Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 11

4u.gif 4u.gif 4u.gif Deganti,tu šaunuolė,kad sugebi priimti gyvenimą su visomis spalvomis.Ramiai ir oriai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2008 12 05, 09:04)
4u.gif  4u.gif  4u.gif Deganti,tu šaunuolė,kad sugebi priimti gyvenimą su visomis spalvomis.Ramiai ir oriai.  4u.gif


Aciu, o Jus prasom visos labiau sviesiau, drasiau ir naujokiu negasdinkit, nes paskaicius tik va dabar man suskilo, ko as cia taip issigyriau, ogi musu skyreli biski niuri depresine nuotaika sklando, kaip negrazu 4u.gif Mergaiciukes juk ateina kaledos, nauji, dar vieni nugaleti metai va tuoj tuoj bus praeiti, ateitis kiekvienam ir labai sveikam yra miglotai, bet jau vien to kad pragyvenom dar ir dar vienus metus juk galim pasidziaugti.

user posted image

Atsakyti
Laba diena,
Grįžtu prie parašo, sąrašo klausimo.
STOP!!! Jei keli žmonės pasakė, kad nenori, tai viskas – nebereikia? g.gif BET nereikia tiems, kurie to nenori. Kodėl dabar taip visi atmetė, tokį sakyčiau, puikų pasiūlymą. Kodėl, nuėjome į kitą kraštutinumą, kodėl arba visi, arba nė vienas?
Aš nenoriu, negaliu, tai mano pozicija, bet kodėl ji tapo ir saulėlydžio, degančios, rasų lankos ir kitų pozicija, kurie tam pritaria. Čia prievartos nėra, jei Jums mergaitės norisi, galvojat, jog gerai, tai būkit tie pavasario pranašai. Po kiek laiko ir aš, kitas gal prisijungs. Šiandien aš nenoriu, tiesiog pasakiau, jog žinotumėt mano poziciją, kodėl to parašo nebus mano vardo apačioje. Man kaip arunei viduje kilo toks, ne...nenoriu. Tik vėliau pradėjau galvoti kodėl toks griežtas NE, išpradžių, net nesupratau pati – kodėl. Matyt, man dar reikia laiko, nors esu senbuvė...ir netilps mano parašas į dvi eilutes, va tada tai šiurpins ne tik mane, bet ir kitus. Ypač ZUIKIUS NAUJOKUS.
************
Jei kalbėti, kas geriau ar parašas, ar sąrašas. Žinoms parašas, jį gali įjungti, išjungti, prisijungęs temos viduryje, iškart apie save informuoti, o nelaukti kitos temos pradžios, kol tave įtrauks.
************
(Dėl parašo ir ieškojimo panašių: esame trys, o gal keturios, kurios turim panašias-tik šiek tiek skirtingas diagnozes, vienodą gydymą ir visiškai skirtingą reakciją į tą gydymą).

NAUJOKĖLIAMS, laiko rasti reikės kaip nors, mes jo paskolinti negalim...Vien tam , jog perskaičius pamatytumėt, jog tokie „žali“ buvo visi, pasimokytumėt iš kitų patirties, bendravimo su gydytojais, su artimaisiais, su ligoniais. Palygintumėte savo ir kitų jausmus, suprastumėt nesate išimtis savo pasimetimu, nežinojimu, baimėmis, abejonėmis. Mano akimis žiūrint, ten lobynas...rasit daug gerų nuorodų angliškuose saituose, užsienio forumų, nes jūsų liga paraše gali būti tik vienintelė supermamose, o ten visas pasaulis...
Be to, konkrečių problemos sprendžiamos vėliau, kai iškyla, bendromis pastangomis. Ir, galbūt, Jums kyla kažkoks klausimas, į kurį atsakymo mes, dabartiniai forumo lankytojai, nežinome, o jis yra ankstesniuose puslapiuose. Tūno ten, tik reikia susirasti ir perskaityti.
Minia lankytojų čia labai marga, pirmųjų forumų dalyviai, seniai nesilanko. O gaila. Atskiestų savo informacija čia vyraujančią slogią nuotaiką.
Aš vis bandau tai daryti, savo pasakojimais apie save, savo artimuosius, tikriai nesigiriu, tik noriu įnešti paprasto gyvenimo. Pasakyt šalia ligos yra jis. Ačiū arunei, degančiai, visoms kitoms, kurios pasakoja kaip sekasi, ką skaito, ką veikia laisvalaikiu, kur buvo ką pamatė: mišką, pajūrį, saulėlydį ar spektaklį. smile.gif

QUOTE(Deganti @ 2008 12 05, 10:17)
O Jus prasom visos labiau sviesiau, drasiau ir naujokiu negasdinkit, nes paskaicius tik va dabar man suskilo, ko as cia taip issigyriau, ogi musu skyreli biski niuri depresine nuotaika sklando, kaip negrazu  4u.gif Mergaiciukes juk ateina kaledos, nauji, dar vieni nugaleti metai va tuoj tuoj bus praeiti, ateitis kiekvienam ir labai sveikam yra miglotai, bet jau vien to kad pragyvenom dar ir dar vienus metus juk galim pasidziaugti.

GIRKIS, GIRKIS, aš prisidėsiu (ką tik eilute anksčiau rašiau, jog nesigiriu, koks nenuoseklumas, SIAUBAS. tongue.gif ) Neseniai mano topinė frazė buvo: aš tokia gera, jog man gera nuo savo gerumo. Šiandien jos taikyti negaliu, bet greit susikursiu kokią nors naują. tongue.gif
P. s. neseniai perskaičiau pirmuosius forumus dar kartą. Šiap sau. Ieškojau savo ir kitų minčių. Toks šešėliukas trumpam buvo užplaukęs...drąsinausi pati savimi. smile.gif
Atsakyti


Noriu ir aš savo trigrašį iterpti,dėl parašo,senai atkreipiau dėmesį į Gabijos liniuotę,daug gražiau negu ligos ir gydymų vardymas,labai jau liūdni tie parašai bus.Ką man parašyti gale? Gydymo nebėra,kaip sakė medikai? Nenoriu,aš gydausi! Tegul ir būdais,kuriuos ne visi medikai pripažysta.


Gražaus Jums Adventinio savaitgalio.user posted image
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 12 05, 12:13)
GIRKIS, GIRKIS, aš prisidėsiu (ką tik eilute anksčiau rašiau, jog nesigiriu, koks nenuoseklumas, SIAUBAS. tongue.gif ) Neseniai mano topinė frazė buvo: aš tokia gera, jog man gera nuo savo gerumo. Šiandien jos taikyti negaliu, bet greit susikursiu kokią nors naują. tongue.gif
P. s. neseniai perskaičiau pirmuosius  forumus dar kartą. Šiap sau. Ieškojau savo ir kitų minčių. Toks šešėliukas trumpam buvo užplaukęs...drąsinausi pati savimi. smile.gif


Va va ir as taip, siandien paklause isdesciau labai smagia minti ir paskui, kad leptelejau: nu kokia as faina, sumani, nepakartojama ax.gif Vakar dicke pagyre: tu pati sauniausia mama - oho kaip sirdi pagloste wub.gif

P.S. O ten geru minciu daug wub.gif Ir prasom seseliukus vyt salin, ner kada liudet, ar jau yra planu kitai kelionei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deganti: 05 gruodžio 2008 - 13:09
biggrin.gif Mergaitės - JŪS SUPERINĖS. bis.gif bis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 05 gruodžio 2008 - 13:25
Sveikos, mergaitės 4u.gif

kyšteliu nosį po kurio laiko - truputį leidau sau nutolti nuo forumo blush2.gif betgi ... metas grįžti ax.gif

Deganti wub.gif kiekvienas Jūsų pasirodymas man glosto širdy - labai laukiam gražiausių žinių wub.gif

Adis, noriu vėl Jūsų klausti: važiuojant į Lenkiją tiksliai ko reikia iš kortelės? atskiro išrašo ar atšviesti jau esamus? ji tokia didelė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 12 04, 23:46)
O nebandėte liaudiškai - užsimerkti džiovintų slyvų, o paskui jas suvalgyti ir išgerti skystimėlį, kuriame mirko. Pvz. iš vakaro užmerki, iš ryto ant tuščios sudoroji.



QUOTE(SVETA K. @ 2008 12 05, 01:26)
Siandien sesuo man primine ta metoda,bet pagalvojau jei tiek vaistu nepadejo,,, blush2.gif Reikes pabandyti.


Tik atsargiai - nepadaugnkit. Mano akyse per chemija (kitokia - FOLFOX) moteriske pabande - gavosi preisingas efektas, bego vastuku stabdymui......
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Skaitinėju visas jūsų temas nuo pradžios ir negaliu nesistebėti, kokios jūs stiprios ax.gif Šaunuolės 4u.gif Aš dar nežinau tikslios diagnozės, bet jau kelis kartus save palaidojau blush2.gif Kaip vargina tas laukimas, ta nežinia verysad.gif Net atrodo, kad kai jau sužinosiu diagnozę, kad net ir ne pačią geriausią, bus lengviau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu @ 2008 12 05, 16:38)
Kaip vargina tas laukimas, ta nežinia verysad.gif Net atrodo, kad kai jau sužinosiu diagnozę, kad net ir ne pačią geriausią, bus lengviau blush2.gif

tas tiesa, nežinia labai gąsdina. truputį kantrybės - tikrai bus geriau 4u.gif ir jau gink Dieve, nelaidokit savęs anksčiau laiko - visi mes gyvensim ne amžinai, bet dar labai ilgai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš gyvenime esu didelė pesimistė... Ir nieko sau padaryt negaliu doh.gif Kai blaiviu protu pagalvoju, tai akyse prašviesėja kažkiek, bet paskui ir vėl tamsumos užplaukia verysad.gif Visokie baisūs scenarijai galvoj rikiuojasi verysad.gif Jau net testamentą buvau susiruošus eit rašyt doh.gif Ir egoistiškai gaila savęs pasidaro, kad nematysiu kap mano mažius auga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu @ 2008 12 05, 18:38)
Sveikos 4u.gif
Skaitinėju visas jūsų temas nuo pradžios ir negaliu nesistebėti, kokios jūs stiprios ax.gif  Šaunuolės 4u.gif  Aš dar nežinau tikslios diagnozės, bet jau kelis kartus save palaidojau blush2.gif Kaip vargina tas laukimas, ta nežinia verysad.gif Net atrodo, kad kai jau sužinosiu diagnozę, kad net ir ne pačią geriausią, bus lengviau blush2.gif

drinks_cheers.gif As kol laukiau 4.5 savaites - galvojau isprotesiu wacko.gif Matyt as ne is tu optimistu,as realiste daugiau.

Siandien vel pabuvau jau ligonineje,lasino plazma,buvo labai nukrites kraujo kresejimas blink.gif Kazkaip man jau atrodo ir is gydytuoju reakcijos kad visas imanomas salutinis poveikis pas mane bus nuo pirmu dienu ir "visam savo grozyje"
Atsakyti