Įkraunama...
Įkraunama...

Baltijos - Amerikos klinika

Apklausa: Kaip pagimdėte BAK? (72 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Blueta @ 2009 12 26, 21:11)
Bet kaip gaila mazylio cool.gif



tai net ne tas zodis, kaip gaila unsure.gif as tai ir pati apsiverkiau blush2.gif nu negalejau ziuret i ta procesa.... o musu mazajai tai net i abu kulniukus dure, nes is vieno sunkiai tas kraujukas bego, tai per mazai pasirode
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2009 12 26, 18:23)
ir kituose gimdymo namuose tai daro prie akių  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2009 12 26, 18:23)
ir kituose gimdymo namuose tai daro prie akių  4u.gif


KAzin kodel mano 2 draugem VGN isnese...Ir ne po CP...GAl cia kaip mamos pageidauja, net nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2009 12 28, 15:16)
KAzin kodel mano 2 draugem VGN isnese...Ir ne po CP...GAl cia kaip mamos pageidauja, net nezinau g.gif


čia jau prasideda kalba ne apie BAK blush2.gif Tačiau mano visiems trims darė mano akivaizdoj. Apskritai jų nė akimirkos nebuvo paėmę nuo manęs. Visada buvome kartu.
Atsakyti
[BEje, man labai patiko, kad vaikucio NIEKAD neisnesa, net ta baisuji kulniuko duri prie akiu daro, ir po to tiesiai papukas i burna, vaiko neikas neklykina...Kt gimd namuose sako, atnesa vaika po sio durio jau mieganti, tai galima isisvaizduot, kiek reikai issiverkt kad uzmigtu...
[/quote]


Ir kituose gimdymo namuose tą patį daro prie akių.
Atsakyti
Nu va, sekmingai pagimdziau savo mazyle - viskas praejo gerai ir sklandziai.

Nepatiko: mano palatoj nebuvo internet. rysio; spinta rubams ir daiktams buvo ne palatoj, o uz palatos duru - ten buvo koridoriukas i palata, o jame toks slaugos, med.irangos ir kt. ala sandeliukas ir mano rubu spinta rolleyes.gif ; nakti priiminejo kazkieno gimdyma, tai tame sandeliuke, t.y. prie pat palatos duru nuolat kas nors kalbejo, dardejo, barskejo, tekejo vanduo ir pamiegoti nepasiseke; viena akusere (speju, kad akusere, nes neprisistate nei kas, nei kuo vardu) pasirode ...keistoka rolleyes.gif .

Patiko: visas personalas ir ju atliktas darbas, paslaugumas, profesionalumas; ypac patiko akusere Rasa - rami, uztikrinta, tokia labai "mamiska", mane vien jos buvimas palatoj veikdavo kaip valerijonai ax.gif . Nieko netruko, ko pritrukdavau - is karto atnesdavo, nieks nesokinejo aplinkui be reikalo ir i akis nelindo, kai reikejo pagalbos - is karto gaudavau, kitu mamu nemaciau-negirdejau, tik kartais is toli girdedavosi leliuku verksmas, kuris ne kiek netrukde thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2010 01 05, 00:07)
Nu va, sekmingai pagimdziau savo mazyle - viskas praejo gerai ir sklandziai.



sveikinimai sulaukus mazyles, aukit sveikos ir linksmos! smagu, kad viskas pavyko sklandziai 4u.gif

na, del Raseles nezinau, man ji tokia kaip jus rasot nepasirode. priesingai - siek tiek zioplavota, nenuosekli. Du kartus ne tuo vardu vadino, nors po pirmojo karto pataisiau, viena karta paprase apmokejimo sakneles (parodziau), po kiek laiko vel ileke visa uzdususi ir paklause, kur mano mokejimo saknele ir visa tai per valanda...gal tiesiog sunki diena pasitaike ir ji kaip zmogus yra puiki smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 05 sausio 2010 - 01:25
QUOTE(linuke @ 2010 01 05, 00:07)
Nu va, sekmingai pagimdziau savo mazyle - viskas praejo gerai ir sklandziai.

Nepatiko: mano palatoj nebuvo internet. rysio; spinta rubams ir daiktams buvo ne palatoj, o uz palatos duru - ten buvo koridoriukas i palata, o jame toks slaugos, med.irangos ir kt. ala sandeliukas ir mano rubu spinta  rolleyes.gif ; nakti priiminejo kazkieno gimdyma, tai tame sandeliuke, t.y. prie pat palatos duru nuolat kas nors kalbejo, dardejo, barskejo, tekejo vanduo ir pamiegoti nepasiseke; viena akusere (speju, kad akusere, nes neprisistate nei kas, nei kuo vardu) pasirode ...keistoka  rolleyes.gif .

Patiko: visas personalas ir ju atliktas darbas, paslaugumas, profesionalumas; ypac patiko akusere Rasa - rami, uztikrinta, tokia labai "mamiska", mane vien jos buvimas palatoj veikdavo kaip valerijonai  ax.gif . Nieko netruko, ko pritrukdavau - is karto atnesdavo, nieks nesokinejo aplinkui be reikalo ir i akis nelindo, kai reikejo pagalbos - is karto gaudavau, kitu mamu nemaciau-negirdejau, tik kartais is toli girdedavosi leliuku verksmas, kuris ne kiek netrukde  thumbup.gif



DIDELIAUSI SVEIKINIMAI mirksiukas.gif

ps. jei bus viskas ok ir pavyks gimdyti bake, tikiuosi negausim tos palatos su "sandeliuku" unsure.gif
o Rasele man irgi paliko lygiai toki pat gera ispudi 4u.gif
Atsakyti
Prieš savaitėlę pagimdžiau sūnaitėlį BAK'e.

Kadangi tuo pat metu gimdė-buvo pagimdžiusios keturios moterys, palatą gimdymui ir pirmajai nakčiai gavom prie pat statybų - palatos langas į statybvietę, tai visą naktį į tą langą barškėjo kažkokios statybinės medžiagos lakštas, o šeštą ryto atvažiavo statybininkai ir pradėjo kalti, gręžti, barškėti ir pan. - keikdamiesi garsiai - kas be ko...naktis be miego.. nesmagu.. kitą dieną davė normalesnę palatą.. Ir dar tokia keista ir nemaloni smulkmenėlė - nei vienos palatos WC nebuvo bidė.. o po gimdymo norėtųsi tokio civilizuoto įtaiso..

Personalas - super; gimdžiau taip, kaip norėjau - natūraliai, be skatinamųjų ir epidūro; į visus pageidavimus buvo atsižvelgta. Esu tikra, kad gimdymas taip sklandžiai pavyko dėl profesionalaus personalo, dėmesio ir tokios ne ligoninės aplinkos.
Atsakyti
QUOTE(magic magic @ 2009 12 12, 12:45)
Anksciau as vauksciojau pas A.Meskaite ,ji dirbo BAK-e ,o kur dabar ja rasti ? Gal kas zino?



TRAKUOSE
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 01 08, 15:31)

As pas Meskaite vaikstau Baltupiu g klinikoj 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

pries savaitele su trupuciu as pagimdziau savo suneli sioje klinikoje. Labai patiko viskas. ir pats gimdymas, ir personalas, ir aplinka.
Kad spinta uz duru, man ne kiek nemaise - mes ten paltus ir batus pasidejome, ju mums ir nebeprireike. Dar net geriau. O visus reikalingus daiktus (o ju tiek mazai - beveik viska gauni BAK'e), galima susideti i spintele.

Atsakyti