Įkraunama...
Įkraunama...

Baltijos - Amerikos klinika

Apklausa: Kaip pagimdėte BAK? (72 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
pasidalinsiu ir as savo gimdymo BAK'e istorija, deja, nelinksma ...
Si rudeni ten gimdziau savo antraji vaikuti. Smagumas prasidejo, kai mano palatos lova plika akimi matant drebedavo, kai tik nemencines plentu pralekdavo kokia "fura". Buvo planinis cezaris, spinaline nejautra, anesteziologas Sarunas (pavarde ju tinklapy reiktu patikslinti), as kuda, stuburas issisoves kaip drakono (kaip pasake gydytojas man gimdant pirmaji tada dar Vaisingumo klinikoj - toks stuburelis yra anesteziologo svajone). Pries nejautra nugaros jis man neapmarino, neva duris jauciasi tik pro oda, o stubure ne. Rezultatas - skaiciavau, is kelinto karto jis man pataikys spinaline padaryt. Pataike is 5to doh.gif Zodz, dartais ant nugaros pazaide. Operacijos metu spaudimas krito, labai dusino, spinaline padare tiek aukstai, kad net rankos tirpo ... Atsijunginejau operacijos metu nuolat, siuvant pradejau ir skausma pilve jaust, tai tada lyg uzmigde. Privare morfijaus, nors po to patys pripazino ir stebejosi, kad reaguoju tik i pacius elementariausius nuskausminamuosius. Pirmaja diena atsimenu kaip per ruka. Tiketinas salutinis spinalines poveikis - skauda galva, nenumatytas poveikis, kurio ir gerb. Sarunas nesugebejo paaiskinti - surakinta peciu juosta ... Beje, anesteziologas net nesiteike uzeiti po operacijos. Trecios paros pabaigoj pastatem mes ten visus ant ragu, kai su manim velniai zino kas eme darytis, tai anesteziologa iskviete gal kokia antra ryto pas mane. Geriausia dalis : vietoj to, kad atsiprasytu uz nesekminga nejautra, jis man pareiske, jog galejo pataikyti ir is 12to karto ir apskritai as tureciau buti laiminga, kad rankas ir kojas valdau doh.gif Isivaizduojat - as tokius pinigus moku, o jis su manimi taip kalba... Brangiosios, gerai pagalvokit pries prisileisdamos prie savo nugaros anesteziologa Saruna Staneviciu. . Veliau parasysiu likusia savo istorija, o siam kartui dar pridursiu, jog mano vaikas buvo visas uzkrestas auksiniu stafilokoku. Valstybines ligonines bent jau pripazista, jog ten galima sita bruda pasigauti, o BAK labai didziuojasi, beesanti svari. Deja, tokia nera ...
Atsakyti
liudna Thai patirtis, deja.........
nezinau, ar su tuo paciu Sarunu teko susidurt, bet abejoju ar ten yra daugiau anesteziologu toku vardu, bet as buvau juo labai patenkinta, ir jei pavyks su antru lelium ten gimdyt, noreciau, kad vel butu sis gydytojas.
Atsakyti
Thai, uzjauciu del tokios patirties, bet turiu pasakyt, kad nuostabesnio anesteziologo uz Saruna nesutikau 4u.gif viska issamiai paaiskino pries operacija, taike beje ne spinaline, o epidurine nejautra...atejo aplankyti po operacijos ir kita diena...
Atsakyti
taip, nejautra ir man buvo epidurine. irgi viska paaiskino, per operacija visa laika buvo salia, stebejo situacija ir linksmai su vyru snekuciavosi biggrin.gif ir turbut tik jo deka, vyras ir papuole i operacine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuika @ 2010 01 20, 11:35)
taip, nejautra ir man buvo epidurine. irgi viska paaiskino, per operacija visa laika buvo salia, stebejo situacija ir linksmai su vyru snekuciavosi biggrin.gif  ir turbut tik jo deka, vyras ir papuole i operacine  thumbup.gif


kaip man paaiskino sesutes, saruno arkliukas ir yra epidurai. Deja, kaip pati isitikinau, puikiai atliktom spinalinem nejautrom jis negali pasigirti
Atsakyti
QUOTE(THAI @ 2010 01 19, 15:06)
Brangiosios, gerai pagalvokit pries prisileisdamos prie savo nugaros anesteziologa Saruna Staneviciu. [/color]. Veliau parasysiu likusia savo istorija, o siam kartui dar pridursiu, jog mano vaikas buvo visas uzkrestas auksiniu stafilokoku. Valstybines ligonines bent jau pripazista, jog ten galima sita bruda pasigauti, o BAK labai didziuojasi, beesanti svari. Deja, tokia nera ...

tikrai gaila... gera klinika, bet tobulėti ir jiems nepakenktų g.gif gaila, kad rimtos konkurencijos nėra.
Atsakyti
man isvis keista, kad THAI dare spinaline, nes man pirma karta kai buvo darytas CZ KMUK, dare spinaline ir labai bloga buvo... pats minetas gydytojas pasiule epidura, sake, tai saugesnis variantas g.gif
Atsakyti
QUOTE(special @ 2010 01 20, 16:15)
man isvis keista, kad THAI dare spinaline, nes man pirma karta kai buvo darytas CZ KMUK, dare spinaline ir labai bloga buvo... pats minetas gydytojas pasiule epidura, sake, tai saugesnis variantas g.gif



na, matyt, buvo kazkokiu priezasciu, del ko dare spinaline. nes man taip pat siule (ir dare) epidura, paaiskino, kuo jis geriau ir t.t. bet matyt ne visada ir ne visoms tai buna geriausias ir priimtiniausias variantas g.gif
Atsakyti
sveikos, norejau pasiteirauti del gimdymo kainos kompensavimo BAKe. jie savo puslpayje uzsirase stai ka: "Kompensuojamų paslaugų sąrašas iš teritorinių ligonių kasų (TLK)", o tarp siu paslaugu yra ir gimdymas. kokia dalis ir kokiu budu kompensuojama? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2010 01 24, 23:57)
sveikos, norejau pasiteirauti del gimdymo kainos kompensavimo BAKe. jie savo puslpayje uzsirase stai ka: "Kompensuojamų paslaugų sąrašas iš teritorinių ligonių kasų (TLK)", o tarp siu paslaugu yra ir gimdymas. kokia dalis ir kokiu budu kompensuojama?  ax.gif


Siuo metu gimdymo kaina su TLK kompensacija 5500 Lt, be TLK kompensacijos 6700 Lt.

Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2010 01 08, 15:36)
As pas Meskaite vaikstau Baltupiu g klinikoj 4u.gif



aha kiek žianu ji ir privačiai dirba ir Trakuose
Atsakyti
Kada nors norėčiau gimdyti Bake smile.gif
Atsakyti