Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jūsų pirmagimis priėmė brolį/sesę?

Kadangi sunui 5metai, tai jam graziai paaiskinom, kad tures sesute. Atsargiai, po truputi kiekviena diena apie tai kalbejom ir kai ji gime brolis labai dziaugesi thumbup.gif myli sese, saugo, nepavyduliauja. Tfu tfu tfu biggrin.gif
Atsakyti
pas mus tarp mergaiciu skirtumas 1,9m tai kai tik gime jokio pavydo nejauciau, kol nepradejo antroji dukryte judeti reikalauti daugiau demesio ir seses zaislais dometis. va tada iskentem tragiskus laikus, sededavau ir verkdavau, nes nezinojau ka daryti, vyresnioji nieko neveikdavo o tik skriausdavo sese, visas jos laikas buvo skirtas tik tam doh.gif jau galvojau niekada tai nesibaigs, nes tesesi ilgai gal koki puse metu ar metus. taciau kazkada viskas tiesiog eme ir pasikeite thumbup.gif dabar jos labai geros drauges, aisku buna visko biggrin.gif bet seip labai dziaugiuosi, nes jos turi namuose abi po drauge 4u.gif
Atsakyti
pas mus skirtumas yra 5 metai.tai kai paklausem sunaus ar nori sesutes ar broliuko,tai pasake,kad nori ir broliuka ir sesute.Kai pastojau,labai lauke.Gimus dukrytei,sunus buvo laimingas,mylim,nesiojam,maitinam,buciojam po desimt kartu per diena ir niekam neatiduoda uz jokius pinigus.
Atsakyti
Tarp mano berniukų skirtumas 4 metai, broliuką mano vyresnysis priėmė normaliai, bet labiau sesetės norėjo. Dabar vyresniajam 6metai, o mažajam 1,9men, tai vyresnysis tik ir ieško progos kaip mažąjį nuskriauti. ir į savo žaidimus jo visai nepriima.
Atsakyti
Mūsų vyresnėlė labai laukė, bet tik brolio, ir sulaukė. Skirtumas 4 metai. Labai myli mažių galėtų - užmyluotų. Labai nori visur dalyvauti padėti rengti, maudyti ir tt, kartais reikia net pristabdyti smile.gif Jokių pykčių nebūna jei reikia skirti dėmesį broliui, tik kartą pačioj pradžioj supykus pareiškė: "jei neleidžiat, tai aš vėliavą iškelsiu!!" biggrin.gif
Atsakyti
Mano pirmoji dukryte buvo septyneriu,kai suzinojo,kad tures sese,verke visa nakti,nekalbejo,BUVO BAISU doh.gif
Atsakyti
Vyresnėlė sesė, kuri gimė po 1,9 priėmė gan gerai, aišku buvo ir pavydo ir nesusipratimų bet db viskas gerai. o jau kai didesnės ir gimė mažiausioji sesė, tai lb šauniai abidvi priėmė, aišku pasitaiko pavydo priepolių, bet kažkaip susigyvenam. i tiesa mano 3,6 metų dukra kažkada pareiškė supykusi, jog kiščiausi sesę atgal į pilvą nes jos nebenori unsure.gif bet buvo ten tokių nesklandumų kada turėjau dėmesį rodyti mažajai, o ne dičkėms.
Atsakyti
vienai 10 metku.antrajai 1,6 metuku...skirtumas nemazas.uz tat problemu nekylo jokiu ir lauke ir verke,kai lioninej ant islakymo gulejau ir kai gime ligoninej lanke..o myli tai nzn taip ziauriai viska atiduoda norzinau tas daiktajai ypac brangus,valgydina,o jei sureksi tai labai pyksta gyna,laksto paskui,praso miegot drauge,prausias drauge.labai dziaagias ant mazoji rengiasi jos isauktus drabuzelius....
jokio pavydo,jokio pykcio niekad nebuvo...kaip tik didziosios jauciau ir jauciu tik palaikyma,pagalba,paguoda.sake,as esu laimingusia,kad turiu sesyte...o jau ka sese sako zodi sese t vos nealpsta is laimes....
kaip as tuo dziagiuosi,jos netikros seses,teciai ne tie, bet tokio meile atperkta menkuti nesusipratima.kartais tikros seserys nesugyvena, o cia taip.aisku nzn ka bus veliau...kad tik nebutu kad viskas pasikeis visai i kitpuse.nors laikas bega o dar nieks nepasikeite....
Atsakyti
Nuostabiai priėmė. thumbup.gif Labai laukė, o kai gimė-džiaugėsi be proto, myli, glaudžia, žaidžia.
Atsakyti
Kolkas leliukus labai myli ir nori i juos ziureti, glostyti ir tt. tik idomu, ar gimus broliui/sesei irgi isliktu toks susidomejimas ir meile leliukui? bijau, kad pripratusi gauti visa mano demesi nepradetu pavyduliauti jaunesniajam. bet turbut nepameginus nesuzinosiu doh.gif lotuliukas.gif jau dabar snekam apie broli/ses, pratinam prie tos minties, ziuresim ar bus rezultatas ar ne biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mukaltina: 30 gegužės 2013 - 11:10
Tarp maniskiu du metai skirtumas. Ispradziu kai gime tai labai norejo padeti rupintis, nesdavo pampius viska paduodavo. Veliau prasidejo pavydo scenos dydisis vaikas pradejo megdzioti broli, tipo nieko nebemoka. Kai brolis pradejo ropoti kviesdavosi broli zaisti i kambari, o mazasis kaip uodegyte paskui mane ir neina pas broli. Tai budavo net taip, kad tempia broli uzkojos ir sako, einam zaisti broliukai (cia gal ir musu kalte nes kai laukemes sakeme, kad gales su broliuku zaisti, draugauti, tik pamirsom pasakyti, kad teks pralaukti kokius 2 metus kol jis nores zaisti doh.gif ).
Paskui maziukas pradejo labai megdzioti broli ir kaip uodegyte sekioti ispaskos. O dickis saukia ko jis viska daro kaip as. Tada as jam sakau "pasakysiu tau paslapti, kad mazi vaikai megdzioja tuos kuriuos labiausiai myli. Matai broliukas tave myli labiausiai is visu ir nori buti panasus i tave" Tai labai padejo tas sakinys, niekam nebeleido brolio skriausti. Tik isgirs kokioj zaidimo aikstelej kad brolis verkia atbega ir klausia "kas mano broliuka nuskriaude" smile.gif
Dabar metus ejo kartu i viena darzeli (3-5) metų grupėje. Tai labai gerai ir mums lengva buvo juos vesti i viena grupe ir jie lengviau prie darzelio prisitaike, be jokiu asaru.
Visko buna ir dabar ir susipyksta ir susimusa. Mazesnis dabar vis bando nuo brolio kanors nukniaukti. Ir kai tas neduoda garsiai saukia, tipo nuskriaude (jau neviena karta nutveriau taip manipuliuojant). Svarbiausiai kad jie vienas kita myli.
Atsakyti
5 metų skirtumas ir nepasitenkinimas buvo pakankamai didelis. Kažko nemokėjau padaryti kad nekiltų pavydas dėl dėmesio tomis akimirkomis kai keisdavau sauskelnes ar žindydavau
Atsakyti