Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 11

QUOTE(ragnez @ 2009 01 03, 03:03)
na, kali man i vena lasino. viena karta nieko sulasejo, tam kartui rodikliai pagerejo. bet per paskutine chemija labai skaudejo venas, net sutrauke rankos pirstus, tai ir nebelasino. prisizadejau kramsnoti kalio chlorido tabletes. dar maistui sudyti nusipirkom valgomosios druskos, kurios 70 proc. sudaro kalio chloridas ir tik 30 proc. natrio chloridas. abrikosus ir razinas reiks pabandyt, ypac dabar, kai saldumo norisi smile.gif

Kali man visada su chemija lasina,bet sesute su svirkstu i ta buteli suleidzia magnio-ir tada nebeskauda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 01 03, 12:29)
Kali man visada su chemija lasina,bet sesute su svirkstu i ta buteli suleidzia magnio-ir tada nebeskauda 4u.gif

sakai magnio g.gif
reiks kita karta paklausti.


kaip graziai sninga. papietausim ir vaziuosim su vaikais i miska pasiviolioti smile.gif tik reik susisukt, kol nesutemo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 01 03, 14:29)
Kali man visada su chemija lasina,bet sesute su svirkstu i ta buteli suleidzia magnio-ir tada nebeskauda 4u.gif

Prieš 3 metus gulėjau ligoninėje po sunkios operacijos. Tai kalio į paprastą veną sulašinti negalėjo. "Plėšė" visą kūną. Kadangi jis buvo būtinas, tai man pastatė centrinį kateterį, tai sulašindavo normaliai. Sako, kad tai laaaaaabai skaudus preparatas. g.gif

Sveikos, Mergaitės, 4u.gif wub.gif
Su žiema, žiemuže. tongue.gif Šį rytą iš Mažeikių į Šiaulius - 82 km - vykome 2,5 val. lotuliukas.gif Vaizdais nebuvo kada grožėtis. Namuose ar šalia jų šiuo metu saugiausia. mirksiukas.gif Gero visoms vakarėlio. wub.gif
Atsakyti
Sveikutės
dar kartą labai prašau Jūsų pagalbos.Del operacijos tikrai man labai padėjot wub.gif wub.gif kol kas viskas labai gerai
Mane užregistravo chemijai pas gyd.Ivaškienę, na bet viena moteris paratė kuo greičiau nuo jos bėgti.. >???
Gal galite patarti ar tiesiog parašyti atsiliepimų kad pas ką gydotės Kauno Onkologinėje lig.Na bėgti i klinikas, nors daug kas pataria, kažkodėl nenoriu.
Aš po krūties operacijos.Būčiau dėkinga wub.gif .
Atsakyti
Sveikos mergaitės,
Geriau vėliau, negu niekad....Su Naujais!!

Jei likimas uždėjo tau ant širdies kryželį +,
Uždėk tikėjimo brūkšniuką - turėsi žvaigždelę *.
Jei gyvenimas nubrėžė tau aštrų minusą -,
Padėk svajonių spinduliuką - turėsi pliusiuką +.
Jei piktas angelas suplėšė paskutinę viltį,
Surinki skutelius, iš jų užkurki laužą ir turėsi kur sušilti…
QUOTE
jei nieko nenutiks - i kalnus vaziuosiu po 5-tos chemijos, savaitei atidesiu 6-ta. kalbejau su gydytoja - ji nepriestaravo.

Turėjau beveik trijų savaičių atostogas tai buvau su šeima Austrijoje paslidinėti. Niekaip negaliu atsikratyti šio potraukio, nors kaulai jau barška ir krizė spaudžia...Ir aplamai suprantu, kad rizikuoju, bet... nieko negaliu padaryti. Nors fiziškai ir nebuvo lengva, bet galva atsigavo – šaltis ir vėjas išginė iš galvos negeras mintis. Pernai po dviejų chemijų buvau kelias dienas Slovakijos tatruose. Buvo be galo sunku. Sakiau, kad daugiau nevažiuosiu, bet atėjo žiemos sezonas ir liko tik geri prisiminimai.
Važiuok į kalnus jei gali, tik įvertink savo fizines jėgas. Chemijos vabaliukai jas sunaikina. Būna, kad kūnas tavęs neklauso.
Šiandien buvau Birštone. Tikėjausi paslidinėti, bet keltuvai neveikė, tai aplankiau ADIS ir kitų numylėtą obelėlę ant piliakalnio, nuo visų perdaviau linkėjimus, už visas sukalbėjau maldelę Birštono bažnytėlėj.
Gero vakarėlio visoms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZoVi: 04 sausio 2009 - 18:34
QUOTE(zurza @ 2009 01 04, 20:01)
Sveikutės
dar kartą labai prašau Jūsų pagalbos.Del operacijos tikrai man labai padėjot  wub.gif  wub.gif kol kas viskas labai gerai
Mane užregistravo  chemijai pas gyd.Ivaškienę, na bet viena moteris paratė kuo greičiau nuo jos bėgti.. >???
Gal galite patarti ar tiesiog parašyti atsiliepimų kad pas ką gydotės Kauno Onkologinėje lig.Na bėgti i klinikas, nors daug kas pataria, kažkodėl nenoriu.
Aš po krūties operacijos.Būčiau dėkinga  wub.gif .

Atsakyti
QUOTE(zurza @ 2009 01 04, 18:01)
Sveikutės
dar kartą labai prašau Jūsų pagalbos.Del operacijos tikrai man labai padėjot  wub.gif  wub.gif kol kas viskas labai gerai
Mane užregistravo  chemijai pas gyd.Ivaškienę, na bet viena moteris paratė kuo greičiau nuo jos bėgti.. >???
Gal galite patarti ar tiesiog parašyti atsiliepimų kad pas ką gydotės Kauno Onkologinėje lig.Na bėgti i klinikas, nors daug kas pataria, kažkodėl nenoriu.
Aš po krūties operacijos.Būčiau dėkinga  wub.gif .


Atsakau i AZ
Atsakyti
QUOTE(NBA @ 2009 01 04, 20:44)

Labas vakaras visoms,
Skaitau šią temą ketvirti metai, laukiu kiekvienos Adis, Vi, Romantikės, Svetos, Gabijos ir kitų forumo dalyvių žinučių. Deja, tiek pat laiko ir sergu... Rašyti apie savo ligos istoriją kažkodėl neišdrįstu, nors ji gal kam nors būtų ir įdomi, nes nelabai įprasta. Užsiregistruoti ir parašyti į forumą paskatino šiandien perskaitytas Quote prašymas dėl pagalbos, pasirenkant chemoterapeutą ir, kadangi aš pas D.Ivoškienę vieną chemoterapijos kursą gydžiausi (gydausi Kauno onkologijos ligoninėje), taip pat norėčiau patarti nuo jos bėgti. Mane visai netikėtai likimas suvedė su kita chemoterapeute, Puodžiūnaite. Apie šią gydytoją galėčiau pasakyti tik pačius geriausius atsiliepimus ir likimo draugėms patarti gydytis pas ją. Šiuo metu aš eilinį kartą gydausi dienos stacionare ir, laukdama priėmimo pas Puodžiūnaitę, matau, kad pas tuo pačiu laiku dirbančią Ivoškienę ir kitas chemoterapeutes jokios eilės nėra. Dažnai ne tik eilės, bet ir aplamai pacientų nesimato, kai tuo tarpu norint patekti pas Puodžiūnaitę tenka palaukti ilgokai, tačiau ši gydytoja priima visus užregistruotus pacientus, nežiūrint į pasibaigusį darbo laiką
Atsakyti
Labas vakaras!!!!!!!!!!!!!!

SU NAUJAIS METAIS!!!!!!!!!

Linkiu sveikatos! Laimes! Dziaugsmo!

Tiek daug svenciu siemet. Taip ilgai. Pavargau net biggrin.gif svesti.
Sampano daug blush2.gif , patiekalu visokiausiu...
Kartais per visus surmulius ir susitikimus-bendravimus visiskai atsijungdavau ir jausdavausi tokia visiskai sveika...kaip visi aplinkui rolleyes.gif Per viena vakareli tiek prisisokau, kad kita diena paeit negalejau karsta.gif skaudejo kelio sanari, patino net...

Dabar uz lango tokia grazi ziema - as labai megstu toki laikotarpi 4u.gif

Myliu jus visas wub.gif

Mes - jega drinks_cheers.gif

Atsakyti
visus su naujai metais 4u.gif
mano mamai jau 3 kartus lasino chemija, per menesi numete gal 5 kg. nespeja atsigaut, kaip ir vel vaziuot i ligonine, sukyla labai aukstas spaudimas, pusantros savaites pykina, laukiam nesulaukiam kada tas kosmaras baigsis.
Atsakyti
ZoVi, nustebinot ir pradžiuginot.
NBA, kolegės pagal skaitymą smile.gif Kauno onkologiniam nelabai kas (kiek dabar pamenu) iš čia besilankančių gydosi, todėl ir atsakyt į ankstesnį klausimą nelabai galėjom. Jūs padėjot smile.gif
Kadangi rašot jog eilinis kartas, tai suprantu, jog ne antras. Linkiu jog būtų pats sėkmingiausias.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 04 sausio 2009 - 20:34
QUOTE(lora++ @ 2009 01 04, 21:08)
per menesi numete gal 5 kg.

lora ++
ir Sveta K. , Jūs taip pat rašėt jog panašiai netekot svorio. Pasakykit, jei nepasakėt savo gydytojui. Vaistai yra lašinami atsižvelgiant į bendrą kūno svorį, mano žiniomis, kai svoris pakinta +- 5 kg, paprastai koreguojamas sulašinamų vaistų kiekis, perskaičiuojama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 04 sausio 2009 - 20:32