Įkraunama...
Įkraunama...

Kur keliausime šiemet?

sausį planuojam su vyru į Hurgadą,o vasara su vaiku į latviją į neprišnerkštus Baltijos paplūdymius wink.gif
Atsakyti
smagu, kad planuojat savo keliones smile.gif

mano planuose kol kas yra:

pavasaris: Čekija, Austrija, Vengrija
vasara: Vokietija, Prancūzija, Liuksemburgas ir GAAAAL (konkretus pasiūlymas jau yra, bet viskas dar priklauso nuo tam tikrų dalykų) Malta..

Žinoma, neatmetu ir įvairių netikėtų kelionių, nebūtinai tolimų, tikimybės bigsmile.gif
Atsakyti
Planuojamos kelionės šiemet:
Gegužę Iranas per Armėniją.
Gruodį Australija.

Bet, kadanki krize, nesu tikra ar abi kelionės įvyks.
Atsakyti
Egiptas, Amsterdamas ax.gif
Atsakyti
Kovo 10 d. išskrendam į Maroką
Atsakyti
Nežinau kur, bet noriu prie jūros. g.gif
Atsakyti
Pasvajosiu ir aš: Tailandas, Italija, Juodkalnija, Šveicarija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 02 03, 09:51)
Egiptas, Amsterdamas  ax.gif




ir ash ten pat lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
balandžio pradžioje Thessalonikai smile.gif
Atsakyti
Romoj jau buvau user posted image
Planų daug, finansai visą sureguliuos biggrin.gif
Atsakyti
Niekaip nenusprendžiu, kur ir kada, bet faktas, kad noriu ir važiuosiu.
Buvau kažkaip užsiciklinusi ties ta mintim, kad reikia Egiptą antrą kartą aplankyt, į Jordaniją nulėkt, bet ėmiau mąstyt: kurių galų trenktis į tą pačią vietą antrą kartą, kai dar yra galybė kitų, kurių neaplankei? smile.gif Kas be ko, kai kurie norai neįgyvendinami (finansine prasme), bet visai mielai ėmiau galvoti apie Turkiją, Graikiją. Būtų visai smagu Kenija, Tailandas, Mauricijus, bet čia nebent labai pasispaudus ties finansais.
Atsakyti
mes gegužės 16-26 skrendam į Portugaliją, iš ten 21-25d būsim Madeiros saloje.
o rudenį greičiausiai aplankysim Gruziją - vyras važiuos pas kolegas verslo reikalais, o mes su vaikais kompaniją palaikysim smile.gif
Atsakyti