Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(cipciukas @ 2008 12 02, 11:50)
Va ka vakar vakare sumeistravojau  tongue.gif


labai gražios formos gavosi želiukai 4u.gif labai noriu paragaut ax.gif ir dar su aguonom,tai labai mėgstu
essen.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 02, 11:50)
Va ka vakar vakare sumeistravojau 


Kokie gražūs želiukai thumbup.gif Griebiu bent vieną essen.gif, jau taip patraukliai nufotkinta, tiesiog patys burnon šoka lotuliukas.gif O formytės kokios fainos bigsmile.gif, labai dailiai atrodo thumbup.gif

Pragiedruliuk, cipciuk, ačiū už jūsų atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 02 gruodžio 2008 - 14:13
[quote=cipciukas,2008 12 02, 10:50]
Va ka vakar vakare sumeistravojau tongue.gif galvojau i kokia temele deti , bet kad cia toszele tik del kvapo , man daugiau jie i desertukus uznesa , tai cia idedu .

kokios cia formeles, gal turite formeliu foto?
Atsakyti
aciu daividija, tikrai bandysiu kept, jei tik pavyks zvaigzduciu formeles pasidaryt ax.gif
Atsakyti
Cipciuk, o tas baltas lsuoksnis, tai kas , tik varskyte ir viskas? Atleiskit uz neismanyma, bet nalabi supratau.
Atsakyti
QUOTE(pirasa @ 2008 12 01, 19:34)
Gal kuri nors turit torto su paukščių pienu receptą? Aš tai nei karto nesu kepusi, bet artėja mano svainio gimtadienis, o jis dievina tokius tortus, tad teks mokytis ir padaryti. Bet tas paukščių pienas man atrodo labai sudėtingas. g.gif


Žiūriu į šį klausimą nieks pirasai neatsakė, tai aš ta proga pasiūlysiu keletą nuorodų (pati nesu bandžius), bet receptai patikimi (anksčiau šie tortai atsidarydavo su labai gražiom fotkėm, dabar kažko bent jau man jų nerodo unsure.gif )

Tortas "Paukščių pienas"
Tortas "Paukščių pienas"
Tortas "Paukščių pienas"
Tortas "Paukščių pienas"
(turiu lietuviškai, jei kas sudomino galėčiau pasiųst ar į AŽ ar čia įdėt)
Ir dar čia galima pažiūrėti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 02 gruodžio 2008 - 15:28
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 02, 13:50)
Va ka vakar vakare sumeistravojau  tongue.gif galvojau i kokia temele deti , bet kad cia toszele tik del kvapo , man daugiau jie i desertukus uznesa , tai cia idedu .




o kaip taip graziai tuos desertukus isimti is formeliu? g.gif
Atsakyti
man idealiai dar nepavyko isimti blush2.gif bet as pastebejau, kad issiima lengviau jei palaikau kambario temperaturoje kokia 15 min. kitos su siltu vandeniu pasildo...
Atsakyti
Mergaites , cia 6 formeles vienoje juostoje , AREVITOS produktas , dar spejau paskutine nugriebti doh.gif , o is jos nera ka isimineti schmoll.gif , ji silikonine , kai sustengsta , su pirstu truputi atplesi nuo krasto ir jie iskrenta lotuliukas.gif

I ta varskytes mase as dar truputi ipyliau grietineles na ir aisku zelatinas

2 indeliai mazi varskytes + cukrus + vanilinas +100 ml. grietineles +2 dideli saukstai zelatinos = gauta mase ( viska isskyrus zelatina gerai paplakama , po to pilama tirpinta zelatina .

Einu i pasta , foto idesiu veliau mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2008 12 02, 12:11)
aciu daividija, tikrai bandysiu kept, jei tik pavyks zvaigzduciu formeles pasidaryt  ax.gif

Pavyks pavyks,as irgi masciau kaip cia lygiai iskirpus,taigi piesk du trikampius,ir bus lygiais spygliais. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pamirsau atsakyti del popieriniu serveteliu , as jas BAZEJE perku , yra ir AREVITOJE , TIK TOKIU MAZYCIU NERA .

Siandien kepiau va toki keksa , nors jis man labiau uznesa i pyraga .

MORKU KEKSAS - PYRAGAS


Produktai :

2 stiklines morku ( torkuotu)
2 stoklines miltu
2 kiausiniai
100g sviesto ( as dejau EVE)
vienos citrinos tarkuota zievele ( dejau 2 )
3 sauksteliai kepimo milteliu
1 stikline cukraus

mano stiklines po 200g.

Sviesta su cukrumi gerai istrinti , deti gerai isplaktus kiausinius , morkas , citrinos zievele ir viska gerai issukti .
Suberti miltus sumaisytus su kepimo milteliais , viska gerai issukti .

Deti i norima forma , jei silikonas nereikia tepti riebalais.
Kepa apie 1 h. 220c. orkaiteje , tikrinti ar iskepias pagaliuku .

Tai be galo slapias kepinys kurio nereikia valgant uzsigerti , morkos jauciasi minimaliai .Labai skanus apkepias krastelis , primena karameles skoni wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Tortas "Juodas miskas" Receptas CIA

Dariau is puses normos. Labai skanus!!! Man jis labai primena mano kazkada kepta pyraga pagal Oliveri thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 02 gruodžio 2008 - 20:05