Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Laputaitytė @ 2009 01 31, 21:22)
Kur ten? Į savo skyrių - žinoma. Nes aš puikiai ten jaučiuosi. Nes man patinka ką darau ir turiu laisvės pasireikšt.
Ar eičiau į Patikrų vietoje ar Paramų administravimo poskyrius - nežinau. Nedirbau nei vienam iš šių poskyrių.
Taigi tikrai negaliu atsakyt į tavo klausimą - verta ar ne.

o tai gali isduoti paslapti kokiame skyriuje tu dirbi?
Atsakyti
Žinai kaip sakoma: jei nori kad tai liktų paslaptim, tai niekam nesakyk smile.gif Taigi paslapčių neišduosiu smile.gif
Atsakyti
As galiu pasakyt taip - per 5 metus 3 kartus buvau rimtai susiruosus keist darba, bet vis sustodavau, nes galvojau, kad kitur tokio saunaus kolektyvo nerasiu smile.gif kokie du metai jau nesiruosiu keist biggrin.gif taigi pradzia ypatingai sunki.... kuris poskyris geriau nepasakysiu, nes, kaip laputaityte sake, priklauso nuo zmogaus...Galiu pasakyti tiek - darbo abiejuose per akis, vasara darbas beveik niekada nesibaigia 17 val., atsakomybes daug, mokytis dar daugiau, o apie kantrybe ir tolerancija net nekalbu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mucka: 31 sausio 2009 - 21:22
Dėl pradžios netgi labai pritariu, nes informacijos daug, ir toli gražu ne viską supranti. Man viskas aiškiau pasidarė, kai pradėjau suprast kaip viskas vyksta, tada ir darbo procedūros, ir taisyklės, ir visi kiti teisės aktai suprantami tapo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2009 01 31, 22:10)
As galiu pasakyt taip - per 5 metus 3 kartus buvau rimtai susiruosus keist darba, bet vis sustodavau, nes galvojau, kad kitur tokio saunaus kolektyvo nerasiu smile.gif kokie du metai jau nesiruosiu keist biggrin.gif taigi pradzia ypatingai sunki.... kuris poskyris geriau nepasakysiu, nes, kaip laputaityte sake, priklauso nuo zmogaus...Galiu pasakyti tiek - darbo abiejuose per akis, vasara darbas beveik niekada nesibaigia 17 val., atsakomybes daug, mokytis dar daugiau, o apie kantrybe ir tolerancija net nekalbu...

na matai mucka kai kolektyvas geras tai yra jau daug.Kad pradzia sunki viskas suprantama cia kai ir visur. Bet man vat pasakykit jei darbas iki 17 val. o tenka dirbti ir veliau, tai cia ar kruviai dideliai ar paprasciausiai nespeji. Ir kas buna jei tarkim 17 val. iseisi, as pvz. turiu vaika, man ji reik is darzo pasiimt kas tada?
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2009 02 01, 17:51)
na matai mucka kai kolektyvas geras tai yra jau daug.Kad pradzia sunki viskas suprantama cia kai ir visur. Bet man vat pasakykit jei darbas iki 17 val. o tenka dirbti ir veliau, tai cia ar kruviai dideliai ar paprasciausiai nespeji. Ir kas buna jei tarkim 17 val. iseisi, as pvz. turiu vaika, man ji reik is darzo pasiimt kas tada?

visko buna - ir kruvis didelis, buna tiesiog, kad ir nespeji iki darbo pabaigos, buna ypatingai trumpas atlikimo terminas ...as irgi turiu vaika, kuri reikia paimt is darzelio, bet kaip sakoma sukuosi - kai veluoju paima vyras, kaimyne ar brolis...Ne visas dienas gi dirbi ilgiau...Kas bus, jei iseisi 17 val g.gif nezinau ir neisivaizduoju...nukentes atliktu darbu kiekis, nespesi i terminus, o gal sugebesi taip gerai dirbti, kad tilpsi i tas valandas....
beje, as rasau is patirties tame skyriuje, kur dirbu, kaip yra kituose nezinau...
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2009 02 01, 20:03)
... o gal sugebesi taip gerai dirbti, kad tilpsi i tas valandas....
beje, as rasau is patirties tame skyriuje, kur dirbu, kaip yra kituose nezinau...


Na jei vasarą, rudenį sugebės baigt darbą laiku - bus stebuklas bigsmile.gif
Dabar susimąsčiau net apie kurį teritorinį nežinau, ir apie jų darbą ypatingojo sezono metu...
Bent jau didieji tikrai dirba ir po darbo, būna kad ir savaitgaliais baiginėja ko nespėjo...
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2009 02 01, 21:28)
Na jei vasarą, rudenį sugebės baigt darbą laiku - bus stebuklas bigsmile.gif
Dabar susimąsčiau net apie kurį teritorinį nežinau, ir apie jų darbą ypatingojo sezono metu...
Bent jau didieji tikrai dirba ir po darbo, būna kad ir savaitgaliais baiginėja ko nespėjo...

hmm g.gif o darbo parsinešt namo negalima? o tai kaip yra su atostogom, vasara turbūt be šansų? ir kiek daugiausia duoda?
Mucka išduok bent paslaptį kuriame mieste dirbi?
Atsakyti
mama sian gryzo su "puikia" zinia Uz kova algos negaus thumbup.gif
doh.gif

o kaip kitur?
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2009 02 02, 19:22)
mama sian gryzo su "puikia" zinia Uz kova algos negaus  thumbup.gif
doh.gif

o kaip kitur?


Kokia cia proga? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2009 02 02, 08:36)
hmm g.gif o darbo parsinešt namo negalima? o tai kaip yra su atostogom, vasara turbūt be šansų? ir kiek daugiausia duoda?
Mucka išduok bent paslaptį kuriame mieste dirbi?

Darbo neštis negalima, nes ten konfidenciali informacija, dirbama specializuotose duomenų bazėse....atostogų pirmus metus vasarą ir pradžioj rudens net nesitikėk, o šiaip atostogų duoda po 2 sav. dažniausiai žiemą-pavasarį, pradirbus ilgiau - gaunama ir vasarą...Būna ir savaitgalių "pradirbtų"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mucka: 02 vasario 2009 - 18:42
QUOTE(Hermana @ 2009 02 02, 19:37)
Kokia cia proga?  blink.gif

nu tai jei neklystu skiria piginu ketvirciui, kai apskaiciavo ketvirti, tai isejo taip, kad kovo menesiui atlyginimasm pinigu nelieka (konkreciai Utenos avmi). Buhalteres susiskambino su kitom apskritim - ten irgi tas pats. Idomu kaip kitur
Atsakyti