Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(jolka1224 @ 2008 12 02, 18:09)
sveikos, nežinau ar teisingoj temoj užduodu klausimą, bet gal kas žinot kur galima gauti va tokią vyninę?
vyninė pakabinama vertikali
radau tik tokią nuotraukėlę. gal kas pagelbės.ačiū.


Labai faina vynine, bet kur gauti tai g.gif bet cia galima pasigaminti tokio tipo is plokstes, kartu su virtuve rolleyes.gif
Atsakyti
Grystant prie ankstesnes temos,- as uzsisakinejau virtuves baldus "Bevargo". Man labai patiko, kad jie turi daug geru ideju. Grazus dizainas, labai skiriasi nuo jau iprastiniu matytu virtuviu. kainavo nemazai, bet pasiteisino grazia , kokybiska virtuve ir darbu isbaigtumu. neturiu prie ko prikibti. Siaip tai daug teko isvaiksciot ir isieskot, kol apsisprendem uzsisakyti, nes pasiulymu tikrai daug buvo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke33 @ 2008 12 02, 20:41)
Grystant prie ankstesnes temos,- as uzsisakinejau virtuves baldus "Bevargo". Man labai patiko, kad jie turi daug geru ideju. Grazus dizainas, labai skiriasi nuo jau iprastiniu matytu virtuviu. kainavo nemazai, bet pasiteisino grazia , kokybiska virtuve ir darbu isbaigtumu. neturiu prie ko prikibti. Siaip tai daug teko isvaiksciot ir isieskot, kol apsisprendem uzsisakyti, nes pasiulymu tikrai daug buvo. rolleyes.gif


na tai dek ivertinsim smile.gif
o tai keistai skamba firmos gyrimas nematant produkto g.gif
itartinai man atrodo tos firmeles, kur neturi jokiu ekspoziciju, arba jos beviltiskai pasene ir dar sako ne dabar mes kokybiskiau darom cia jau senas visi darineja ir atseit sugadino doh.gif
tai bet as namie juk irgi darinesiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2008 12 02, 19:43)
Labai faina vynine, bet kur gauti tai  g.gif  bet cia galima pasigaminti tokio tipo is plokstes, kartu su virtuve  rolleyes.gif

mintis įdomi, nepagalvojau, kad būtų galima pasidaryti, bet aš norėčiau tos vyninės metalinės, kaip čia ir parodyta.
Atsakyti
turbut ne cia sukeliau nuotraukas, kad komentaru 0 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2008 12 02, 20:17)
mintis įdomi, nepagalvojau, kad būtų galima pasidaryti, bet aš norėčiau tos vyninės metalinės, kaip čia ir parodyta.


o jei ja nudaryt metalo spalva smile.gif tarkim gaminti is mdf ir nudazyti smile.gif zinoma atsparumas nubraizymams ne toks, bet iseitis siokia tokia unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(voveriuxe @ 2008 12 02, 20:27)
turbut ne cia sukeliau nuotraukas, kad komentaru 0  unsure.gif

nesakyk, komentaru buvo.. smile.gif man asmeniskai kliuna palanges - lango spalva, ir pacio baldo nelabai man dera..net aki rezia.. o virtuve kaip virtuve, a nu dar gal idomiai plyteles isklijuotos thumbup.gif man patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yoli: 02 gruodžio 2008 - 22:03
QUOTE(Yoli @ 2008 12 02, 23:02)
o jei ja nudaryt metalo spalva smile.gif tarkim gaminti is mdf ir nudazyti smile.gif zinoma atsparumas nubraizymams ne toks, bet iseitis siokia tokia  unsure.gif
Papildyta:

nesakyk, komentaru buvo.. smile.gif man asmeniskai kliuna palanges - lango spalva, ir pacio baldo nelabai man dera..net aki rezia..  o virtuve kaip virtuve, a nu dar gal idomiai plyteles isklijuotos  thumbup.gif  man patinka.

cia tokia ideja rudi langai, o prie virtuves nederinau specialiai, cia bendra erdve su salionu, tai ir salione rudas langas ax.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriuxe @ 2008 12 02, 21:27)
turbut ne cia sukeliau nuotraukas, kad komentaru 0  unsure.gif

Labai grazus baldai ir virtuve sviesi thumbup.gif . As irgi greit galesiu imesti savo virtuves nuotraukytes ax.gif
Man kas ukliuvo, tai truputi betvarke su rankenelemis blush2.gif galima buvo simetriskiau suplanuoti mirksiukas.gif Siaip svarbu Jums tinka ir patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratelexxx @ 2008 12 02, 23:20)
Labai grazus baldai ir virtuve sviesi  thumbup.gif . As irgi greit galesiu imesti savo virtuves nuotraukytes  ax.gif
Man kas ukliuvo, tai truputi betvarke su rankenelemis  blush2.gif galima buvo simetriskiau suplanuoti  mirksiukas.gif Siaip svarbu Jums tinka ir patinka  ax.gif

tuo metu kai dejo rankeneles buvau islekusi, o norejau visai kitaip, vien horizontaliai, ir ten kur kargas, ar kampine - turejo buti trumpos, kai grizau, meistrai su B jau buvo susdeje gun_bandana.gif . Man akis jau apsiprato, bet turejo ne taip but
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveriuxe: 02 gruodžio 2008 - 22:25
QUOTE(voveriuxe @ 2008 12 02, 23:25)
tuo metu kai dejo rankeneles buvau islekusi, o norejau visai kitaip, vien horizontaliai, ir ten kur kargas, ar kampine - turejo buti trumpos, kai grizau, meistrai su B jau buvo susdeje  gun_bandana.gif . Man akis jau apsiprato, bet turejo ne taip but

Siaip su laiku ikiu, kad net nepastebesite, jei jos patogiai isdestytos.
As tai labai dziaugiuosi savo draugu - jau kaip atidziai mm skaiciuoja thumbup.gif , man kantrybe jau seniai butu pasibaigusi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratelexxx @ 2008 12 02, 23:47)
Siaip su laiku ikiu, kad net nepastebesite, jei jos patogiai isdestytos.
As tai labai dziaugiuosi savo draugu - jau kaip atidziai mm skaiciuoja  thumbup.gif , man kantrybe jau seniai butu pasibaigusi  lotuliukas.gif

Saunuolis thumbup.gif , pas mus daugiau as skaiciuoju....
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2008 12 02, 20:09)
sveikos, nežinau ar teisingoj temoj užduodu klausimą, bet gal kas žinot kur galima gauti va tokią vyninę?
vyninė pakabinama vertikali
radau tik tokią nuotraukėlę. gal kas pagelbės.ačiū.

prasom
user posted image
ar tokia tinka? kabinasi ant sienos, atrodo pakankamai graziai, jei megsti tokius dalykus, maciau pas pazistamus, kabejo virtuveje su pilna komplektacija biggrin.gif .
Man tai toks dalykiukas tai tik papildomas dulkiu kaupimosi pavirsius, matyt nepribrendau tokiam daiktui ax.gif
Atsakyti