Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 11


Labas mergaitės
Aš jau namuose.Operacija pasisekė, augliukas 1,5 cm, bet dar neįsišaknijęs.
Trečiadienį operavo prieš dvi.Žodžiu gaji kaip katė.
user posted image

Labai dėkoju ,kad laikėt kumščius :Shaiba, Rasų Lanka, Inufrau, UgnIne.

Dabar lauksiu audinio , markerio analizų, reikia kompiuterinę pasidaryti.Kiek pailsėti, o paskui 99,9 proc tikiuosi chemijos.

Dar nelabai galiu sėdėti.

Sėkmės visoms ir tikėjimo. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labutis,uztikau sia tema ir paskaitinejau ,visos jus saunios ,stiprybes ,sveikatos jum ir vilties ,nors turbut banalei skamba mano tie zodziai blush2.gif
Atsakyti
Gabija wub.gif Jūs mūsų tvirtuolė, šaunuolė, stipruolė wub.gif
stiprėkit ir sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 12 05, 19:59)
Aš jau namuose.Operacija pasisekė, augliukas 1,5 cm, bet dar neįsišaknijęs.

Kaip gerai,kad pasiseke operacija thumbup.gif Stiprekit dabar greiciau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gabija, sveikinu su dar vienu diiiideliu įveiktu barjieru. Šaunuolė 4u.gif

O aš šiandien beveik baigiau pusmetinę didžiąją apžiūrą! Beliko nunešti galutinius atsakymus. Aplankiau 8 gydytojus, pas kai kuriuos tekdavo sugrįžti su atsakymu ar tolesnio siuntimo. Ir viskas per 2 savaites ! Visuose atsakymuose "...mts nematau...", "... pakitimų nėra...". Turėčiau džiaugtis, bet jaučiuosi labai išsunkta. Na, ryt savaitgalis - atsipūsiu ir pojūčiai ateis kiti. Reiktų švęsti - metai su trupučiu(operuota 07.10.23) kaip neturiu to žvėries. Sunkūs metai, bet tikiuosi, kad neatsikartos.

Atsakyti
Gabija, tongue.gif sveika sugrįžusi mieloji. Dabar tik stiprėkit, tvirtėkit, o sveikata ant pirštų galiukų atitipens - nė nepastebėsit. Ėch, Drąsuole mūsų. wub.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Teta @ 2008 12 05, 23:48)
O aš šiandien beveik baigiau pusmetinę didžiąją apžiūrą! Beliko nunešti galutinius atsakymus. Aplankiau 8 gydytojus, pas kai kuriuos tekdavo sugrįžti su atsakymu ar tolesnio siuntimo. Ir viskas per 2 savaites ! Visuose atsakymuose "...mts nematau...", "... pakitimų nėra...". Turėčiau džiaugtis, bet jaučiuosi labai išsunkta. Na, ryt savaitgalis - atsipūsiu ir pojūčiai ateis kiti. Reiktų švęsti - metai su trupučiu(operuota 07.10.23) kaip neturiu to žvėries. Sunkūs metai, bet tikiuosi, kad neatsikartos.

Teta, puikios žinios. Tik švęsti ir būtinai. drinks_cheers.gif gathering.gif
Paklausti noriu, pas kokius gydytojus ėjote ir kokius tyrimus darėtės?
Papildyta:
QUOTE(shaiba @ 2008 12 05, 14:57)
...,aš gydausi! Tegul ir būdais,kuriuos ne visi medikai pripažysta.
     Gražaus Jums Adventinio savaitgalio

Shaiba 4u.gif ,
Svarbiausia, kad radote sprendimą , tinkantį Jums. Būtinai pasiseks. wub.gif
Ačių už atvirutę ir palinkėjimus. Taip, laikas stabtelėti.
Papildyta:
QUOTE(myliu @ 2008 12 05, 18:38)
Sveikos 4u.gif
Skaitinėju visas jūsų temas nuo pradžios ir negaliu nesistebėti, kokios jūs stiprios ax.gif  Šaunuolės 4u.gif  Aš dar nežinau tikslios diagnozės, bet jau kelis kartus save palaidojau blush2.gif Kaip vargina tas laukimas, ta nežinia verysad.gif Net atrodo, kad kai jau sužinosiu diagnozę, kad net ir ne pačią geriausią, bus lengviau blush2.gif

Laikykitės, myliu, 4u.gif Sunkus dabar metas, bet jis praeis ir viskas pradės dėliotis į savo vietas. Užsuku slapčiom paskaitinėti į temelę apie melanomą, pasižiūrėti, kaip Jūs laikotės. Stenkitės, juk ir ten tiek Jus palaikančių. Būtinai paskaitykit Joseph Murphy "Jūsų pasąmonės galia". Man - pesimistei - padėjo. Gal ir Jūsų scenarijus pasikeistų į gera?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 05 gruodžio 2008 - 22:20
[b]
Paklausti noriu, pas kokius gydytojus ėjote ir kokius tyrimus darėtės?
[b]

Tyrimai buvo tokie:
Bendras kraujo tyrimas;
Markeris (savo lėšomis);
"Pilvo" echoskopija (kepenys, blužnis, skydliaukė...);
Krūtinės ląstos (plaučių) rengenas;
Mamograma.

Onkologo apžiūra
Ginekologo apžiūra (+ ultragarsas)
Mamologo apžiūra

O pradžia, aišku, pas šeimos gydytoją.
Atsakyti
QUOTE(Teta @ 2008 12 06, 00:34)
Tyrimai buvo tokie:
Bendras kraujo tyrimas;
Markeris (savo lėšomis);
"Pilvo" echoskopija (kepenys, blužnis, skydliaukė...);
Krūtinės ląstos (plaučių) rengenas;
Mamograma.

Onkologo apžiūra
Ginekologo apžiūra (+ ultragarsas)
Mamologo apžiūra

O pradžia, aišku, pas šeimos gydytoją.

Ot tai ačiū labai. Ir kaip suprantu, kokius tyrimus Jums darytis , pasakė seimos gydytoja? Ar Jūs žinojote iš onkologo. Beje, onkologas visą laiką tas pats, ar pas kokį pakliūnate, pas tą ir einate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 05 gruodžio 2008 - 22:43
QUOTE(upsikaz @ 2008 12 05, 19:11)
Gabija  wub.gif Jūs mūsų tvirtuolė, šaunuolė, stipruolė  wub.gif
stiprėkit ir sveikit  4u.gif



QUOTE(Teta @ 2008 12 05, 22:48)
Gabija, sveikinu su dar vienu diiiideliu įveiktu barjieru. Šaunuolė  4u.gif

O aš šiandien beveik baigiau pusmetinę didžiąją apžiūrą! Beliko nunešti galutinius atsakymus. Aplankiau 8 gydytojus, pas kai kuriuos tekdavo sugrįžti su atsakymu ar tolesnio siuntimo. Ir viskas per 2 savaites ! Visuose atsakymuose "...mts nematau...", "... pakitimų nėra...". Turėčiau džiaugtis, bet jaučiuosi labai išsunkta. Na, ryt savaitgalis - atsipūsiu ir pojūčiai ateis kiti. Reiktų švęsti - metai su trupučiu(operuota 07.10.23) kaip neturiu to žvėries. Sunkūs metai, bet tikiuosi, kad neatsikartos.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Be žodžių tiesiog...........
Atsakyti
QUOTE(Teta @ 2008 12 05, 22:48)
O aš šiandien beveik baigiau pusmetinę didžiąją apžiūrą! Beliko nunešti galutinius atsakymus. Aplankiau 8 gydytojus, pas kai kuriuos tekdavo sugrįžti su atsakymu ar tolesnio siuntimo. Ir viskas per 2 savaites ! Visuose atsakymuose "...mts nematau...", "... pakitimų nėra...". Turėčiau džiaugtis, bet jaučiuosi labai išsunkta. Na, ryt savaitgalis - atsipūsiu ir pojūčiai ateis kiti. Reiktų švęsti - metai su trupučiu(operuota 07.10.23) kaip neturiu to žvėries. Sunkūs metai, bet tikiuosi, kad neatsikartos.



Labas
Sveikinuuser posted image

Ir pakoreguosiu tavo mintis
NE
Reiktų švęsti
o labai švęsiu, eisiu į kavinę, teatrą, iššausiu fejerverką mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif

Sunkūs metai, bet tikiuosi, kad neatsikartos.
Dėkinga prėjusiems metams , nes laiku buvo atrasta liga, aš esu stipri ir optimistė, todėl ir dabar esu sveika, ir visada būsiu sveika.Tyrimai geri ir aš esu tvirtai įsitikinusi, kad mano sveikata įdeali.


O kiek dar gerų minčių gali susikurti pati įsivaizduodama save laimingą.O šis savaitgalis paskiriams šventei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 06 gruodžio 2008 - 10:45
Laba diena smile.gif

.Gabija., 4u.gif 4u.gif 4u.gif cia Jums. Jusu pozityvios mintys man taip prie sirdies, na taip prie sirdies bigsmile.gif

Paraso naujo nekursiu. Tiesiog man visiskai tas pats. As saves su liga netapatinu. Ligai esu dekinga. Ji pakeite mane ir mano poziurius kardinaliai.
Esu laiminga dabar.
Dziaugiuosi kiekviena diena. Kad gyvenu. Kad supa mane mylimi ir mylintys zmones.
Linkiu visiems sveikatos. Kasdien.

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 06 gruodžio 2008 - 16:32
QUOTE(romantikė @ 2008 12 06, 18:31)

Laba diena  smile.gif


Paraso naujo nekursiu. Tiesiog man visiskai tas pats. As saves su liga netapatinu. Ligai esu dekinga. Ji pakeite mane ir mano poziurius kardinaliai.
Esu laiminga dabar.
Dziaugiuosi kiekviena diena. Kad gyvenu. Kad supa mane mylimi ir mylintys zmones.
Linkiu visiems sveikatos. Kasdien.

4u.gif




Romantike ploja.gif , drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti