Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 29, 16:28)
blink.gif  blink.gif  tai tau atvirkstinis variantas - teks mokytis kramtyt su visais biggrin.gif  patikek, taip zyymiai patogiau drinks_cheers.gif

Tai aš jau tikiu, kad su visais patogiau smile.gif
ligi šiol maisto nekandu, o jį plėšiu, nes nesueina man per niekur verysad.gif
Atsakyti
Nesuprantu apie kokius "kalnelius" jus cia kalbat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 01 29, 21:32)
Nesuprantu apie kokius "kalnelius" jus cia kalbat?  g.gif



Na cia tie kalneliai kai "paaukstina sakandi", t.y. ant galiniu dantu priklijuoja tokias aukstas plombas. Man lygtais ant sestuku jos buvo. Tiksliau, tebera, bet jau visai "nusuvalgiusios" smile.gif Buvo sunku prie ju priprast, ir sveplavau per jas, nes neina susiciaupt pilnai, o atsikast ka nors- be sansu doh.gif Bet man jos gana greit "apsikramte"- gal per kokias 3-4 savaites. Kazkodel nujauciu, kad per sekanti vizita bus man tie "kalniukai" atnaujinti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(saliuke @ 2009 01 29, 21:22)
Na cia tie kalneliai kai "paaukstina sakandi", t.y. ant galiniu dantu priklijuoja tokias aukstas plombas. Man lygtais ant sestuku jos buvo. Tiksliau, tebera, bet jau visai "nusuvalgiusios" smile.gif Buvo sunku prie ju priprast, ir sveplavau per jas, nes neina susiciaupt pilnai, o atsikast ka nors- be sansu  doh.gif  Bet man jos gana greit "apsikramte"- gal per kokias 3-4 savaites. Kazkodel nujauciu, kad per sekanti vizita bus man tie "kalniukai" atnaujinti... g.gif

O kokiam tikslui tie kalniukai naudojami ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 29, 22:50)
O kokiam tikslui tie kalniukai naudojami ? g.gif

Man taip pat įdomu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 29, 22:50)
O kokiam tikslui tie kalniukai naudojami ? g.gif




Nezinau kaip kitoms, bet mano apatiniai dantys lieciasi su breketukais, kurie uzklijuoti ant virsutiniu antruku (jie pas mane zemiau nei kiti dantys), tai kad "nenusikasciau" tu breketu, uzdejo "kalniukus". O kai susiciaupt pilnai neina, tai ir nesiliecia niekas...
Atsakyti
Labukas user posted image user posted image user posted image
QUOTE(neberyza @ 2009 01 29, 14:56)
man tai tik virsuj sudejo, po menesio ar keliu des apacioj, tai tikriausiai mesiu valgyti biggrin.gif Dabar  maziui malu maista, tai ir sau susimalu..pavalgom abu koses ir laimingi!
Mokejau 2500, o dabar reiks tik balandy pasirodyti, viela pakeisti.
Kaip jums su valgymu? apei kieta maista, neina ne pagalvoti..

Ir aš pradžioj mažiau valgiau, kramtyt, atsikast negalėjau... Bet max 5 dienas. Po to įsigudrinau obuolį atkasti su apatiniais dantim, nes sode labai skanūs auga, o peiliuko su savim nesinešioju ax.gif
Kaip tau ilgai iki pirmo vielos keitimo g.gif
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 29, 16:16)
Aš ir taip noriu, kad išsitraukt abu iškart ir nebegrįžt ten daugiau tokiai nemaloniai procedūrai biggrin.gif
o kodėl iškart neleido raut ?  g.gif

Ir aš taip norėč, bet mano gydytojas neleido be jokių paaiškinimų - maždaug pas mane taip nedaroma. Bet leido kitą dieną (bent ne už savaitės)

O dėl kalniukų, gal ir man kažkas panašaus? Man kai uždėjo žiedą, jame liko ertmės, nes labai nuvalgytas dantukas yra, tai tą ertmę užpildė koše, tipo kaip kokia plomba smile.gif

Beje ryt numatytoji diena apatiniams breketams klijuoti, bet man su tuo protiniu dantu vis dar problemos nesibaig, nepilnai dar išsižioju, šiandien važiuosiu pas savo gydytoja, kad apžiūrėtų, tada pasakys, ar ryt klijuos, ar tik už dviejų savaičių doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitusia: 30 sausio 2009 - 08:47
Labas rytas.. 4u.gif

Nu laaabai tikiuosi, kad man jokių košių nelipins ant dantų.. doh.gif biggrin.gif

Man gydytoja sakė, kad ant apatinio žandikaulio nereikia breketų.. bet kažkaip pradedu visai norėt.. doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif

Pagaliau pirmadienį ir man uždės breketukus.. smile.gif Tai kaži, kai prasidės skausmeliai, ar vis dar taip smargiai benorėsiu ant apatinių.. laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 30, 10:21)
Labas rytas..  4u.gif

Nu laaabai tikiuosi, kad man jokių košių nelipins ant dantų..  doh.gif  biggrin.gif

Man gydytoja sakė, kad ant apatinio žandikaulio nereikia breketų.. bet kažkaip pradedu visai norėt..  doh.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif

Pagaliau pirmadienį ir man uždės breketukus.. smile.gif Tai kaži, kai prasidės skausmeliai, ar vis dar taip smargiai benorėsiu ant apatinių..  laugh.gif




Labas rytas smile.gif

Man asmeniskai irgi lipino tas koses, nes sukandus dantis net zanda sukasdavau ir gavosi per zemas sukandimas, tai uzlipino. Bet jau tie kalneliai zymiai geriau, nei sukasti zanda tai paskui ir zaizdos atsirado.. bet tie kalneliai greit nusivalgo smile.gif Man kai dejo virsutini sake irgi apacia lb tvarkinga, bet uzdejo ir apacia smile.gif bet as jau laukiu kada man nuims, nors dar metai liko..
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 01 30, 09:30)
Labas rytas smile.gif

Man asmeniskai irgi lipino tas koses, nes sukandus dantis net zanda sukasdavau ir gavosi per zemas sukandimas, tai uzlipino. Bet jau tie kalneliai zymiai geriau, nei sukasti zanda tai paskui ir zaizdos atsirado.. bet tie kalneliai greit nusivalgo smile.gif Man kai dejo virsutini sake irgi apacia lb tvarkinga, bet uzdejo ir apacia smile.gif bet as jau laukiu kada man nuims, nors dar metai liko..


A su kokiais tu breketais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 30, 10:43)
A su kokiais tu breketais? smile.gif



as su paprastais breketais- metaliniais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 01 30, 09:53)
as su paprastais breketais- metaliniais smile.gif


O aš ir vėl pradėjau adytis tarp Damon'ų ir Safyrinių.. blink.gif unsure.gif Man kažkodėl atrodo, kad Damon'ai geriau gydo..?? unsure.gif Bet turbūt rezultatas su visais vienodas, ar ne..? unsure.gif
Atsakyti