Įkraunama...
Įkraunama...

Anglų kalbos mokytojų būrelis

Mazeikiuose smile.gif
Atsakyti
Man irgi siule mokyklos vadovybe siame konkurse dalyvaut, bet pas mus vaiku tokie dalykai nedomina o ir stipriu mokiniu nera. ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Kaip jums sekasi?Ar jauciate jau Kaledine nuotaikele?
Pas mane nieko naujo,dar vis sedziu be darbelio,i ta vieta kur kandidatavau prieme studenciuke,taip ir likau nesupratusi nieko g.gif Taigi darbo kolkas nera,baigineju jau rasyti diplomini darba,man jis jau naktimis sapnuojasi doh.gif O rytoj isvaziuoju i sesija.Tokios vat naujienos mirksiukas.gif Zinau kad darbas galbut atsiras,bet taip liudna namuose buti kai nori dirbt ir dar kai arteja tokios grazios sventes ax.gif
Ok,visoms geros kloties 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kolegės 4u.gif
Man jau egzaminai vaidenasi doh.gif atrodo dirbi su tais vaikais iki dvyliktos klasės, visko būna, yra stipresnių, yra ir labai silpnų, o ateina paskutiniai metai ir apie egzamino laikymą prabyla visai ne tie, iš kurių tikiesi ir dėl kurių būtų ramu ir užtikrinta doh.gif ir kodėl visada taip? g.gif kažkokia neviltis verysad.gif vasaris artėja ir žinau, kad ir vėl rinksis laikyti egzaminą atsitiktiniai vaikai, o ne tie, kurie super gabūs ax.gif nes jiems ir taip egzaminų po penkis susidaro (fizika, chemija, biologija, matematika plius lietuvių) o anglų renkasi dažnai tokie, kuriems niekas kitas nebetinka, ir tada sausį girdi iš ketvirtukininko ar penketukininko-aš laikysiu egzaminą doh.gif lotuliukas.gif kartais net valstybinio užsimano doh.gif nors daugybė kartų bandę egzamino tipo užduotis, turėtų suvokti savo galimybes, tačiau kaip kažkokie kamikadzės vis tiek renkasi anglų egzaminą doh.gif ir taip kone kasmet blink.gif Nors reiktų nusispjaut pro kairį petį, nei vienas dar nebuvo neišlaikęs ax.gif bet kiek nervų sugadina doh.gif
Kaip jums sekasi orientuoti dvyliktokus, juk pasirinkimas jau ne už kalnų mirksiukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(boruze157 @ 2008 12 03, 17:18)
Sveikos, kolegės 4u.gif
Man jau egzaminai vaidenasi doh.gif atrodo dirbi su tais vaikais iki dvyliktos klasės, visko būna, yra stipresnių, yra ir labai silpnų, o ateina paskutiniai metai ir apie egzamino laikymą prabyla visai ne tie, iš kurių tikiesi ir dėl kurių būtų ramu ir užtikrinta doh.gif  ir kodėl visada taip? g.gif  kažkokia neviltis verysad.gif vasaris artėja ir žinau, kad ir vėl rinksis laikyti egzaminą atsitiktiniai vaikai, o ne tie, kurie super gabūs ax.gif nes jiems ir taip egzaminų po penkis susidaro (fizika, chemija, biologija, matematika plius lietuvių) o anglų renkasi dažnai tokie, kuriems niekas kitas nebetinka, ir tada sausį girdi iš ketvirtukininko ar penketukininko-aš laikysiu egzaminą doh.gif  lotuliukas.gif kartais net valstybinio užsimano doh.gif nors daugybė kartų bandę egzamino tipo užduotis, turėtų suvokti savo galimybes, tačiau kaip kažkokie kamikadzės vis tiek renkasi anglų egzaminą doh.gif ir taip kone kasmet blink.gif Nors reiktų nusispjaut pro kairį petį, nei vienas dar nebuvo neišlaikęs ax.gif bet kiek nervų sugadina doh.gif
Kaip jums sekasi orientuoti dvyliktokus, juk pasirinkimas jau ne už kalnų mirksiukas.gif ?

as griztu i darba nuo sausio, tai ir turesiu dvyliktokus, tai man dabar "gera" nuo to pasidaro.
Gal kuri galetu tyliai pasnibzdeti kiek mazdaug galeciau gauti uz 20 pamoku, turiu vyr mokytojos kategorija. Na bent amzdaug nes visai jau nieko neisvaizduoju, 2 metus atitrukau nuo visko.
Atsakyti
tyliai tyliai ax.gif -----> apie 2000lt i rankas ax.gif nes mano vyr.mokytoja kvalifikacija, dvidešimt trys pamokos, stažas vienuolika metų mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas turite rase laiska kokiam nors firmos vadovui , kad priimtu i darba anglu kalba, paprase viena mokinuke, verslo laiskeli parasyti, buciau dekinga, jei pasidalintumete, nereiktu kurti
vilmine_k@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(boruze157 @ 2008 12 03, 19:07)
tyliai tyliai ax.gif -----> apie 2000lt i rankas ax.gif nes mano vyr.mokytoja kvalifikacija, dvidešimt trys pamokos, stažas vienuolika metų mirksiukas.gif

mano kazkur 7-8 metai stazas, nebepamenu jau blush2.gif , bet turbut tarifas didesnis nuo 10 metu g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Seniai pas Jus bebuvau. Kuriu dabar testą su future laikais ir 1 conditional... Bet kažkaip medžiagos mažai turiu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2008 12 04, 20:15)
Sveikos,

Seniai pas Jus bebuvau. Kuriu dabar testą su future laikais ir 1 conditional... Bet kažkaip medžiagos mažai turiu...  doh.gif

Labutis 4u.gif Yra labai geras worksheet'u puslapiukas, cia ir pamoku planu ir zaidimuku ir siaip visko. Maciau yra ir tavo ruosiama tematika pratimuku mirksiukas.gif Tik cia reikia registruotis, tada deti savo darytus darbelius. Kai kas nors parsisiuncia tavo darbeli, po paros tu gauni taskus ir tada jau gali pati uz juos siustis thumbup.gif
http://www.eslprintables.com/index.asp
Atsakyti
QUOTE(vitaskin @ 2008 12 04, 21:59)
Labutis 4u.gif  Yra labai geras worksheet'u puslapiukas, cia ir pamoku planu ir zaidimuku ir siaip visko. Maciau yra ir tavo ruosiama tematika pratimuku mirksiukas.gif Tik cia reikia registruotis, tada deti savo darytus darbelius. Kai kas nors parsisiuncia tavo darbeli, po paros tu gauni taskus ir tada jau gali pati uz juos siustis thumbup.gif
http://www.eslprintables.com/index.asp

Gražūs darbeliai, gal žinot kokia programa kuria tokias užduotėles? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 12 04, 23:24)
Gražūs darbeliai, gal žinot kokia programa kuria tokias užduotėles?  bigsmile.gif

Word'as mirksiukas.gif
Atsakyti