Įkraunama...
Įkraunama...

Kur keliausime šiemet?

QUOTE(anafi @ 2009 01 04, 08:35)
tik pusantro menesio iki atenu beliko  bigsmile.gif


Buvau atėnuose prieš keletą metų - labai gražu. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Makalius @ 2009 01 04, 12:28)
O aš VISIŠKAI jokių planų šiemet nebeturiu, nu VISIŠKAI JOKIŲ biggrin.gif
Taip keista net.


Aš irgi kol kas nieko, pas mus idėjos gimsta akimirksniu. Ir pernai sesuo paskambino į darbą ir sako: Skrendam į Romą. Ir visas planas, po mėnesio mes jau lėktuve ir Romoj. thumbup.gif
Atsakyti
Kaip nekeista, as irgi neturiu JOKIU PLANU verysad.gif vaziuot kur nors toliau. Bent jau iki geguzes... Tik po Lietuvą, na gal Estiją, Latviją, Lenkiją. Labai gaila, kad bankrutavo Titano vartai (nors jie raso, jog tik sustabde savo veikla) - turejau vilciu su jais pavaziuot i Karaliauciaus sriti, Baltarusijos lietuviskas vietoves, dabar reiks ka nors galvot, kaip kitu budu ten patekt (gal su kita kokia agentura)
Atsakyti
Ketvirtadienį varau į Baltarusiją... Tik kad oras labai jai nepalankus kelionėms...
Atsakyti
Artimiausi planai:
Po menesio ir 10 dienu i Indonezija (Bali) smile.gif.
Pavasary rezgam eilini nardyma Raudonojoj juroj smile.gif.

Vasara pasvajojam apie Vengrijos F-1 varzybas (rudenine Monza labai patiko mano vaikinams smile.gif ).

Tai tokie sie metai nusimato.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ull: 05 sausio 2009 - 11:32
Sausio 17-31 - Gran Kanarija (Puerto Mogan), aplankant Frankfurtą (turiu ten artimų žmonių, tai va aplankysime ir porą dienelių pas juos praleisime pakeliui ax.gif)
Rugpjūčio 6-11 Legolendas (Danija, Billund) per Rygą, tad dvi dienos dar Latvijoje, aplankysime Rygos zoo, ir dar Rundalę grįždami thumbup.gif

P.S. Abi keliones organizuojuosi visai savarankiškai, visur keliausiu su vaiku, 7 metų thumbup.gif , nes esu vieniša mama hihihi.gif

Dar yra didelis noras birželį palėkt i Bulgariją, Albena kurortą, bet jau turbūt finansai nebeišneš hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmiukė: 05 sausio 2009 - 11:40
Į Maljorką wub.gif
Atsakyti
jau grįžau
ty jau šiemet spėjau į vieną kelionę sulakstyti, tikriausiai aš pirma? blush2.gif
Atsakyti
Aš šiais metais arba vėl į Turkiją, arba į Graikiją. Į Graikiją tai siaubingai noriu, bet planuoju skrist atostogauti su drauge, kuri baisiai nori į Turkiją, nes nėra ten buvus, o aš, matyt, per daug gerus įspūdžius išsipasakojau (na tikrai nemelavau! Nuostabi šalis visom prasmėm)... Tai nežinau, kaip elgtis. Dar daug laiko iki vasaros. Lauksim paskutinių minučių. mirksiukas.gif bet va nesugalvoju, ar man nusileisti, ar ne... doh.gif Gal kas buvę ir ten, ir ten ir galit patarti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agrastiskaaronija @ 2009 01 06, 22:19)
Jei ne paslaptis, liudnasis pelene, kur suspejai pabuvoti siemet? 4u.gif  Ir su nekatrumu laukiam tavo nuotrauku.


buvau Briuselyje per šitas sausio šventes, sausio pirmą išskridome, beje, buvau pats pirmas keleivis 2009 metais VNO oro uoste lotuliukas.gif thumbup.gif
tik už tai jie man nei šampo, nei ikrų nedavė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūdnasis pelėnas: 07 sausio 2009 - 15:10
Pernai buvo tik darbiniai palakstymai (Švedija, Ispanija), vienas asmeninis - Baltarusija biggrin.gif , o šįmet pagaliau varom su dukromis kur šilta, tik niekaip nenusprendžiam, kur. Planai atostogauti yra po Velykų, balandžio pabaigoje, orientuosimės tikriausiai pagal įperkamą kainą... rolleyes.gif
Atsakyti
Dabar, kai siaucia pugos, taip norisi kur ant silto smeliuko pasivartyti rolleyes.gif bet lauksiu nauju pavasario katalogu su kainom... cool.gif ir naujienu darbe, nes kvepia etatu mazinimu doh.gif o va tada ir planuosiu.... o noriu i Maroka arba Kroatija ax.gif
Atsakyti
o mes su MB vasario 14d iskrendam i egipta ax.gif skaiciuoju jau dieneles smile.gif
Atsakyti