Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

Jei, na net nežinau kaip tas dvi foto ištrinti doh.gif . Susibiesinau ir dabar net dirbti negaliu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2008 12 02, 21:20)
QUOTE(daividija @ 2008 12 01, 19:28)

Labai suintrigavo Kalėdų egės receptas, šiemet būtinai reiks išbandyti. Nieko panašaus neteko nei matyti, nei ragauti. Gal kartais kur internete esi užmačiusi foto jau pagamintos eglės, nes neįsivaizduoju, kaip klijuoti tas eglutes unsure.gif Ar čia daroma viena milžiniška eglė, ar kelios? Aš bandyčiau iš 1/4 normos, nes valgytojų ne tiek ir daug turim, o be to, dar ir kitų skanėstų susiplanavus esu.
Jei kur esi mačius foto ar paaiškintum išsamiau, bučiau l. dėkinga smile.gif

Nu,jo gaunasi viena milziniska egle.

QUOTE(Musyte24 @ 2008 12 03, 07:59)
O čia mano eglutė pagal Daividijos pateiktą receptą ax.gif .

Senai čia nuotraukėles dėjau, tai tikiuosi gausis sekmingai ją patalpinti g.gif


thumbup.gif O cia is visos normos kepei ar is puses?
Receptas is ten ir paimtas,tik nebeatsiminiau kur radau doh.gif
O grybukas spec grybukinej kepei,ar irgi formavai?
Ot klausimu uzdaviau,noriu kept grybukus,ale neturiu keptuves,galvoju taip kept ir lipint.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 12 03, 13:28)
O cia is visos normos kepei ar is puses?
Receptas is ten ir paimtas,tik nebeatsiminiau kur radau doh.gif
O grybukas spec grybukinej kepei,ar irgi formavai?
Ot klausimu uzdaviau,noriu kept grybukus,ale neturiu keptuves,galvoju taip kept ir lipint.


Čia kepta iš visos normos, bet prie to pačio dar apie 60 ežiukų padariau, nes atsibodo tas žvaigždes kepti blush2.gif

Grybukus tai spec.keptuvėje kepu, bet galima ir rankomis juos formuoti. Kiek pamenu, tai mano močiutė labai nuostabias musmirytes darydavo thumbup.gif . Iškepdavo atskirai galvytes su maža skylute ir plonus kotelius. tada kremu tuos kotelius "priklijuodavo" thumbup.gif
Atsakyti
Del MORKU KEKSO : tarkuoti aisku reikia smulkia tarka ( cepelinu).

Kauburiukai pasidare patys lotuliukas.gif cia tokia forma .

Viska perku AREVITOJE Kaune , senamiestyje , parduotuve "KEPEJAMS".
user posted image
Atsakyti
Nu egle tai ispudinga, bet isduokite paslapti ka su tokiu kiekiu likusiu baltymu darote, jei gerai supratai i tesla jie neieina.
Atsakyti
Musyte24, o kaip ežiukus darai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 12 03, 14:24)
Nu egle tai ispudinga, bet isduokite paslapti ka su tokiu kiekiu likusiu baltymu darote, jei gerai supratai i tesla jie neieina.


Grybų kotus dažau, ežius puošiu ir dar morengiukų prisikepu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 12 02, 22:53)
Geresnio balto biskvito nesu ragavusi.
Nerandu is kur tas receptas, negaliu nuorodos idet, tai parasau recepta. Biskvitas

1 pakelis vanilino


galit informuoti kiek čia gramų tiksliai yra? ?


nors ežiukų/grybukų nemėgėja, bet jau grožis ežiukų photo.gif
jei aš tokius daryčiau, vyras matyt ant rankų nešiotų.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 12 03, 13:24)
Nu egle tai ispudinga, bet isduokite paslapti ka su tokiu kiekiu likusiu baltymu darote, jei gerai supratai i tesla jie neieina.


Galit pamėgint šitą keksą-tortą iškept - iškart 10 baltymų sueis lotuliukas.gif, dar morengiukams dalį sunaudot, o jei dar liks BALTYMUS GALIMA UŽŠALDYT (tik reiktų nepamiršt atsižymėt kiek paketėlyje vienetų užšaldyta) mirksiukas.gif
Musyte, grybukai ir ežiukai wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif ir netgi krepšelis, kaip suprantu, irgi pačios keptas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 03 gruodžio 2008 - 15:06
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 12 03, 14:30)
Musyte24, o kaip ežiukus darai? bigsmile.gif


Iš eglės recepto tešlos formuoju rutuliukus ir ištempiu snukutį. tada supluju apačią ir į orkaitę. Kai iškepa puošti baltymų mase.

Atsakyti
Eglutės šablonas

Iš čia galima parsisiųsti mirksiukas.gif
Atsakyti
S.N.A.S cia tas mazesnis pokiukas , bet jei tu ji megsti gali deti ir daugiau , kad ir du pokiukus mirksiukas.gif

Atsakyti