Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(Oksiukas @ 2008 12 11, 21:12)
Labas vakaras, norejau paklausti, buvo įdėtas tortukas su maskarponės sūriu, bet ingridientai trupurį skiriasi, su persikais ,man atrodo čia buvo Inačkos(jei neklystu)gal galit padėti, nu niekur neberandu g.gif


Tikriausiai šito ieškai Inočkos Baltas tortas su persikais (dar pažiūrėk čia, čia ir čia)
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 12 11, 10:19)
.ananasinis tortas,receptas cypsiuko,tikrai kepsiu dar.

Koki krema darei?Su kremo milteliais?
As irgi siandien dariau si torta,bet dariau ne sau,tai biski jaudinuosi,dariau su vanilinio kremo milteliais,biskvitas gavosi liuks,taip knieti paragaut,bet ...
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 12 11, 22:13)
Koki krema darei?Su kremo milteliais?
As irgi siandien dariau si torta,bet dariau ne sau,tai biski jaudinuosi,dariau su vanilinio kremo milteliais,biskvitas gavosi liuks,taip knieti paragaut,bet ...


Atsiprasau , kad isikisiu , bet JOLKA999 pas mane klause koki pirkti , ir lygtai rase , kad vanilinis buvo ( as jam naudoju vanilini arba grietinini ) smile.gif

Tas biskvitas superinis , man taip keista , kad kitom mergaitem jis sukrenta unsure.gif
Atsakyti
Dariau šiandiena tokius saldainiukus. Prašom, mergaitės , čiupkit, kol yra , nu labai labai skanu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image

receptukas: Abrikosiniai kamuoliukai
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 11, 20:20)
Atsiprasau , kad isikisiu , bet JOLKA999 pas mane klause koki pirkti , ir lygtai rase , kad vanilinis buvo ( as jam naudoju vanilini arba grietinini )  smile.gif

Tas biskvitas superinis , man taip keista , kad kitom mergaitem jis sukrenta unsure.gif

Aciu,cipciuk,matai pas mus nera tokio kremo kaip pas jus,bet radau kazkoki vanilini,kuris irgi uzpilamas pienu ir gaunasi toks skanus pudingas,tai as su juo padariau,nu nepersaldus tas kremas g.gif bet pridejau ananasu,gal nieko,nu beda kai neparagavus ir dar ne sau kepi,bet jis gana greitai pasidaro,o as taip neturejau laiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 11, 22:20)
Atsiprasau , kad isikisiu , bet JOLKA999 pas mane klause koki pirkti , ir lygtai rase , kad vanilinis buvo ( as jam naudoju vanilini arba grietinini )  smile.gif

Tas biskvitas superinis , man taip keista , kad kitom mergaitem jis sukrenta unsure.gif

Tikrai skanus biskvitas, as dar kokios esencijos ilasinu, tai kiekviena karta vis skirtindo skonio iseina thumbup.gif Aciu, Cipciuk, uz recepteli aciuks.gif

QUOTE(papalike @ 2008 12 11, 22:25)
Dariau šiandiena tokius saldainiukus. Prašom, mergaitės , čiupkit, kol yra , nu labai labai skanu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image

receptukas: Abrikosiniai kamuoliukai


Kokie grazuciai meiluciai. As ciumpu, kol niekas nemato liezuvis.gif hihihi.gif
Atsakyti
AHA,AS I TA TORTA DEJAU GRIETINELES SKONIO KREMA,TA KUR MILTELIAI UZPILAMI PIENU,IR IDEJAU TRUPUTI SVIESTO. TORTAS TIKRAI SKANUS,BET LYG MAZAI RUGSTELES,NA,TRUPUTI GAL PER SALDUS.ANANASU DEJAU VISA SKARDINE,IR BISKVITA SULAISCIAU SU SIRUPU.
Atsakyti
Aha , jis saldokas ( kremas saldus tongue.gif ) , bet as kai darysiu sau , tai sakiau nepagailesiu " babkiu " ir pirksiu sviezia ananasa jis rugstesnis rolleyes.gif
Atsakyti
Noriu,Cipciuk jusu,paklausti ar nebutu galima bskvita iskepti per tris kartus,nes as ji kepiau ir jis man nepavyko ir sunkiai sekesi supjaustyt.Na,net nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(April-Aries @ 2008 12 11, 22:57)
Noriu,Cipciuk jusu,paklausti ar nebutu galima bskvita iskepti per tris kartus,nes as ji kepiau ir jis man nepavyko ir sunkiai sekesi supjaustyt.Na,net nezinau g.gif


Tu turi galvoje is vienos normos , bet kepti 3 atskirus biskvitukus ? aisku , kad galima , tik jis zinok jis greitai iskeps , nes plonas bus .....o kodel jis tau nesipjove ? ....gal silta pjovei ?, as stengiuosi , kad jis pabutu per nakti , tada su siulu tik cik ...ir viskas super buna thumbup.gif
Atsakyti
Nezinau,bet kazka padariau ne taip,jis man gavosi toks na retas nezinau kaip tiksliau,pjoviau atvesusi,siaip ne taip pavyko i dvi normalias dalis.Va,su tuo siulu niekad nebandziau,nelabai isivaizduoju kaip tai atlikt,cia jau turi buti ranka atidirbta
Atsakyti
[quote=Inočka,2008 11 13, 01:08]
Moliugu vyniotinis


Teslai
4 kiausiniai,

isbandziau ir as si vyniotini tik deja nelabai jis man pavyko doh.gif . biskvitas isejo puikus ir labai saknus bet su pertepimo mase gavosi visiskas niekalas . jis gavosi visiskai skytsas ir nors laikiau saltai pries sutepant visas jis man isbego ir liko tik susuktas vyniotinis su siek tiek kremu. todel noreciau pakalsuti autores kokio tirstumo buvo kremas buvo jos nors as naudojau nevirta kondensuota piena kaip recepte buvo parasyta tai viska suplakus gavosi skysta tyrele kuriai stingti tikrai reiketu zalatinos manau g.gif bet pats biskvitas tai labai ksanus sakiau kepsiu kokio nros torto pagrindui ax.gif
Atsakyti