimoje visos buvo laukiamos, tiek paciu musu tiek jau esanciu sesuciu. Tarp paskutiniuju pusantru metuku skirtumas. Galvojau bus sunku pasidalinti mamos demesi. Bet anaiptol, mergaites labai gerai sutaria, o kai buvo visai mazuliuke, tai kita dukryte ziuredavo ka as daro su sesyte, ta pati darydavo su lelyte smile.gif
Atsakyti
Dukra labai laukė broliuko thumbup.gif Kai dar nesilaukiau jau sakė ,,Mama, noriu broliuko" biggrin.gif Kai pasakėm, kad turės sesutę arba broliuką, labai džiaugėsi smile.gif Vėliau, kai pagimdžiau, labai mylėjo broliuką, kalbindavo, žaisdavo su juo biggrin.gif Dabar kartais pasipeša abu, bet šiaip gerai sutaria ax.gif
Atsakyti
Pas mane pilvelyje mate, kad gyvena broliukas, bet laukem leliuko smile.gif Dabar visiems rodo nauja seimos nari ir ,,perdetai" (gal tik man taip atrodo) rodo meile, t.y. buciuoja rankytes, kojytes ir tt., su plaukuciais kutena veiduka, labas butinai turi duoti. Vienos negaliu palikti nei akimirkai, nes tuoj ka nors idomaus sugalvoja paveikti su broliu biggrin.gif
Atsakyti
Siuo metu dukryte labai laukia broliuko,arba sesutes wub.gif nemanau kad bus problemos.Tikiuosi viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimante Mazute @ 2010 09 28, 17:25)
Sveikos,

Mano dukrytė labai laukė leliuko, glostė pilvą, bučiavo, apkabindavo, džiaugdavosi, kai leliukas įspirdavo... Tik sakė, kad nori sesytės, bet echoskopas vis brolį parodydavo smile.gif Tai nuteikinėjom, kad gali būti ir brolis. Galiausiai tiko ir brolis.
Kai gimė brolis, mūsų didžioji pamačius iš laimės net drebėjo, vis bučiuoja, jei pradeda krebždėt mažylis, tuoj šaukia - mama, leliukas nubudo, eik greičiau. Net pyksta, jei dar kažką darau smile.gif Čiulptuką paduoda, kalbina, karusėlę įjungia... Atrodo, džiaugiasi, bet...
Nors dukrytei jau 3 m. 9 mėn., jau 2 m. nebenešioja sauskelnių, bet kartas nuo karto pasitaiko nelaimių sad.gif Ypač naktį - tai keliamės ir vedam į tualetą. O prieš keletą dienų ir dieną pradėjo į kelnes daryti ir ne po vieną kartą. Ar kad nuo rudenio į darželį pradėjo eiti, ar taip išreiškia dėmesio stoką, ar koks uždegimas ar peršalimas... Jau nebežinau, ką ir daryti - ir kalbamės gražiuoju, ir piktuoju, ir per užpakalį gauna. Ji supranta, kad bloai padarė, bet toks jausmas, kad nebejaučia, kada sušlampa. Jau naktim pradėjom sauskelnes dėti, nes vieno karto žadint nebeužtenka, o šiandien ir dieną uždėjau, nes nebegaliu. Ir kur problema?


Buvo trumpalaikė problema - parodėm dukrytei daugiau dėmesio, pagirdavom už pagalbą ir viskas susitvarkė smile.gif Dabar noriai pasaugo broliuką, kai mama eina į dušą ar arbatospasitaisyti thumbup.gif Turiu tikrą pagalbininkę. O dėl nelaimių dienos metu jau praėjo, o naktį visko pasitaiko. Tikriausiai jai dar ne laikas sausai iš lovos atsikelt. Svarbiausia, kad myli brolį be galo, nepavydi mamos dėmesio jam.
Atsakyti
Smagu, kad radau jusu tema. Tarp mano vaiku 1.8 men skirtumas. Dabar mergytei 2.4 men, berniukui 5 men. Grizus is ligonines mazoji dideliu reakciju neparode, nors manau isgyveno vien del to, kad is ligonines grizau beveik po dvieju savaiciu, mat sunus gime neisnesiotas. Sunkiausia buvo pirmomis dienomis, veliau lyg ir isivaziavome. Kol tetis buvo tevystes atostogose, mazoji galutinai susidraugavo su puoduku, taciau jau menesis, kai puodukas / wc tik mazam reikalui, kakoja i kelnes. Is pradziu nebekreipeme demesio, buvau skaiciusi jog taip buna, bet dabar jau pradedu nerimauti, nes situacija negereja. Bandziau kalbeti graziuoju ir piktuoju, niekas nepadeda. Gal galite kas pasidalinti savo patirtimi, kaip sia beda sprenete, kiek gali dar tas kakojimas kelnese testis....
Atsakyti
Tarp vaikų pas mane 2 metai ir du mėnesiai skirtumas, tai sūnus šeimos pagausėjimą normaliai priėmė.

Kol laukiausi, visada glostydavo man pilvą, aiškinau jam, kad ten sesė gyvena. O kai gimė sesutė, tai vaikas niekaip nesuprato, kaip čia yra, kad sesė pilve gyveno, o dabar jau ne lotuliukas.gif

Dabar labai nori rūpintis sesute, jei kur einam, neina kol sesės kartu nepaimam, jei pradeda verkt mažoji, sako duok valgyt pienuko sesei, arba prieina ir sako: nu kas yra, mažoji biggrin.gif

Tikiuosi kad ir užaugęs taip rūpinsis sese.
Atsakyti
Noreciau pasisakyti 4u.gif
Pati kol kas dziaugiuosi vienu angeleliu - dukryte, bet noreciau triju dziaugsmeliu wub.gif
o pasisakyti norejau apie drauges tris sunelius. Is tikruju fantastiski vaikuciai, labai grieztai, bet teisingai isaukleti. maziausiam nera metuku, tai vyresneliai (vienam 5, kitam 9 m.) idomiai priima mazyli,myli ji, bet patys pries ji labai rodosi suauge tongue.gif sako broliukas per daug verkia biggrin.gif ir is vis Jis dar mazius biggrin.gif Is tikruju buvo labai laukiama mergaite wub.gif bet kai kas auksciau nusprende, kad sulauks treciojo berniuko drinks_cheers.gif
P.S. viskas is anksto nulemta - maktup wub.gif
Atsakyti
mūsų priėmė ramiai, žinoma tarp jų skirtumas buvo pusantrų metų. tačiau visi musiškiai pakankamai ramiai išgyveo kito atsiradimą
Atsakyti
Tarp mano vaikuciu 4,5 m skirtumas.
Dukryte labai lauke ir labai sauniai prieme broliuka,negaliu atsiziureti kokia didele tarp ju meile,kaip jie vienas kitam reikalingi wub.gif Pati augau be broliu ir seseru tai man tai nauja bet negaliu atsidziaugti kai matau kaip jie myli vienas kita 4u.gif
Kaip ir minejau pavydo jokio is vyresneles thumbup.gif
Atsakyti