Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(monicka @ 2009 02 25, 14:48)
Sveikos supermamos 4u.gif
...
Buciau dekinga uz bet kokius komentarus 4u.gif


QUOTE(giedruute @ 2009 02 25, 16:20)
As irgi dabar mastau, ar apsimoka nesti dokumentus, nors ir neturiu teisinio


Viskas yra įmanoma, jei tu turit puikią galvą, kad perskaičius kartą viską prisiminsit, kitas variantas, kad turi daug laiko pasiruošti. jei skaitysit ir bandysi į galvą įdėti viskas įmanoma mirksiukas.gif aukščiau galvą 4u.gif

Ai atkreipti dėmesį, kas susiją su posėdžio organizavimu ir protokolavimu. Nežinau kodeksuose ar tai rašoma, bet klausimai buvo iš šitos operos biggrin.gif

Atsakyti
Sveikos merginos,

sakykit ar imanoma pasiruosti konkursui per savaite (kovo 6 diena tureciau laikyti) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosiux @ 2009 02 26, 10:08)
Sveikos merginos,

sakykit ar imanoma pasiruosti konkursui per savaite (kovo 6 diena tureciau laikyti) 4u.gif


cia ziurint kiek tam skirsit laiko per diena. jei 12h, tai manau imanoma, jei tik 1h -deja..
Atsakyti
QUOTE(leblon @ 2009 02 26, 12:14)
cia ziurint kiek tam skirsit laiko per diena. jei 12h, tai manau imanoma, jei tik 1h -deja..




doh.gif kur rasti tu papildomu 12 val. blush2.gif
na ka teks bandyt spaustis ir kazka daryt... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(monicka @ 2009 02 25, 14:48)
Sveikos supermamos 4u.gif
sekmingai pridaviau dokumentus teismo posedziu sekretoriaus pareigoms
BK,CK ... nera kazkas tokio kosmisko, ko neimanoma butu ismokti ax.gif


hihihi.gif Jūs tik nesupykit, bet taip parašyt gali tik žmogus be teisinio išsilavinimo smile.gif

QUOTE(Aristokratė @ 2009 02 25, 21:47)
butu mano valia  blush2.gif , tai as nepriimciau teismo posedziu sekretoriu be teisinio issilavinimo, nes patikekim manim, net ir baigus teisinius mokslus, daugybe niuansu neimanoma zinoti.


QUOTE(monicka @ 2009 02 25, 21:52)
Po tokios nekaip nuteikiancios gaidos 4u.gif  taip gera butu isgirsti koki pasakojima, kaip be teisinio issilavinimo zmogus gavo si darba, kokie jo ispudziai ir rekomendacijos blush2.gif  ax.gif


Iš savo patirties galiu pasakyti, kad dauguma sekretorių tesimuose dirba be teisinio išsilavinimo, o jei jį įgyja bedirbdamos - dažniausiai išeina kažkur kitur, pvz. į teisėjų padėjėjus ir pan. Šis darbas yra labiau techninio pobūdžio, teisinių žinių reikia tikrai nedaug. Todėl šiai pareigybei ir nėra reikalalvimo turėti teisinį išsilavinimą mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, paskaiciau ir daugiau upo atsirado mokytis 4u.gif manau, per ta menesi pavyks pasiruosti egzaminui ax.gif
Dar noreciau toki klausima uzduoti blush2.gif kaip suprantu, egzaminui reikia ruostis is bendru klausimu, skalbiamu www.darbo.lt ir is tu teises aktu saraso, kuriuos gavau teisme blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovile22 @ 2009 02 26, 10:59)
Todėl šiai pareigybei ir nėra reikalalvimo turėti teisinį išsilavinimą mirksiukas.gif

Tai netgi aukštojo išsilavinimo nereikia turėti (ta prasme pakanka baigti kolegiją)
Atsakyti
QUOTE(monicka @ 2009 02 26, 13:09)
Na va, paskaiciau ir daugiau upo atsirado mokytis 4u.gif manau, per ta menesi pavyks pasiruosti egzaminui ax.gif
Dar noreciau toki klausima uzduoti blush2.gif kaip suprantu, egzaminui reikia ruostis is bendru klausimu, skalbiamu www.darbo.lt ir is tu teises aktu saraso, kuriuos gavau teisme blush2.gif


teisingai supratai smile.gif
per menesi manau sugebesi pasiruost, man per savaite reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosiux @ 2009 02 26, 12:11)
teisingai supratai smile.gif
per menesi manau sugebesi pasiruost, man per savaite reikia  doh.gif

Siaubas, bet viskas yra imanoma thumbup.gif reikia susiimti ir pirmyyyn 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monicka @ 2009 02 26, 13:27)
Siaubas, bet viskas yra imanoma thumbup.gif  reikia susiimti ir pirmyyyn 4u.gif


biggrin.gif
zinoma, kad imanoma...
bet manau, kad cia man bus spyris i subine, kad nereikia sokt auksciau bambos... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosiux @ 2009 02 26, 12:30)
biggrin.gif
zinoma, kad imanoma...
bet manau, kad cia man bus spyris i subine, kad nereikia sokt auksciau bambos...  lotuliukas.gif


Parsisiunciuos tuos dokumentus is kuriu reikia ruostis, baisu darosi lotuliukas.gif be teisinio bus oj sunku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(monicka @ 2009 02 26, 13:58)
Parsisiunciuos tuos dokumentus is kuriu reikia ruostis, baisu darosi lotuliukas.gif  be teisinio bus oj sunku doh.gif


oj nesakyk, as nuo vakar skaitau, tai man viskas jau maisos doh.gif
Atsakyti