Įkraunama...
Įkraunama...

Mokslo darbai

Padėkime viena kitai- bus lengviau mirksiukas.gif Šioje temoje konsultuojamės visais iškylančiais klausimėliais rašant mokslo darbus ir padedame viena kitai.
Kad stogas nuo mokslų nevažiuotų ir nebūtų taip:

user posted image
Atsakyti
Sveikutės, mano referato tema sutarčių rūšys ir klasifikacija. Patį darbą kaip ir parašiau bet man jame kažkas netinka. Kas? Nė pati nežinau, bet tiesiog jaučiu kad ten kažkas ne taip. Tai va, gal atsirastų kas nors kas padėtų susigaudyti ax.gif
Atsakyti
smartass.gif kartu mokytis bus lengviau
Atsakyti
Paremkim gražią idėją - Mokymasis visą gyvenimą smartass.gif
Atsakyti
Na kodėl čia taip tylu g.gif
Niekam pagalbos nebereikia tongue.gif
Tadum aš paklausiu - gal kas esat darę kokybinį tyrimą iš ES institucijų?
Atsakyti
na prasysiu konsultacijos(trys savaites iki bakalaurinio pridavimo konsultaciju su vadove-0, esam pasimete del smulkmenu paprasciausiu). dariau kokybini, bet del per dideles apimties keliu visas lenteles i priedus. ar ivade, kur nurodoma darbo struktura reikia rasyti lenteliu skaiciu, nors jos prieduose? ir ar daryti lenteliu sarasa? na atrodo patys paprasciausi dalykai, o ner pas ka pasikonsultuot doh.gif
Atsakyti
Čia pagal kiekvienos aukštosios reikalavimus unsure.gif Vienur taip galima, kitur kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 12 02, 19:42)
Čia pagal kiekvienos aukštosios reikalavimus  unsure.gif Vienur taip galima, kitur kitaip.

nu va, pas mus ivade eina darbo struktura po metodu ir ten rasoma kas kuriam skuriuje rasyta, kiek puslapiu darbas, kiek literaturos saltiniu, priedu, paveikslu/lenteliu. pastaruosius i priedus kelti tikrai galima(jei per didele darbo apimtis). o ar irasyti ka i priedus sudejau nezinau, lenteliu sarasas kaip suprantu eina is pacio darbo, tai dabar susimakalavus esu truputi, po savaites priduot reikia, o sedim nezinioj be darbo vadovo doh.gif
Atsakyti
Egliosha, man atrodo kad jei lentelės sukeltos į Priedus, tai jos ir tampa priedais. Tada jų sąrašo daryti nereikia. Išvardinamos tik tekste naudotos lentelės.
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2008 12 02, 20:37)
Egliosha, man atrodo kad jei lentelės sukeltos į Priedus, tai jos ir tampa priedais. Tada jų sąrašo daryti nereikia. Išvardinamos tik tekste naudotos lentelės.

tai va kad ju tekste nebeliks biggrin.gif nematau prasmes palikti bent viena, jei keliu tai visas blush2.gif gerai kad dar apsigraibiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2008 12 02, 20:37)
Egliosha, man atrodo kad jei lentelės sukeltos į Priedus, tai jos ir tampa priedais. Tada jų sąrašo daryti nereikia. Išvardinamos tik tekste naudotos lentelės.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Niu bent pas mus jei vadovas nekonsultuoja, tai galima nueit gi pas kita destytoja ir su malonumu padeda g.gif
Atsakyti