Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų problemos

viskas ir man taip - nagas, banguotas, negrazios spalvos ir vienas krastas atvepes, matosi gyvnagis jei pakeli uz krasciuko, bet man praejo tik pusmetis po nuemimo nago, tad gal kai vis vel nuaugines susitvarkys...gal ir gera ideja pleistriuka klijuit, as klijavau kol nebuvo uzauges, bet man minkstejo pats nagas nuo pleistro, nes nepraleidizia oro pleistriukai...dabar gal prilaikytu, kad neatvepes butu, bet as zadu eit gal gelini naga grazu ant jo priaugins, taip gal ir nuauktu, bet kazin ar tai nepaprastins augimo proceso? Man tai smilius...kabai nekaip atrodo blush2.gif tad nera upo daryt manikiura, net pyktis ima kodel butent man taip turejo nutikt doh.gif bet zmonems buna ir blogiau, nereik Dievo varyt i medi...reik ieskot sprendimu.ACIU, jau ir yra siek tiek paguodziancios informacijos, reikia laukti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANIL30: 29 kovo 2012 - 09:02
as su geliniais nagais esu.kol nagas neataugo,as gelio nedeciau,nes pries dedant geli nagas dar per puse suploninamas yra,o to dabar nagui tikrai nereikia.Plius jei nagas pazeistas,nemaza tikimybe,kad po geliu,ant nago,grybelis gali isiveist ir pns...
Atsakyti
as kai perskaiciau zinute jau buvau prisiauginus nagucius ir tas vargselis kur toks nevykes ir klibantis uzaugo tai kliba kaip klibejes, bet as graziai pleistriuku priklijavau, apsukau.estetiskai atrodo..bet deja jauciu jis dabar kokia diena nukris...na ka daryt, kad ataugtu nors priauges prie gyvnagio, nes pas mane auga atkeres, kampas visas yra atkeres kliuva ir labai jau nepatogu..zinau reikia laukt, bet gal kuom tept, o gal yra dar kolkiu priemoniu, kad kaip nors nors atauktu priauges graziai prie pirsto - gyvnagio... sad.gif
Atsakyti
Su Moment priklijuokit biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės, norėjau paklausti, mano nagai labai sluoksniuojasi, gal patartumėte kaip tai išsigydyti?
Naudoju kietiklį, bet vis tiek kaip buvo taip tebėra doh.gif
Atsakyti
Bandykit kalcio pagerti smile.gif
Atsakyti
Atsirado nedidelis pūlinukas po nagu, visas piršto galiukas tuputėlį patinęs. Gal kam taip yra buvę. Gal kas išsigydėte. Ar tik vienintelis kelias yra nuimti nagą? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2014 06 27, 09:39)
Atsirado nedidelis pūlinukas po nagu, visas piršto galiukas tuputėlį patinęs. Gal kam taip yra buvę. Gal kas išsigydėte. Ar tik vienintelis kelias yra nuimti nagą? blink.gif

As pradeginciau naga su ikaitinta adata. Ir pulius ir krauja,kai nusitrenki naga labai gerai isleist ir tik maza skylute lieka. Paziurekit youtube kaip tai padaryt.
Atsakyti
Sveikos. As va irgi nusimusiau naga http://public.fotki....i/pict0350.html

Noreciau pasidomet ka man pasiulytumet daryt, kad nesuaugtu kreivai (taip kaip jau vienas suaugo), nes visgi saknis pazeista.
http://public.fotki....i/pict0351.html
Atsakyti
Sveiki,

o jei kojų nykščių nagai negražios formos, paklilę, paauga iki pusės, trupa ir t.t... Grybo tikrai nėra.
Gal chirurgui ar traumatologui juos išvis nulupus ataugs normalūs?? g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal teko kam susidurt su tokia problema? Nusivaliau koju nagu laka ir issigandau, ant abieju nyksciu atsirado juodos demes blink.gif pagal aprasymus internete lyg ir ne grybelis, bet tada kas ? unsure.gif
Atsakyti
tada reikia ejti pas dermovenerologa ir gydyti nagus.
Atsakyti