Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Mademoisellee @ 2008 12 05, 10:48)
Termopalas turi naturalios faneruotes ploksciu, bet del spalvu nesu tikra as yra sokolado, nes as domejausi zebraniskomis plokstemis. Termopalo asortimenta galite pasiziureti ju bustineje Ateities g.  4u.gif

Ačiukas aciuks.gif Gal dar kas žino kitų firmų pavadinimų ax.gif
Atsakyti
cia del visokiu cargo krepsiu ir pan. na, as tokia konservatyvi labai ir siaip nervina visokios naujoves, del kuriu zmones eina is proto biggrin.gif
cargo krepsiu nesupratau ir nesuprasiu, tokie pinigai uz toki nefunkcionaluma...bet cia mano asmenine nuomone 4u.gif juokingai skambejo ir mano drauges klausimas "i virtuve tai butinai blum'us dek", tai kazkaip nedejau...i stalcius dejome vokiskus pritraukejus hettich, o spinteliu durelese elementarus lankstai. ertmej siauroj 3 lentynos su pintais krepseliais. virtuve nusibraiziau pati ant popieriaus lapo, kuri nunesiau pas "garazini meistra", ko pasekoje turime naturalaus alksnio virtuves komplekta kainavusi 5000 Lt. lotuliukas.gif dziaugiuosi, kad vyras atkalbejo nuo laminuotu ploksciu.
Sindila, kazkaip man mielai sis projektas atrodo, kazkaip visai netruksta matinio stiklo spinteliu. Koks jis matinis bebutu vis tiek per ji persisviecia. gal dar tu stikliniu lentyneliu nedeciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(sensas @ 2008 12 04, 22:32)
na cargo prie kriaukles miltukam ir t.t. na skonio reikalas, o apie dziovykle, gi kur lekstutes su puodeliais laikysit blush2.gif

man cargai nepatinka schmoll.gif , nebent jie butu auksciau, kad stovedama viska pasiekciau ir nesilankstyciau. kad sukiodamasi po virtuve, man kuo maziau reiktu lenktis, tupti, geriau jau rankas pakelti. Dziovykle nesamone (cia mano nuomone, kazkam gal labai jos reikia, nes plauna rankomis), jei naudojiesi indaplove, tada tik lentyna ar stalciai indams. nematau prasmes mazinti sau pasidejima.

QUOTE(Šindila @ 2008 12 05, 01:34)
kokie idomus pasiulymai  thumbup.gif
as mielai paklausyciau savo virtuvei patarimu  ax.gif nes projektas tik pirminis, bet esme matosi  :ax:tik dar po tom dviem pakabinamom lentynom noriu dar vienu su matiniu stiklu
p.s. prasau necituokite nes nuotrauka isimsiu.

kurioje vietoje kriaukle ir indaplove? lengviau butu kazka komentuoti.
Papildyta:
QUOTE(šeimos kaklas @ 2008 12 05, 13:01)
Koks jis matinis bebutu vis tiek per ji persisviecia.  gal dar tu stikliniu lentyneliu nedeciau  g.gif

ne, tikrai nepersisviecia, bet tada jis jau praktiskai baltas. as ne visai tokio norejau, bet dabar, nors ir nera jis man grozio isikunijimas, taciau praktiskas, nesimato kas ten padeta. uz stiklo yra ir ryskiu spalvotu daiktu. Nera netvarkos ispudzio, kuri sudaro uz permatomu (kad ir ne visiskai) stiklu esantys daiktai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 05 gruodžio 2008 - 12:22
QUOTE(Diax @ 2008 12 05, 10:42)
Labuka  smile.gif 

Gal galite pasakyti, kur Kaune galima rasti plokščių iš natūralios faneruotės  ax.gif Be SKS'o. Domintų labai tamsi šokolado spalva......

Būčiau labai dėkinga, jei pavardintumėte firmų pavadinimus  rolleyes.gif


pabandyk cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yoli: 05 gruodžio 2008 - 12:42
QUOTE(Yoli @ 2008 12 05, 12:39)

Vilnius verysad.gif Aš Kaune smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2008 12 05, 11:42)
Labuka  smile.gif 

Gal galite pasakyti, kur Kaune galima rasti plokščių iš natūralios faneruotės  ax.gif Be SKS'o. Domintų labai tamsi šokolado spalva......

Būčiau labai dėkinga, jei pavardintumėte firmų pavadinimus  rolleyes.gif


UAB "Trukmė" prekiauja įvairiomis plokštėmis (OSB, LMDP, MPP), taip pat ir natūralios faneruotės. Čia jų internetinė svetainė www.trukme.lt
Atsakyti
QUOTE(perkunija @ 2008 12 05, 14:47)
UAB "Trukmė" prekiauja įvairiomis plokštėmis (OSB, LMDP, MPP), taip pat ir faneros. Gal ką asite. Čia jų internetinė svetainė www.trukme.lt

Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 12 04, 09:52)
Kažkada rudeniop bandžiau su Alno programėle dėliotis kelis variantus ir labai ačiū toms ir tiems 4u.gif , kurie padėjo pasiekti optimaliausio varianto. Kitą savaitę jau galutinai suderinsim su baldžiais ir bandysim laukti rezultato, bet dar prieš tai įdedu pora variantų tarp kurių dar mėtausi ir laukiu komentarų gal visgi dar su Jūsų pagalba rasim trūkumų, kuriuos dar nevėlu ištaisyti. Planelio iš baldžiaus neturiu, bet pabandžiau atvaizduoti ta pati su Alno. Mėtausi ir neapsisprendžiu pagrinde dėl kampo po kriaukle lyg ir patogiau tam variante kur ne status L kampas, bet pas tėvus yra status spintelių kampas ir nieko ten nepatogaus g.gif
Įdedu tris variantus ir laukiu gal kas kokių minčių mestels:
user posted image

user posted image

user posted image
Iš anksto ačiū wub.gif

Papildyta:
Beje pamiršau paminėti, kad spintų nelabai pavyks atsisakyti, nes vienoje bus šaldytuvas,o kitoje nemažas šildymo katilas... doh.gif


Nežinau, kurioj spintoj bus šaldytuvas ir kokiam aukšy katilas. Jei katilas šalia orkaitės, galima stalviršį pratęsti iki šaldytuvo ir po apačia pasidaryti stalčius (jei patinka stalčiai). Tam tarpely tarp spintų ir orkaitės gal tilptų rankšluostinė. Jei ne, siūlyčiau kažkur įkišti, gal šiek tiek pratęsti link lango spinteles. Ji užima apie 15 cm, bet labai praktiška. Gali būti uždara.
Kampo sprendimas man geresnis pirmam variante. Aš palikčiau kriauklę kampe ir dėčiau tokias sulenkiamas dureles. Vis tiek ten po apačia nelabai kas tilps, gal šiukšliadėžė. Bet prieiti prie kriauklės bus žymiai patogiau, nereiks toli lenktis. Be to liks daug vietos iš abiejų kriauklės pusių.
Dėl pakabinamų spintelių daryčiau vieną ilgą tam aukšty kut matinės durelės ir kitą ant tos sienos kur langas. Bet jūs lyg sakete kad nenorite spintelių aukštai. Pas mus panašus variantas ir mes neturim jokios indaujos, tai paliksim spinteles. Ten susidesim lėkštes, puodelius. taures, bokalus ir pan. Kas pasidaro mažai spintelių paskui gailisi, nes yra daug daiktų, kuriuos reikia kažkur susidėti.
Siūlyčiau susirašyti visus daiktus, kuriuos laikysite virtuvėje ir numayti jiems vietą. Aš net centimetrais išsimatavau, pvz, kiek termoso aukštis ir kur jį dėsiu. Beje, ar rozečių nepamišot šalia darbastalio? Ir virdulį kur jungsite.
Čia mano pamąstymai, gal kuo nors pravers ir jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 12 05, 12:26)
kurioje vietoje kriaukle ir indaplove? lengviau butu kazka komentuoti.

is tikro del siu dar galvojame, arba kriaukle kampe arba prie lango ax.gif o siaip man kazko atrodo truksta pacioje virtuveje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(perkunija @ 2008 12 05, 16:01)
Nežinau, kurioj spintoj bus šaldytuvas ir kokiam aukšy katilas. Jei katilas šalia orkaitės, galima stalviršį pratęsti iki šaldytuvo ir po apačia pasidaryti stalčius (jei patinka stalčiai). Tam tarpely tarp spintų ir orkaitės gal tilptų rankšluostinė. Jei ne, siūlyčiau kažkur įkišti, gal šiek tiek pratęsti link lango spinteles. Ji užima apie 15 cm, bet labai praktiška. Gali būti uždara.
Kampo sprendimas man geresnis pirmam variante. Aš palikčiau kriauklę kampe ir dėčiau tokias sulenkiamas dureles. Vis tiek ten po apačia nelabai kas tilps, gal šiukšliadėžė. Bet prieiti prie kriauklės bus žymiai patogiau, nereiks toli lenktis. Be to liks daug vietos iš abiejų kriauklės pusių.
Dėl pakabinamų spintelių daryčiau vieną ilgą tam aukšty kut matinės durelės ir kitą ant tos sienos kur langas. Bet jūs lyg sakete kad nenorite spintelių aukštai. Pas mus panašus variantas ir mes neturim jokios indaujos, tai paliksim spinteles. Ten susidesim lėkštes, puodelius. taures, bokalus ir pan. Kas pasidaro mažai spintelių paskui gailisi, nes yra daug daiktų, kuriuos reikia kažkur susidėti.
Siūlyčiau susirašyti visus daiktus, kuriuos laikysite virtuvėje ir numayti jiems vietą. Aš net centimetrais išsimatavau, pvz, kiek termoso aukštis ir kur jį dėsiu. Beje, ar rozečių nepamišot šalia darbastalio? Ir virdulį kur jungsite.
Čia mano pamąstymai, gal kuo nors pravers ir jums  4u.gif



Katilas tai pačiam kampe, bandziau deliotis dideles spintas ir prie tos sienos kur durys pavaizduotos. Ten realiai duru nera, o koridorius, bet vis to idealaus varianto nerandu. Isvis esu labai nusivylusi visais dizaineriais arba dar nesutikau savojo, niu nemegstu tokiu spinteliu isdestymo kai eina viena vertikaliai kitos horizontaliai arba stalciai spintele poto vel stalciai ir spintele. Esu turbut pamisusi, bet noriu kad butu kaip imanoma kuo daugiau vienodu liniju,o to nepadaro man ne vienas doh.gif Ziuresim kaip cia gausis, bet jauciu vistiek neisgausiu to ko noriu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimvyda: 05 gruodžio 2008 - 15:27
QUOTE(Cobre @ 2008 12 05, 13:26)
man cargai nepatinka schmoll.gif , nebent jie butu  auksciau, kad stovedama viska pasiekciau ir nesilankstyciau. kad sukiodamasi po virtuve, man kuo maziau reiktu lenktis, tupti, geriau jau rankas pakelti. Dziovykle nesamone (cia mano nuomone, kazkam gal labai jos reikia, nes plauna rankomis), jei naudojiesi indaplove, tada tik lentyna ar stalciai indams. nematau prasmes mazinti sau pasidejima.
kurioje vietoje kriaukle ir indaplove? lengviau butu kazka komentuoti.
Papildyta:

ne, tikrai nepersisviecia, bet tada jis jau praktiskai baltas. as ne visai tokio norejau, bet dabar, nors ir nera jis man grozio isikunijimas, taciau praktiskas, nesimato kas ten padeta. uz stiklo yra ir ryskiu spalvotu daiktu. Nera netvarkos ispudzio, kuri sudaro uz permatomu (kad ir ne visiskai) stiklu esantys daiktai.


Situacija:

Isgeriau arbata, isploviau puodeli- kur padeti slapia???? Tas pats, tarkim koki dubeni po vaisiu, isplovei -kur padeti?

Tiesiog pas draugus yra aktiviai naudoja indaplove, bet ir indu dziovykla yra pastatoma. Pastoviai naudojama. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 12 05, 19:10)
Situacija:

Isgeriau arbata, isploviau puodeli- kur padeti slapia???? Tas pats, tarkim koki dubeni po vaisiu, isplovei -kur padeti?

Tiesiog pas draugus yra aktiviai naudoja indaplove, bet ir indu dziovykla yra pastatoma. Pastoviai naudojama.  rolleyes.gif

Na man džiovyklė tikrai nereikalinga, nes aktyviai naudoju indaplovę ax.gif ir kavą išgėrus puodelį dedu į indaplovę ax.gif Viską plaunu indaplovęje, išskyrus keptuves ir gerus peilius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mucka: 05 gruodžio 2008 - 19:28