Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

Gal kuri nors turit torto su paukščių pienu receptą? Aš tai nei karto nesu kepusi, bet artėja mano svainio gimtadienis, o jis dievina tokius tortus, tad teks mokytis ir padaryti. Bet tas paukščių pienas man atrodo labai sudėtingas. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirasa: 01 gruodžio 2008 - 19:35
QUOTE(RiMami @ 2008 12 01, 12:54)
Ačiū mergaitės 4u.gif Bravada, tavo laabai įdomus tortas thumbup.gif
Daividija, tas šokoladinis tikrai skanus, bet kas man pasakys kam čia žalių trynių kremuose reikia mastau.gif Labai nenorėjau jų dėt, ale sudėjau irnesakyk.gif Kol kas gyvi visi hihihi.gif Nežinau, gal kitą sykį bandyčiau kokio kondensuoto pieno atitinkamą kiekį įdėt g.gif


Kartais tryniai dedami tam, kad "surištų", sutirštintų masę. Be to, duoda tokio.. Hm, vientisumo, riebumo, malonaus "sunkumo", na, kad gomury mielesnis būtų :}
Atsakyti
Aij gavosi tie biskvitai ss... pirma-per ploni, antra-vienas kazkaip apkrito biskvitas. g.gif na ryt bus matyt, kaip as ji pradesiu pjaut perpus. Vienas storesnis ir stabilesnis. Gal miltu vistik per mazai buvo. Jei skanus bus ir gausis, tai manau kita karta kepsiu mazoj formoj is visos normos. Ir jis man visai netrapus, bent jau kolkas g.gif
Atsakyti
Man tryniai kreme priduoda purumo , bet cia skonio reikalas mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Niu, vaišinkitės, brangutės lotuliukas.gif , labai skanus pyragas ...
Varškėtis su kriaušėmis
Atsakyti
QUOTE(papalike @ 2008 12 01, 23:44)
Niu, vaišinkitės,  brangutės  lotuliukas.gif , labai skanus pyragas ...
Varškėtis su kriaušėmis

Čia jau visas tortas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Jau senai seku Jūsų temą, bet savo saldėsių parodyti vis neprisiruošiu... blush2.gif
QUOTE(daividija @ 2008 12 01, 20:28)
parasysiu,nes jau nepamenu mur radau,o narsiau tai ilgai doh.gif

20 kiausiniu,
1kg sviesto,
1kg cukraus,.. ir t.t.

Sekmes,jei rysiesi daryt,mano drauge kepdavo,jau tokia skani budavo thumbup.gif As tai bandysiu.



Aš eglę kepu taip pat pagal šį receptą. Ji gaunasi labai nemaža ( apie 7 kg.) ir labai skani. Visada dar apibarstau žaliomis kokoso drožlėmis, tai vaizdelis būną įspūdingas thumbup.gif
Atsakyti
Va ka vakar vakare sumeistravojau tongue.gif galvojau i kokia temele deti , bet kad cia toszele tik del kvapo , man daugiau jie i desertukus uznesa , tai cia idedu .

Jiems sunaudojau 2 mazus indelius svelniosios varskes ( virsutinis ir apatinis sluoksniai ) dejau pagal savo skoni cukraus ir vaniles ( virsutinis sluoksnis), po to paprasta apelsinu zele , kiekio negaliu pasakyti , dariau maza puodeli kavai gerti ir trecias taip pat is varskytes tik dar ipyliau tos apelsinu zele del spalvos , aguonu ir itarkavau citrinos zieveles , paskutinis man super skanus thumbup.gif , tiesa -plakdaka varske dar ipyliau 100g. grietineles , kad nebutu toke " sunki "mase valgant .
user posted image

user posted image

Atsakyti
Kaip fainiai 4u.gif
Atsakyti
O jau grozis... wub.gif neabejoju kad ir skonis nerealus bigsmile.gif

Vis uzsuku i sia temele paziureti jusu sedevru, bet vis dar laiko paciai pritruksta ka nors isbandyti... nusprendziau kad Kaledoms ka nors padarysiu blush2.gif
Atsakyti
oi kaip skaniai cipciuko zeliukai atrodo thumbup.gif thumbup.gif
as vakar ir pasidariau is varskytes ir spalvotos zeles gabaleliu. foto ikelsiu veliau i zele temele. dejau i varskyte kaip ir cipciukas truputeli grietineles thumbup.gif gavosi... ir vietoj cukraus - kondensuota pieno (pasaldinto) ipyliau.. tai skonis fantastiskas thumbup.gif
Atsakyti
Oi, kokie puikūs desertukai, Cipciuk!!!! 4u.gif
Gal galėtumėt, išduoti, kur perkate tas gražias popierines servetėlėe, kur po visais Jūsų gaminukais buna? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papalike: 02 gruodžio 2008 - 13:04