Įkraunama...
Įkraunama...

Vilkpėdė: Vaduvos darželis-mokykla

4u.gif Mes lankom ši darželį ir labai,labai thumbup.gif patenkinti.Mūsų grupėje auklėtojos jėga thumbup.gif .Vaikas buvo nuvestas pirma diena valandai kai atėjome pasiimti turėjome dar palikti .Iš darželio ir dabar reikia išprašinėti.Žaidžia,piešia,dainuoja,klijuoja,......išmoko savo vardą parašyti!Lanko šokių būrelį. thumbup.gif
Atsakyti
Mes lankom si darzeli.Viena jau antroke,kita dar darzelyje.Tai gi su darzeliu jau seni pazistami.Mums ten viskas gerai thumbup.gif !Ir aukletojos geros,ir direktore aukletojoms labai reikli.Vaikai pastoviai ko nors naujo mokomi.Tik zinau,kad dabar jau eiles i ta darzeli ohoho doh.gif .
Atsakyti
4u.gif Į darželį reikia užsirašyti iš anksto,mes buvome užsiraše vos kelių mėnesių o kai jau nutarėm lankyti darželį iškart priėmė mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes,
nugi atsikraustome i Vaduvos g., ta mokyklele man bus kaip tik per viena nama, zadu eit kalbet su direktore, nes va kaip tik turesiu pirmokeli i sia mokykla.... Gal yra ir daugiau pirmokeliu mamu? Atsiliepkite, noreciau susipazinti 4u.gif Nes atsikraustome is kito raj., ne vieno vaiko nei mamos nepazistam sad.gif
Atsakyti
buvau pas direktore, ner vietu sad.gif Nors imk ir palaikyk dar metus darzelyje, kur man ji dabar det sad.gif neviltis ima.
Atsakyti
gal zinote, kada siame darzelyje atviru duru dienos?
Atsakyti
QUOTE(vauga @ 2008 04 17, 16:18)
gal zinote, kada siame darzelyje atviru duru dienos?


kaip siandien biggrin.gif 16 val. tik va nezinau ar galesiu ten pakliut siandien. Jei kuri mamyte eitu gal galesit trumpa info cia parasyt ka gero suzinojot 4u.gif buciau labai dekinga ir manau ne as viena ax.gif
Atsakyti
nu gal reikia man bandyt ten papult, paklausyt, kas kaip....
Paskiau papasakosiu wink.gif
pasiskambinau, tai siandien busimu darzelinuku atviros durys. Busimu priesmokyklinuku ryt berods 16 val, o busimu pirmokeliu ryt 18 val. As eisiu i busimu pirmokeliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vauga: 21 balandžio 2008 - 13:11
QUOTE(Ivonadaniel @ 2008 03 10, 08:19)
4u.gif Į darželį reikia užsirašyti iš anksto,mes buvome užsiraše vos kelių mėnesių o kai jau nutarėm lankyti darželį iškart priėmė mirksiukas.gif

nežinau, prieš kiek laiko reikia užsirašyti, bet mes nuėjom prieš mėnesį. Taip, buvo nusistebėta, kodėl tik dabar. Bet jei priima lopšelinio amžiaus vaikus, vadinasi, yra vietos ir darželiniams... g.gif Paprašė paskambinti po mėnesio, na ir priėmė be jokių papildomų pokalbių ax.gif
Ta mūsų trimečių grupė bus labai didelė, bet ką darysi smile.gif
Atsakyti
Matau labai daug norinciu i sita darzeli biggrin.gif
Mes tai ir lanklom si darzeli, bet as tai dar neapsisprendziau tiksliau nesusidariau schmoll.gif nuomones nei teigiamos nei neigiamos. Bet paskaicius pamaciau kad labai jau geri atsiliepimai g.gif
O kai uzsirasynejom tai ir pries menesi ir patekom kazkaip, nors sake kad be sansu jau
O direktore tai tikrai faina moteris thumbup.gif
Atsakyti
Na ka, nuejau as i busimu pirmoku "atviru duru dienas". paziurejau, kaip graziai vaikai dainuoja, deklamuoja, saunu. pasku idirektore atsistojo ir pasake, kad busimu pirmoku klase jau sudaryta, ir duagiau nieks nebepateks. Viena mamyte puole i panika, jai kazkodel nebuvo pasakyta, jog reikia rasyti prasyma ( ar ne aukletojos turejo informuoti ,kazin?? Nezinau) , ji mane, jog jei dukra lanko si darzeli, tai automatiskai papuola ir i pirma klase, jio labaiu, jog gyvena cia pat uz mokyklos. Direktore nieko gero jai nepasake, nuejo. Tai patariau jai vytis ir rasyt prasyma. nezinau ,kaip ten joms baigesi, gal ir susitare. Bet po tokiu bajeriu man kazkaip dingsta noras pakliut i ta mokyklele.... man velgi buvo atsakyta, kad neturim sansu papult. Nors buta nusipirkau gretimam name smile.gif na ka, informavau Svietimo ministerija ir savivaldybes svietimo skyriu, tegu jie jau tariasi su direktore, ka su mumis daryti. Bet zinau ,kad to dalyko taip lengvai nepaliksiu, jei mes nepapulsim del kurio nors vaiko, kuriam nepriklauso ten buti, netylesiu. Zinau svo teises. Tik va galvoju, kad tik tam mano vaikeliui paskui nebutu pragaras toj mokyklelej....

Dar turiu klausima. visada tuos 2 proc. pervedinejau darzeliui, o dabar noreciau pervesti busimai mokyklai, bet va, neaisku, jei nepriims, tai bus be reikalo pervesti pinigai... Ka daryt? doh.gif:
Atsakyti
Teisingai vauga darai, jei tu nelipsi per galvas tai tau grei uzlips, taip kad linkiu kad viskas susitvarkytu, tuo labiau kad esu girdejus kad cia lanko is velniais zino kur atvaziave ir vien del to kad tevams netoliese darbas. SEKMES
O del tu 2proc tai kol kas neskubek, palauk kaip reikalai klostysis
Atsakyti