Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

Sveikutes, ax.gif
gal galetumet pakomentuoti mano HCG tyrimu rezultatus:
30 CD (16DPO) - 97,8
32 CD (18DPO) - 395
35 CD (21 DPO) - 827

Progesteronas 30 CD (16DPO) - 69,27
Atsakyti
QUOTE(Justta @ 2009 10 12, 07:39)
Sveikutes,  ax.gif
gal galetumet pakomentuoti mano HCG tyrimu rezultatus:
30 CD (16DPO) - 97,8
32 CD (18DPO) - 395
35 CD (21 DPO) - 827

Progesteronas 30 CD (16DPO) - 69,27


Viskas, mergyt, pas tave super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydros akys @ 2009 10 12, 09:33)
Viskas, mergyt, pas tave super wub.gif


aciu uz komentara, nuraminai mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz komentarus smile.gif Pasiziurejus Medicina practica rezultatus, pataikau i viduriuka. Gal gi ne 2? Noreciau tiketi mirksiukas.gif

QUOTE(Žydros akys @ 2009 10 11, 21:45)
Sveika smile.gif

Na, paprastai mergaitėms skaičiuoju į priekį.. biggrin.gif  tau paskaičiuosiu atbulinį variantą 4u.gif

20 DPO 2555
18 DPO 1278
16 DPO 639
14 DPO 320
12 DPO 160
10 DPO 80
8 DPO 40
6 DPO 20
..... na, gerai pagalvojus, tai skaičiukai tikrai nemaži g.gif
Išvada: įmanoma smile.gif
Papildyta:

HCG auga todėl, kad vaisiukas auga ir toliau tvirtinasi.. su tokiais skaičiais aš tiesiog labai abejoju ar įmanomas nesivystantis nėštumas schmoll.gif

Labai lauksiu tavo kitų tyrimų rezultatų 4u.gif
Svarbiausia nesijaudink.. labai daug reiškia nusiteikimas, nuotaika 4u.gif

Atsakyti
Sveikutes,
vakar pasidariau HCG ir jis nuo 827 (sestadieni) sumazejo iki 763 angel_sadangel.gif
ginius kai apziurejo, tai artejancio persileidimo zymiu nemate (gimdos gleivine stora, atsisluoksniavimu nera), jei neprasides kraujavimas tai eisiu vel kita ketvirtadieni...
Atsakyti
QUOTE(Justta @ 2009 10 15, 09:24)
Sveikutes,
vakar pasidariau HCG  ir jis nuo 827 (sestadieni) sumazejo iki 763  angel_sadangel.gif
ginius kai apziurejo, tai artejancio persileidimo zymiu nemate (gimdos gleivine stora, atsisluoksniavimu nera), jei neprasides kraujavimas tai eisiu vel kita ketvirtadieni...


Nesinervuok console.gif Jau ne pirma karta skaitau, kai ale sumazeja, pakartoja, ir buna viskas buna gerai
Atsakyti
QUOTE(Justta @ 2009 10 15, 09:24)
Sveikutes,
vakar pasidariau HCG  ir jis nuo 827 (sestadieni) sumazejo iki 763  angel_sadangel.gif
ginius kai apziurejo, tai artejancio persileidimo zymiu nemate (gimdos gleivine stora, atsisluoksniavimu nera), jei neprasides kraujavimas tai eisiu vel kita ketvirtadieni...

unsure.gif net nežinau.. o tu toje pačioje laboratorijoje darei? unsure.gif
Jei taip, tai siūlau nesikankinti savaitę ir rytoj pakartoti tyrimą 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
taip dariausi toj pacioj klinikoj (Grybo g.) ir labai tikiuosi kad ten klaida isivele, nes ta diena pas juos kazkas su sistema buvo atsitike ax.gif dabar ruosiuosi darytis ketvirtadieni, nebegadinsiu sau nervu, nes kaip atsimenu ta diena kai suzinojau rezultatus, galvojau kad numirsiu... unsure.gif
Atsakyti
Laba vakara. Ga galite ir mane kas moraliskai palaikyti.
20 DPO buvo 569 Hcg, 23DPO buvo 1224(per tris paras padvigubejo).
Dar po 4 paru (siandien) Hcg tebuvo tik 1230. Sustojo vietoj.
Buvau sian pas gine, ji su echo paziurejo ir sake, kad kolkas dar nieko nesimato. Minejo kad hcg nera jau toks kritinis rodiklis ir liepe ateiti po savaites, dar pasidarius ir hcg.
Gal kam yra buve panasiai? ar yra kokiu vilciu?
Gine sake kad gali buti: negimdiminis, arba jau zuves, arba gali viskas gerai baigtis..
Atsakyti
QUOTE(indrute_r @ 2009 10 16, 17:41)
Laba vakara. Ga galite ir mane kas moraliskai palaikyti.
20 DPO buvo 569 Hcg, 23DPO buvo 1224(per tris paras padvigubejo).
Dar po 4 paru (siandien) Hcg tebuvo tik 1230. Sustojo vietoj.
Buvau sian pas gine, ji su echo paziurejo ir sake, kad kolkas dar nieko nesimato. Minejo kad hcg nera jau toks kritinis rodiklis ir liepe ateiti po savaites, dar pasidarius ir hcg.
Gal kam yra buve panasiai? ar yra kokiu vilciu?
Gine sake kad gali buti: negimdiminis, arba jau zuves, arba gali viskas gerai baigtis..


Nepanikuok anksciau laiko... juk nera kraujavimo. O HCG tikrai ne visada rodiklis, bet to buna kad laboratorija klaida padaro... visko buna. Nusiteik gerai ir lauk kitos savaites....

P.S. O toje pacioje laboratorijoje dareisi???
Atsakyti
QUOTE(Justta @ 2009 10 16, 09:46)
Sveikutes,
taip dariausi toj pacioj klinikoj (Grybo g.) ir labai tikiuosi kad ten klaida isivele, nes ta diena pas juos kazkas su sistema buvo atsitike  ax.gif  dabar ruosiuosi darytis ketvirtadieni, nebegadinsiu sau nervu, nes kaip atsimenu ta diena kai suzinojau rezultatus, galvojau kad numirsiu... unsure.gif


Labai tikiuosi, kad įsivėlė laboratorijos klaida.. O kaip tu pati jautiesi? krūtinė jautri? pilvą, nugarą maudžia?
Svarbaiusia-pasistenk, kad būtų gera nuotiaka... 4u.gif

QUOTE(indrute_r @ 2009 10 16, 17:41)
Laba vakara. Ga galite ir mane kas moraliskai palaikyti.
20 DPO buvo 569 Hcg, 23DPO buvo 1224(per tris paras padvigubejo).
Dar po 4 paru (siandien) Hcg tebuvo tik 1230. Sustojo vietoj.
Buvau sian pas gine, ji su echo paziurejo ir sake, kad kolkas dar nieko nesimato. Minejo kad hcg nera jau toks kritinis rodiklis ir liepe ateiti po savaites, dar pasidarius ir hcg.
Gal kam yra buve panasiai? ar yra kokiu vilciu?
Gine sake kad gali buti: negimdiminis, arba jau zuves, arba gali viskas gerai baigtis..

Deja, mergyt, bet tavo ginė šimtu procentu teisi... gali būti, kad ir ne gimdinis, bet jau žuvęs, gali būti,, kad viskas gerai, bet kol kas bando atsisloksniuoti, bet po kelių dienų vėl sėkmingai prisikabis ir sėkmingai augs..

Pasikartosiu: vien su gera nuotaika, galima žirniuką užauginti, bet su bloga.. galima ir su juo atsisveikinti.. aš tikiu, kad pas tave viskas bus gerai... laukiu tavo tolesnių rezultatų... lakykis, mergyt.. labai tave esuprantu unsure.gif

Mergaitės, kol nėra aišku, kad VISKAS PRARASTA.. nepasiduokit.. nepanikuokit, nes taip, tik kenkiat žirniukui, kuiriam jūsų nuotaika besąlygiškai svarbi 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas

QUOTE(Žydros akys @ 2009 10 16, 23:30)
Labai tikiuosi, kad įsivėlė laboratorijos klaida.. O kaip tu pati jautiesi? krūtinė jautri? pilvą, nugarą maudžia?



na krutine truputi jautri (spenialiai), maudzia ir pilva ir nugara. Sumasciau nuvaziuoti pasidaryti HCG dar karta, ziuresiu ka rodys, neramu tik kad testas neisryskeja abi juosteles nevienodo ryskumo..
Atsakyti