Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

Cipciuk , o kaip tam morkų pyrage kalnagubrius padarėt??
Atsakyti
na,as manau kad tokia kepimo forma.
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 12 02, 15:08)
Žiūriu į šį klausimą nieks pirasai neatsakė, tai aš ta proga pasiūlysiu keletą nuorodų (pati nesu bandžius), bet receptai patikimi (anksčiau šie tortai atsidarydavo su labai gražiom fotkėm, dabar kažko bent jau man jų nerodo  unsure.gif )

Tortas "Paukščių pienas"
Tortas "Paukščių pienas"
Tortas "Paukščių pienas"
Tortas "Paukščių pienas"
(turiu lietuviškai, jei kas sudomino galėčiau pasiųst ar į AŽ ar čia įdėt)
Ir dar čia galima pažiūrėti biggrin.gif

Ačiū labai už nuorodas. Būtų labai gerai lietuviškai, nes su rusų kalba ir man prstokai schmoll.gif .
Atsakyti
O čia mano eglutė pagal Daividijos pateiktą receptą ax.gif .

Senai čia nuotraukėles dėjau, tai tikiuosi gausis sekmingai ją patalpinti g.gif

user posted image
Atsakyti
OHO bigsmile.gif
Kaip gražiai atrodo, o kokia diiiiidelė unsure.gif bigsmile.gif Kiek laiko dirbai prie tokio šedevro? rolleyes.gif
Atsakyti
labai jau grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Eina sau kokia faina eglė thumbup.gif Nu bet nesakykit, vaizdai taip paveikia smegeninę lotuliukas.gif , kad reiks varyt recepto nagrinėt, o taip tai pro vieną ausį praleidau ir tiek lotuliukas.gif O ji kokia gaunasi valgyt - minkšta ar trapi kaip sausainiai g.gif
Srove, rugegele, cipciuk, Gitana.B ir visų visų nuostabūs tortai, keksai, sausainiai ir viskas kas saldu wub.gif Inočka, biskvitas thumb_yello.gif
Pirasa, atsiųsiu tau į AŽ paukščių pienus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 03 gruodžio 2008 - 10:51
QUOTE(Inočka @ 2008 12 03, 08:52)
Va CIA yra nuoroda is kur gamima parsisiusti zvaigzduciu formeles didelei eglei. Pasiziurek, gal tiks



INOCKA ACIU drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū Musytei24 už eglutės vaizdelį, panašiai ir įsivaizdavau.
Na ką aš galiu pasakyt - nuostabu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo G.Jurgita: 03 gruodžio 2008 - 10:57
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 12 03, 11:14)
OHO bigsmile.gif
Kaip gražiai atrodo, o kokia diiiiidelė  unsure.gif  bigsmile.gif  Kiek laiko dirbai prie tokio šedevro? rolleyes.gif


Na jos darymas tai kelias dienas užima. Pirmą dieną išsikepi žvaigždes ir jei dar būna jėgų tai galima jas suklijuoti. tada pora dienų reikia padžiovinti.
Čia gamybos eigoje
user posted image
QUOTE(RiMami @ 2008 12 03, 11:43)
O ji kokia gaunasi valgyt - minkšta ar trapi kaip sausainiai g.gif



Eglė yra net labai skani. iš tos pačios tešlos aš dar ežiukus darau. Ji ne kieta ir trapi, nes daug kiaušinio trynių dedasi.

O čia dar ežiukai matosi
user posted image

Papildyta:
Jetau, pabandžiau per čia foto prisegti ir va kokių nesamonių pridirbau doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif

Sorry, aš tik naujokė... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 12 01, 20:28)
parasysiu,nes jau nepamenu mur radau,o narsiau tai ilgai doh.gif

20 kiausiniu,
1kg sviesto,
1kg cukraus,
3,5kg miltu,
0,5l grietines,
2a.s.sodos,
1 a.s citrinos rugsties,
1pakelis vanilino,
truputis citrinos sulciu.
Glajui(zvaigzdutems klijuoti):
0,5kg cukraus,
2 stiklines vandens,
200g sviesto,
1 pakelis kakavos(cia nesupratau kokio dydzio,bet bandysiu is akies deti),
Glajui(eglei puosti)
4 kiausiniu baltymai,
1kg miltinio cukraus,
0,5a.s citrinos rugsties.

Kiausiniu trynius su cukrumi ir sviestu sukti,kol pasidarys puri mase.I grietine sudeti soda ir citrinos rugsti,supilti trynius,suberti vanilina,issijotus miltus ir greitai suminkyti tesla.ja 5 val padeti saltai,kad sutvirtetu.Paskui kocioti 1-1,5cm storio lakstais.Is popieriaus iskirpti sesiakampes zvaigzdutes:30,28,26,24,22,20,17,13,10cm skersmenspo viena.Popierine zvaigzdute deti ant iskociotos teslos ir ispjautikiekvieno dydzio po penkias.jas deti i skarda ir kepti vidutinio karstumo orkaiteje,kol paruduos.Atvesusias klijuoti glajumi pagal dydi.
Glajui vandeni su cukrumi virinti,kol,ilasinus i salta vandeni,lasas sustings.Tuomet sudeti sviesta,kakava,pavirinti ir karstu klijuoti zvaigzdutes.Virsunei maziausia zvaigzdute perpjauti i 4dalis.Suklijavus nejudinti 3 dienas.Po to puosti baltu glajumi.baltam glajui baltymus issukti su cukraus pudra ir citrinu sultimis.egle galima laikyti ilgai,tik neleisti sudrekti.
As manau cia gaunasi milzinisko dydzio egle,todel as is karto sumazinau produktus per puse.Ir jau issikarpiau zvaigzdutes,net nezinau kokio dydzio.
Sekmes,jei rysiesi daryt,mano drauge kepdavo,jau tokia skani budavo thumbup.gif As tai bandysiu.


cia apie ta pacia egle kalbama?
Atsakyti
Receptą aš ėmiau iš čia: http://www.patiekala...iska-egle/1980/

Atsakyti