Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jūsų pirmagimis priėmė brolį/sesę?

Sveikos, tarp musu mergaiciu 3 metuku skirtumas. Mano dukrytė labai laukė leliuko, glostė pilvą, bučiavo, apkabindavo, džiaugdavosi, kai leliukas įspirdavo... Tik sakė, kad nori sesytės, ir gime sese.
Kai gime sesyte, musu didziojo nezinojo ka daryt, liesdavo, buciuodavo ja, o kai pradedavo verkt iskart saukdavo mane kad ateiciau smile.gif


Atsakyti
Abidvi dukros labai lauke ir skaiciavo dienas,kada gims ju sesute rolleyes.gif .Jos labai patenkintos kad budamos pilnametemis,sulauke tokios mazytes sesutes thumbup.gif .
Atsakyti
4u.gif Sveiki, tarp mano mergyčių šešių metų skirtumas.Labai laukė sesytės ir pilvelį pašnekindavo, kai spurdėdavo glostydavo- kai pajusdavo, džiaugsmas nesitveria. bigsmile.gif
Kai gimė ir atsivežė tetis į ligoninę tai priėjus ašarytės tik papt ax.gif į mane žvilgt ir į sesę, jokių žodžių o šypsena iki ausų tokia drovi...na labai džiaugesi ir jaudinosi jau ne maža supranta daug ką....Lb priėmė į namus jokių problemų, ir dabar abi žaidžia, ji kaip vyresnėlė jaučiasi taip gerai, kad gali pamokyti, panešioja, pamyluoja....jau ir broliuko norėtumėm biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pirmoji dukra buvo aštuonerių, kai gimė broliukas. Truputį jautėsi nuoskauda..bet labai padeda, kai paprašai pagalbos, bendras rūpestis suvienija ir nuveja blogas mintis.
Atsakyti
Tarp maniškių sūnelių - 3,5 metų skirtumas. SU pavydu perskaičiau apie gražiai sutariančius vaikus. Mūsų šeimoje tik gimus jaunėliui pirmagimis labai skaudžiai išgyveno dėmesio trūkumą. dar ir dabar atsimenu, kaip maitinu mažąjį užpakaliu užrėmusi miegamojo duris, o vyresnėlis tuo metu jas spardo ir spiegia, kad jis dabar nori žaisti. Dabar mažyliui jau 11 mėn., vyresnėlis kaip ir apsiprato turįs brolį, bet vis tiek taikosi jį nuskriausti. Sutaria praktiškai tik tada, kai didysis išdykauja ir visaip maivosi, o mažasis mėgina mėgdžioti arba, atvirkščiai, kai mažasis krečia kokias aibes, o didysis džiūgauja.
Atsakyti
QUOTE(Sigita30 @ 2011 02 10, 11:34)
Tarp maniškių sūnelių - 3,5 metų skirtumas. SU pavydu perskaičiau apie gražiai sutariančius vaikus. Mūsų šeimoje tik gimus jaunėliui pirmagimis labai skaudžiai išgyveno dėmesio trūkumą. dar ir dabar atsimenu, kaip maitinu mažąjį užpakaliu užrėmusi miegamojo duris, o vyresnėlis tuo metu jas spardo ir spiegia, kad jis dabar nori žaisti. Dabar mažyliui jau 11 mėn., vyresnėlis kaip ir apsiprato turįs brolį, bet vis tiek taikosi jį nuskriausti. Sutaria praktiškai tik tada, kai didysis išdykauja ir visaip maivosi, o mažasis mėgina mėgdžioti arba, atvirkščiai, kai mažasis krečia kokias aibes, o didysis džiūgauja.

4u.gif Manau ateis laikas kai juodu prades suprast vienas kitą ir draugaut, kai ras bendrų interesų kai mažylis prades kalbet manau susidraugaus thumbup.gif , o dabar daug kantrybės linkiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
pas mane tarp vaiku 1,6men skirtumas, viresnioji broliuka labai myli nuo pat pirmu dienu ax.gif smile.gif
Atsakyti
Labai sauni temele, aciu autoriui 4u.gif
Gal pametinuku mamos pasidalintu savo patirtimi? ax.gif Cia daugiau pasisako mamytes, tarp kuriu vaikuciu daugiau metu skirtumas rolleyes.gif kai jau vyresneliai siek tiek ,,protingesni", idomu butu kaip yra pametinuku seimose rolleyes.gif

Tarp mano mazyliu bus metuku ir 2 menesiu skirtumas. Dabar kartais mazylis man pilva buciuoja, vis sakau jam kad ten ,,lelia" bet su nerimu laukiu, kaip bus, kai is gimdymo namuciu grisiu su antruoju..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JJmama: 17 vasario 2011 - 20:49
pirmaja dukryte sus sesute pradejome po truputi pratinti kalbomis kai man jau pradejo matytis pilvukas,aiskindavome ir klausdavome ko labiau ji noretu broliuko ar sesutes,visa laika ji mums sakydavo kad broliuko,nors kas keisciausia,nezinodami kad mes jau laukiam antrojo vaikucio ,dukryte jau sake kad ateina vaikutis,bet mes kaskaip jos nesuprasdavom koks vaikas ateina,o kalbeti dar mazai kalbejo,tai kaskaip galvojom kad ji megdzioja,bet kai suzinojom apie nestyuma labai apsidziaugem:) tai ji lauke kad butu su kuo zaisti ir kasdien vis klausinejo tai kada? kai suzinojome kad bus dukryte dar viena tai buvo sunku didziaja itikinti kad bus sesute,nes ji kaskodel tvirtino kad broliukas,bet laikas ejo ir ji sutiko kad ar broliukas ar sesute ji labai myles ir pades auginti.kai liko menesiukas paskutinis ji su mociute isvaziavo i kaima ir ten bebudama lauke kada mes atvesim jai mazaji kudikelis,kasdien paskambinusi klausdavo to paties "kada mamyte atvaziuosit ir atvesit?" ir po gimdymo kai mus paleido po savaiteles nebegalejom buti ir be didziosios mergaites tai nusprendem keliauti i kaima ,o kelias virs 220km i viena puse.didziausias dziaugsmas buvo pamatyti atbegancia pasitikti dukryte,kuri per menesi ismoko labai gerai kalbeti smile.gif ir pasirode labai daug paaugusi.Parodem jai sesute ji labai apsidziauge ir tikrai labai padejo ir dabar padeda,prisiriso prie tevelio labaiu tik,nes jis mat maziau budavo su mazaja,tai tetukas buvo jai viskas kartu valgydavo ,zaizdavo ir eidavo drauge miegoti,kai paaugo sesute ir pradejom ja maitinti is buteliuko,tai prasydavo leisti ja pamaitinti ir tikrai labai rupestingai laikydavo buteliuka, ir dabar buna kad megsta pamitinti sauksteliu kosyte sesutei,o mazylei musu jau greit bus 9 menesiukai,o didziajai jau 4 metukai ipusejo smile.gif
Atsakyti
OI sunkiai sunkiai, mat jis buvo palepintas tėvelių, tai patys ir kalti - klaidą padarėm - nes skaudžiai kainavo vaikui tai psichologiškai... o kaip gimė trečias - tada jau abiems džiaugsmo buvo...
Atsakyti
Puikiai:) skirtumas 4,5 metuku. dukra pradejom ruosti vaiko atejimui, kai dar nesimate pilvukas, nors ji mum yra sakiusi, dar pries pastojant, kad tures broliuka smile.gif kai bandem sakyt, kad gali gimt ir sese, sake, ne, as turesiu broliuka. taip ir buvo, gime sunus. dukra pasikeite, pasidare kazkokia vyresne. nuo pat pitmu dienu stengesi padet man visais imanomais budais.
Atsakyti
4u.gif
skirtumas tarp mano mergyciu 3 metai, abi sauniai sutaria, kartais pasimato siek tiek pavydo, pvz, kai mociute viena paima ant keliu, tai ir kita prisistato, bet cia manau normalu, siaip mazoji (1m) kartais net pavydesne uz sese. vyresnele labai dziaugiasi sese, vis man sako, kad "as norejau turet tokia sese" ir dar priduria "sese jau pagimdei, o dabar pagimdyk broli" biggrin.gif
Atsakyti