Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

nu gydytojai isvis stebisi, kaip su tokiais rodikliais galima pastoti naturaliai, be jokiu stimuliaciju, ir dar du menesius is eiles. Mums vyro tyrimai net iki iui netrauke.... tai jei dvynukai butu... wub.gif
Atsakyti
Sveikos

Siandiena ir as pasidariau kraujo tyrima rolleyes.gif
man yra 15dpo ir mazdaug 10d po implantacijos,o rodiklis musu 571 g.gif
kazkaip pagal lentele turetu buti apie 430 g.gif gal pakomentuotumet?? 4u.gif
buciau labai dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deliKate: 29 gruodžio 2008 - 21:53
QUOTE(kycia @ 2008 12 29, 22:27)
nu gydytojai isvis stebisi, kaip su tokiais rodikliais galima pastoti naturaliai, be jokiu stimuliaciju, ir dar du menesius is eiles. Mums vyro tyrimai net iki iui netrauke.... tai jei dvynukai butu...  wub.gif

Gamta kartais pokštauja mirksiukas.gif

QUOTE(deliKate @ 2008 12 29, 22:52)
Sveikos

Siandiena ir as pasidariau kraujo tyrima rolleyes.gif
man yra 15dpo ir mazdaug 10d po implantacijos,o rodiklis musu 571  g.gif
kazkaip pagal lentele turetu buti apie 430 g.gif gal pakomentuotumet?? 4u.gif
buciau labai dekinga  mirksiukas.gif

Kai HCG svyruoja 10-30 proc. reaguoti neverta mirksiukas.gif Nesuk sau galvos.. svarbu, kad didėja.. O kai didėja daugiau nei reikia, tuo labiau.. 4u.gif
Atsakyti
Įdomu, kaip Besaikei sekasi unsure.gif .. Tikiuosi nerado negimdinio doh.gif
Atsakyti
As katik is ligonines, padare man skana, kai pirma karta dare tas buvo 22d. dare kita daktare ir su prastesne aparatura tai ji sake kad lyg mato mini taskiuka kuris gali buti nestumas bet negarantuoja, siandien dare skana jau su gera aparatura, jo tas mazas taskiukas sekmingai gimdoi isdidejas iki 1.6mm matosi silpnas pulsavimas, bet nieko negali gero pasakyti ar garantuoti, liepe laukti dar 10dienu jei nieko nenutiks tada darys dar viena skana, sako mes nedirbame pagal knygas, ir sako gali buti kad pradzioj letai besivystantis ankstyvas nestumas pasiveja pagal savo laika, zodziu ziuresim kaip kas bus toliau, viesviena jau be sausio 9d. nieko nezinosiu, nebent prasidetu kraujavimas ......

Kadangi as ne Lietuvoj o Airijoj sicia uzdrasuti abortai, tai jie sicia kol neisitikina visu 100% kad vaikiukas tikrai nesivysto jokiu sprendimu apart "laukite" nepriimineja
Atsakyti
Sveikutes mergaites! mirksiukas.gif
Gal galetumet pakomentuoti-ar galima dar kazko tiketis esant HCG-5.42 11dpo po IUI?
Atsakyti
QUOTE(avilte @ 2008 12 30, 17:25)
Sveikutes mergaites!  mirksiukas.gif
Gal galetumet pakomentuoti-ar galima dar kazko tiketis esant HCG-5.42 11dpo po IUI?


na, nestumas tikrai yra, tik jis ka tik ka tik prasidejes, ko gero pries pora dienu implantavosi maziukas. Nes vienoms tai nutinka apie 7 DPO, kitoms- apie 9-10 DPO, manau laukt reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2008 12 29, 21:17)
as tiksliai zinau, kad man siandien yra 12, nu maksimum 13 DPO. Ar tikrai ne per didelis hcg skaicius 145,69? gydytoja kazkaip sunerimo  g.gif

jeigu tu tikrai turejai omeny hcg rodikli,o ne progesterona tai tikrai normalus rodiklis yra ,nes tarkim jei jis padvigubetu po dvieju dienu ,t.y.14-15dpo butu 300,tai tikrai norma,nes mano 15dpo buvo 571 mirksiukas.gif eisiu dar penktadieni darytis,tai yra po 4d nuo pirmo hcg,turetu gal du kart padvigubet rolleyes.gif
o beje kiek kainuoja progesterono tyr.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2008 12 30, 20:23)
na, nestumas tikrai yra, tik jis ka tik ka tik prasidejes, ko gero pries pora dienu implantavosi maziukas. Nes vienoms tai nutinka apie 7 DPO, kitoms- apie 9-10 DPO, manau laukt reikia smile.gif


Dekui uz palaikyma mirksiukas.gif 12DPO mano HCG-5.06-krenta verysad.gif Tai nors viena para pasijutau nestuke.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deliKate @ 2008 12 31, 13:07)
jeigu tu tikrai turejai omeny hcg rodikli,o ne progesterona tai tikrai normalus rodiklis yra ,nes tarkim jei jis padvigubetu po dvieju dienu ,t.y.14-15dpo butu 300,tai tikrai norma,nes mano 15dpo buvo 571  mirksiukas.gif eisiu dar penktadieni darytis,tai yra po 4d nuo pirmo hcg,turetu gal du kart padvigubet rolleyes.gif
o beje kiek kainuoja progesterono tyr.? g.gif


taip, hcg. Progesteronas buvo 179 blink.gif beje, sake hcg tyrima darant reikia kazkaip pasakyti, kad ne nustatyti nestumui, bet jau pakartoti, nes jei yra 5000 vienetu, tai kazkaip jau skiedzia ta krauja ir su kitokiu aparatu daro g.gif net nezinau...

QUOTE(avilte @ 2008 12 31, 13:34)
Dekui uz palaikyma  mirksiukas.gif  12DPO mano HCG-5.06-krenta  verysad.gif  Tai nors viena para pasijutau  nestuke.gif  doh.gif



na, vadinasi nustojo vystytis tik uzkibes... g.gif bet nieko- kita cikla bus lengviau pagaut smile.gif man taip buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2008 12 31, 18:03)
1.taip, hcg. Progesteronas buvo 179  blink.gif  beje, sake hcg tyrima darant reikia kazkaip pasakyti, kad ne nustatyti nestumui, bet jau pakartoti, nes jei yra 5000 vienetu, tai kazkaip jau skiedzia ta krauja ir su kitokiu aparatu daro  g.gif  net nezinau...
2.na, vadinasi nustojo vystytis tik uzkibes...  g.gif  bet nieko- kita cikla bus lengviau pagaut smile.gif man taip buvo smile.gif

1.As nenustatinejau nestumo laiko,man kaip tik pasake,kad jie negali to nustatyti tiksliai,nes labai viskas individualu blink.gif (cia via medica-kaune)o tiesiog hcg kieki tikrinausi..Be to zinau tikslia data nestumo..Tai gal tu dufa geri,kuris ir padidina tau labai ta progesterona? g.gif gal be jo tau butu progesteronas normoj g.gif
2.arba nestumo visai nebuvo,nes iki 10 yra norma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deliKate @ 2009 01 01, 12:26)
1.As nenustatinejau nestumo laiko,man kaip tik pasake,kad jie negali to nustatyti tiksliai,nes labai viskas individualu blink.gif (cia via medica-kaune)o tiesiog hcg kieki tikrinausi..Be to zinau tikslia data nestumo..Tai gal tu dufa geri,kuris ir padidina tau labai ta progesterona? g.gif gal be jo tau butu progesteronas normoj g.gif
2.arba nestumo visai nebuvo,nes iki 10 yra norma  mirksiukas.gif



na nenustatineti reikia, bet klausia visur, kuri ciklo diena ir kada paskutines mm buvo, cia normalu. Nes jei labai daug savaiciu, tai jie ten kitaip daro. Manes visada klausia, ar diagnostikai, ar patvirtinti nestuma, (kakas panasaus) g.gif vis sakau, kad testas teigiamas, tai reikia irodyt su hcg, o jei pakarotinai eidavau, tai "paziuret, ar vystosi, ar dideja hcg".

2. Manau vis delto nestumas buvo, nes 10 tai jau sis tas. Zinau merginu, kurios ir su 2,5 hcg dabar supuoja lelius, tiesiog labai anksti nustate smile.gif

duphastono negeriu si cika visai, ana cikla, kai buvo uzkibe, geriau del gresiancio po 3 tabletes, gleivine buvo nenormaliai isvesejusi, o lelius nesivyste vis tiek.... tai nezinau, gal cia like dar nuo ano menesio, taip sakant, hormonai nespejo "isgaruoti"? g.gif

bet siaip ir be duphastono pas mane viskas ten normaliai vyksta naturaliai, temperatura BT visada aukstoka budavo, progesterono tikrai pakankamai..

siandien nesulaukiau savo mm smile.gif lotuliukas.gif nieko nuostabaus smile.gif
Atsakyti