Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

Vyras nupirko Tefal keptuve.. buciau labai dekinga, jei kuri pasakytumet ar reikia jai kazkokios ypatigos prieziuros.. ? 4u.gif nes tokios kaip instrukcijos nera.. verysad.gif Zinau tik kad braizyt negalima..
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 09 26, 18:57)
Vyras nupirko Tefal keptuve.. buciau labai dekinga, jei kuri pasakytumet ar reikia jai kazkokios ypatigos prieziuros.. ?  4u.gif  nes tokios kaip instrukcijos nera..  verysad.gif Zinau tik kad braizyt negalima..

Nekaitinti tuščios, naudoti tefloninius arba medinius įrankius. Neplauti stipriais plovikliais. smile.gif
Atsakyti
dabar naudoju Tefal thumbup.gif labai gera thumbup.gif čia tokia, kur su raudonu rutuliuku viduryje, tai jis pasikeičia kai įkaista keptuvė 4u.gif Na, bet gera ne vien dėl to biggrin.gif o spec. priežiūros kaip ir nėra. Svarbiausia nesubraižyti, tad reikia naudoti medinius įrankius, nešveisti, nes ir tip puikiai išsiplauna, šiaip mačiau, kad prie jos buvo nurodyta, kad galima lauti indaplovėje 4u.gif Dažnai info būna ant dugno arba prie rankenėlės, ten tokie sutartiniai ženklai įspausti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indre: 26 rugsėjo 2008 - 22:33
QUOTE(Marijai @ 2008 09 26, 23:29)
Nekaitinti tuščios, naudoti tefloninius arba medinius įrankius. Neplauti stipriais plovikliais.  smile.gif



Dekui, turesiu omeny 4u.gif O alieju pilti kai tas indikatorius parausta taip?
Papildyta:
QUOTE(Indre @ 2008 09 26, 23:31)
dabar naudoju Tefal thumbup.gif  labai gera thumbup.gif  čia tokia, kur su raudonu rutuliuku viduryje, tai jis pasikeičia kai įkaista keptuvė 4u.gif Na, bet gera ne vien dėl to biggrin.gif o spec. priežiūros kaip ir nėra. Svarbiausia nesubraižyti, tad reikia naudoti medinius įrankius, nešveisti, nes ir tip puikiai išsiplauna, šiaip mačiau, kad prie jos buvo nurodyta, kad galima lauti indaplovėje 4u.gif  Dažnai info būna ant dugno arba prie rankenėlės, ten tokie sutartiniai ženklai įspausti 4u.gif



O ten tikrai taip nepridenga joje? 4u.gif
Atsakyti
Man kaip tik verkiant rekia keptuves, daugiau is Maximos tikrai nepirksiu, norisi ilgesniam laikui, bet kol kas atsakymo sau neradau, Tefall nevilioja. Idomu kiek Zepter kainuoja? ax.gif
Atsakyti
Mano keptuvė Novo Titanium po metų laiko naudojimo jau visai baiginėjas, kokių karbonadų arba vieštienos filiukų jau nebeiškepu, po kiekvieno kepimo reiktų ją perplaut, naudota pagal instrukcijas. Taigi manau, kad kokią keptuvę beįsigytum ji normaliai tarnaus tik metus, sakau iš savo patirties mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2008 11 26, 19:54)
Mano keptuvė Novo Titanium po metų laiko naudojimo jau visai baiginėjas, kokių karbonadų arba vieštienos filiukų jau nebeiškepu, po kiekvieno kepimo reiktų ją perplaut, naudota pagal instrukcijas. Taigi manau, kad kokią keptuvę beįsigytum ji normaliai tarnaus tik metus, sakau iš savo patirties mirksiukas.gif


o kokios čia firmos? aš woll naudoju jau 1,5 metų, neatsidžiaugiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2008 11 26, 19:54)
Mano keptuvė Novo Titanium po metų laiko naudojimo jau visai baiginėjas, kokių karbonadų arba vieštienos filiukų jau nebeiškepu, po kiekvieno kepimo reiktų ją perplaut, naudota pagal instrukcijas. Taigi manau, kad kokią keptuvę beįsigytum ji normaliai tarnaus tik metus, sakau iš savo patirties mirksiukas.gif

ir as mus woll novo titanium, viskas gerai su ja thumbup.gif
tai gal reikia nueiti su garantiniu i salona ir klausti, gal pakeis g.gif
Atsakyti
As nusipirkau Borner titanine keptuve... kolkas negaliu atsidziaugt kokia gera smile.gif tik sunki blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2008 11 27, 08:28)
As nusipirkau Borner titanine keptuve... kolkas negaliu atsidziaugt kokia gera smile.gif tik sunki  blush2.gif

Mes irgi jau metus naudojamės Boerner keptuve. Neturim visiškai jokių priekaištų. Danga kaip nauja.
Papildyta:
QUOTE(davija @ 2008 11 26, 19:54)
Mano keptuvė Novo Titanium po metų laiko naudojimo jau visai baiginėjas, kokių karbonadų arba vieštienos filiukų jau nebeiškepu, po kiekvieno kepimo reiktų ją perplaut, naudota pagal instrukcijas. Taigi manau, kad kokią keptuvę beįsigytum ji normaliai tarnaus tik metus, sakau iš savo patirties mirksiukas.gif

Plaunate keptuvę su indų plovikliais arba indaplovėje?
Atsakyti
Mergaičiukės , tai kokios firmos keptuvėje galima kepti be riebalų cool.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rozynas @ 2008 11 27, 12:52)
kokios firmos keptuvėje galima kepti be riebalų cool.gif ?


Kai teflonas perkaista (virš 200 laipsnių), išskiria nuodingas medžiagas, todėl be riebalų geriausia kepti el. griliuje, kur temperatūra palaikoma 170 laipsnių. Prieš tai rašiau apie Tefal grilių, bet yra ir Philips ir kt.

http://www.youtube.c...h?v=-MBiMii4V58
Atsakyti