Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

QUOTE(Svetulia @ 2008 12 15, 10:11)
Sveikutes smile.gif
Turiu toki klausimuka. Sestadieni pridaviau kraujuka, skaiciukai rode 6,98. Buvo 9 diena po embriono isodinimo. gal kas gali pakomentuoti siuos skaiciukus?  blush2.gif

Manau, kad viskas super thumbup.gif
Atsakyti
Su Sv. Kaledom 4u.gif

Man vakar 15 DPO HCG buvo 15,68. Testukai labai labai silpna juostele rodo, nors mmm veluoja pora dienu...kaip galvojat ne per mazai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Baravyke @ 2008 12 25, 16:09)
Su Sv. Kaledom  4u.gif

Man vakar 15 DPO HCG buvo 15,68. Testukai labai labai silpna juostele rodo, nors mmm veluoja pora dienu...kaip galvojat ne per mazai?  blush2.gif


Sveikinu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Siap HCG jeigu didesnis negu 5 berots jau nestumas yra.
Atsakyti
O as kaip tik pergyvenu, kad nieko cia gero... Man siandien 18 DPO, o testas dar tike vaiduokliu vaiduokli rodo sad.gif
Atsakyti
Sveikos
As irgi einu isproto nuo gruodzio 11d. pasidariau nestumo testus kurie buvo teigiami,kadangi ruosiausi kelionei nusprendziau pasitikrinti pas daktara kad nebutu abejoniu, su echo jis nieko gimdoje nemate, paskyre HCG,Gruodzio 15d. atsakymas 185.
22d.vel echo vel nieko nemato, paskiria 48 valandu HCG testas, pirmas rezultatas 300 po poros paru 485, antra kaledu diena padare dar viena HCG dabar laukiu pirmadieni tebus atsakymas.
Kas keisciausia kad yra visi nestumo sipmtomai , skaudanti krutine, pykinimas, tiesa kad alkis labai sumazejo, bet cia turbut is nervu unsure.gif
Tikiuosi kad su naujais metais visas sitas kosmaras uzsibaigs, laiminga pabaiga nebetikiu, nes pagal visas lenteles nei i viena neisipaisau su savo HCG rezultatais
Atsakyti
QUOTE(Besaike @ 2008 12 28, 17:32)
Sveikos
As irgi einu isproto nuo gruodzio 11d. pasidariau nestumo testus kurie buvo teigiami,kadangi ruosiausi kelionei nusprendziau pasitikrinti pas daktara kad nebutu abejoniu, su echo jis nieko gimdoje nemate, paskyre HCG,Gruodzio 15d. atsakymas 185.
22d.vel echo vel nieko nemato, paskiria 48 valandu HCG testas, pirmas rezultatas 300 po poros paru 485, antra kaledu diena padare dar viena HCG dabar laukiu pirmadieni tebus atsakymas.
Kas keisciausia kad yra visi nestumo sipmtomai , skaudanti krutine, pykinimas, tiesa kad alkis labai sumazejo, bet cia turbut is nervu  unsure.gif
Tikiuosi kad su naujais metais visas sitas kosmaras uzsibaigs, laiminga pabaiga nebetikiu, nes pagal visas lenteles nei i viena neisipaisau su savo HCG rezultatais

Nenukabink nosies.. vilties tikrai dar yra.. dvigubėja nebūtinai kas 48 val. gali ir kas 36 ir kas 72 mirksiukas.gif manau, mažiau stresuok ir rytoj pamatysi, kad viskas bus gerai.. svarbiausia, kad HCG didėja 4u.gif
Neįsižeisk, bet pas kokį ten veterinarą lankaisi.. juk be kokių 900 HCG echoskopas nieko nemato.. tai ko ten lyst ?

QUOTE(Baravyke @ 2008 12 26, 20:01)
O as kaip tik pergyvenu, kad nieko cia gero... Man siandien 18 DPO, o testas dar tike vaiduokliu vaiduokli rodo sad.gif

O gal rytoj nulėk pas uodę, priduok kraujuką rolleyes.gif ? Kelinta ciklo ir kelinta DPO šiandien pas tave ?

Praneškit, mergaitės, kaip sekasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydros akys: 28 gruodžio 2008 - 20:31
Siandien taip ir nesulaukiau skambucio, pasiskambinau pati i ligonine sako kai rezultatai bus tada ir paskambinsim, zodziu pasypikau ir nieko nepesiau

Zydros akys man is pirma padare echo poto tik krauja tikrino.

Sausio 2d. turi vizita pas kita daktara, ziuresiu ka jis sakys, na turi viskas susitvarkyt ir isaisket veliau ar anksciau smile.gif
Atsakyti
Merginos,

gal man galit padeti. Siand pasidariau HCGtwsta rodo 27888, bet kaip ziuriu i tas normas niekaip nesuprantu kiek man pagal si skaiciuka savaiciu. Nuo paskutiniu men. praejo 6 savaites. Gal kuri ismanot situos reikaliukus ir galite pakomentuoti, kol eisiu pas gine, kad jau zinociau.

Dekui
Atsakyti
perskaiciau is naujo ana sena tema...papasakosiu savo mini istorija.

Po 17 bandymu ciklo pasidariau testa, ir kazka laaaaaaaaaaabai menko sugebejau iziureti 12 DPO. Kita diena dariau du testus kartu (vienas is ju easycup) ir parode ryskesne linija, bet velgi, sunkiai matoma. Nulekiau pas gine- hcg 22.21, echo pamate taskiuka (13 diena po apvaisinimo) israse duphastona, nes tepliojo.... nu ir po savaites pakartojau hcg, buvo tik 4.41, vis dar tepliojo, nors gleivne uzaugusi buvo iki 27 mm net..taskiuko nebemate. Na ir susirgau iskart po to.
Toliau seke pats normaliausias ciklas, 14 CD ivyko kuo puikiausia O, 7-8 dpo bandziau testuotis, ir nors lyg ir nieko nesimate, man vis vaidenosi, kad tikrai TURI buti. 10 DPO testas jau rode ryskiau nei ana menesi 13 DPO (kai buvo 22.21), sekancia diena vos nenuvirtau- juosteles tokios ryskios palyginus, kad net baisu pasidare- kaip per para galejo tiek uzrysket. Taigi dar kita diena, t.y. siandien, 12 dpo, nulekiau hcg ir ...... man pasake, kad 145 smile.gif 4u.gif sake, kad panasu i ne viena vaisiu, bet zinoma, niekas negarantuoja, nes gimdoj dar nieko nesimato.

taigi mano nesivystantis 13 dpo buvo vos 22.21, o dabar 12 dpo 145. Zinau, kad viskas bus gerai wub.gif
sekmes visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minixe @ 2008 12 29, 18:13)
Merginos,

gal man galit padeti. Siand pasidariau HCGtwsta  rodo 27888, bet kaip ziuriu i tas normas niekaip nesuprantu kiek man pagal si skaiciuka savaiciu. Nuo paskutiniu men. praejo 6 savaites. Gal kuri ismanot situos reikaliukus ir galite pakomentuoti, kol eisiu pas gine, kad jau zinociau.

Dekui


Is tiesu internete gali rasti nemazai lentuliu ir kiekviena is ju turi skirtingus paskaiciavimus
Papildyta:
O as vistik sulaukiau siandien skambucio is ligonines, pasake kad hcg kyla bet letai dabar 650 hcg(dariausi 26d.)ryt iskviete ant skubaus skano, bijo kad nebutu ne vietoj nestumas unsure.gif
Papildyta:
Minixe jeigu angliskai skaitai tai as sicia ziurinejau del hcg

http://mommyguide.co...o...icle&sid=67
Atsakyti
as tiksliai zinau, kad man siandien yra 12, nu maksimum 13 DPO. Ar tikrai ne per didelis hcg skaicius 145,69? gydytoja kazkaip sunerimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Minixe @ 2008 12 29, 20:13)
Merginos,

gal man galit padeti. Siand pasidariau HCGtwsta  rodo 27888, bet kaip ziuriu i tas normas niekaip nesuprantu kiek man pagal si skaiciuka savaiciu. Nuo paskutiniu men. praejo 6 savaites. Gal kuri ismanot situos reikaliukus ir galite pakomentuoti, kol eisiu pas gine, kad jau zinociau.

Dekui

Kažkas čia pas tave ne taip schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(kycia @ 2008 12 29, 20:39)
perskaiciau is naujo ana sena tema...papasakosiu savo mini istorija.

Po 17 bandymu ciklo pasidariau testa, ir kazka laaaaaaaaaaabai menko sugebejau iziureti 12 DPO. Kita diena dariau du testus kartu (vienas is ju easycup) ir parode ryskesne linija, bet velgi, sunkiai matoma. Nulekiau pas gine- hcg 22.21, echo pamate taskiuka (13 diena po apvaisinimo) israse duphastona, nes tepliojo.... nu ir po savaites pakartojau hcg, buvo tik 4.41, vis dar tepliojo, nors gleivne uzaugusi buvo iki 27 mm net..taskiuko nebemate. Na ir susirgau iskart po to.
Toliau seke pats normaliausias ciklas, 14 CD ivyko kuo puikiausia O, 7-8 dpo bandziau testuotis, ir nors lyg ir nieko nesimate, man vis vaidenosi, kad tikrai TURI buti. 10 DPO testas jau rode ryskiau nei ana menesi 13 DPO (kai buvo 22.21),  sekancia diena vos nenuvirtau- juosteles tokios ryskios palyginus, kad net baisu pasidare- kaip per para galejo tiek uzrysket. Taigi dar kita diena, t.y. siandien, 12 dpo, nulekiau hcg ir ...... man pasake, kad 145 smile.gif  4u.gif  sake, kad panasu i ne viena vaisiu, bet zinoma, niekas negarantuoja, nes gimdoj dar nieko nesimato.

taigi mano nesivystantis 13 dpo buvo vos 22.21, o dabar 12 dpo 145. Zinau, kad viskas bus gerai  wub.gif
sekmes visoms smile.gif


Linkiu, kad viskas būtų gerai.. o dėl per didelio skaičiaus, tai gal ten ne vienas sėdi mirksiukas.gif ?

QUOTE(Besaike @ 2008 12 29, 21:06)
...O as vistik sulaukiau siandien skambucio is ligonines, pasake kad hcg kyla bet letai dabar 650 hcg(dariausi 26d.)ryt iskviete ant skubaus skano, bijo kad nebutu ne vietoj nestumas  unsure.gif
...

Siūlyčiau pasidaryti progesterono tyrimą. Jei vietoje jis bus didesnis nei 50, jei ne, tai bus mažas... apie/iki 10 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydros akys: 29 gruodžio 2008 - 21:00