Įkraunama...
Įkraunama...

Vilkpėdė: Vaduvos darželis-mokykla

kodel pasiseke?
kadangi dabar bus 2 pirmoku klases, tai as net nezinau, i kuria papulsime. Jauciu, kad ne pas Ramune, nesgi musu niekas nepazista ten, esame naujakuriai, tai turbut neims...
o kas bus antra mokytoja, nieks nezinot? labai idomu. Na, tikiuosi, bus irgi gera mokytoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vauga: 27 gegužės 2008 - 22:00
QUOTE(vauga @ 2008 05 27, 23:58)
kodel pasiseke?
kadangi dabar bus 2 pirmoku klases, tai as net nezinau, i kuria papulsime. Jauciu, kad ne pas Ramune, nesgi musu niekas nepazista ten, esame naujakuriai, tai turbut neims...
o kas bus antra mokytoja, nieks nezinot? labai idomu. Na, tikiuosi, bus irgi gera mokytoja.


Gali visko but, bet direktore pedagogu atzvilgiu labai reikli, tai nemanau, kad ir kiti pirmokai tures prasta mokytoja. Neverta nusiminti, nes visumoj kolektyvas labai puikus ir viskas bus gerai thumbup.gif .Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 05 17, 08:40)
man įdomu ar direktorė ta pati tamsi ir garbanota? pati baigiau šį darželį-mokyklą prieš 13 metų, mačiau kaip buvo deginamas plotas, kuriame jį statė, tėvai padėjo įrenginėt patalpas, teko ir lankyt, tai labai malonūs prisiminimai smile.gif

Jeigu tu kalbi apie ta pacia direktore apie kuria as galvoju tai tikrai cia ne ji, ta atleido del kai ko ir tikrai nesinori sakyt juk tai kiekvieno asmeninis reikalas, bet dabartine direktore tai thumbup.gif rimta moteriskaite thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Jau artėja rugsėjis thumbup.gif , kur visi dingę??Ar vedat vaikučius vasarą?? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivonadaniel @ 2008 08 05, 14:32)
Sveiki 4u.gif
Jau artėja rugsėjis  thumbup.gif , kur visi dingę??Ar vedat vaikučius vasarą?? smile.gif

Nuo rugsejo 1 pradedam lankyti lopseli doh.gif , tikiuosi viso ko geriausio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(djoka @ 2008 08 06, 11:21)
Nuo rugsejo 1 pradedam lankyti lopseli doh.gif , tikiuosi viso ko geriausio  smile.gif

Jūs dar mažuliukai, mažesni greičiau pripranta mirksiukas.gif
Bus dar visko, linkiu Jums kantrybės ir sėkmės 4u.gif
Atsakyti
ar yra busimu pirmoku, a? wink.gif susipazinkim ,smagiau bus smile.gif
Atsakyti
Nepirmokai, bet vistiek smalsu blush2.gif kaip ten su mokytojom, kiek galiausiai klasiu bus ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(djoka @ 2008 08 07, 10:31)
Nepirmokai, bet vistiek smalsu blush2.gif  kaip ten su mokytojom, kiek galiausiai klasiu bus ir t.t.

Ir man smalsu blush2.gif ax.gif , nors mums ir iki 1kl. dar 2 met ax.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

mano vidurinele nuo pirmadienio prades lankyti lopseli bigsmile.gif eisim i drugeliu grupe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(djoka @ 2008 08 07, 09:31)
Nepirmokai, bet vistiek smalsu blush2.gif  kaip ten su mokytojom, kiek galiausiai klasiu bus ir t.t.

sveikos gyvos
kadangi pirmoku bus daug, tai daromos dvi klases. i pirmaja, geraja, klase sueis visi "gerieji vietiniai", t.y. lanke si darzeli, mokytojaus Ramune, o i kita eis tie, kurie lanke si darzeli, bet yra blogesni, ir taip pat 2 naujokai ( mano vaikis tame tarpe). taip man pasake direktore. kas mokytojaus, nezinau, bet nuo ryt iseinu atostogu, tai kuria nors diena pritaikysiu ir nueisiu viska viska issiaiskint.
Zinokit sirdele del to skirstymo i gerus ir nelabai iki siol skauda... mes savo darzelyje ("Pabiruciuose", Naujininkuose) buvom prie stipresniuju... su tom aukletojom iki siol bendrauju, va praejusia savaite uzvaziavau su saldainiais, vaiku pietu metu rubinelej pasedejom, kavos atsigerem, pasnekejom, gaila jas palikti....
Na, ziuresim, kaip kas bus.
Atsakyti
QUOTE(vauga @ 2008 08 13, 23:39)
sveikos gyvos
kadangi pirmoku bus daug, tai daromos dvi klases. i pirmaja, geraja, klase sueis visi "gerieji vietiniai", t.y. lanke si darzeli, mokytojaus Ramune, o i kita eis tie, kurie lanke si darzeli, bet yra blogesni, ir taip pat 2 naujokai ( mano vaikis tame tarpe). taip man pasake direktore. kas mokytojaus, nezinau, bet nuo ryt iseinu atostogu, tai kuria nors diena pritaikysiu ir nueisiu viska viska issiaiskint.
Zinokit sirdele del to skirstymo i gerus ir nelabai iki siol skauda... mes savo darzelyje ("Pabiruciuose", Naujininkuose)  buvom prie stipresniuju... su tom aukletojom iki siol bendrauju, va praejusia savaite uzvaziavau su saldainiais, vaiku pietu metu rubinelej pasedejom, kavos atsigerem, pasnekejom, gaila jas palikti....
Na, ziuresim, kaip kas bus.

Na įdomu čia dėl tų skirstymų g.gif "geresnių"-"blogesnių" įdomu ar pernai irgi taip buvo g.gif ,čia tokia tvarka

Papildyta:
QUOTE(Aurelia @ 2008 08 13, 20:07)
Sveikutes smile.gif

mano vidurinele nuo pirmadienio prades lankyti lopseli  bigsmile.gif  eisim i drugeliu grupe smile.gif


Sveikinu 4u.gif
O vyresnioji kokia grupe lanko blush2.gif
Atsakyti