Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

siaubas,koks gražus 4u.gif norėčiau gabalėlio,šokoladinius mėgstu essen.gif
Kalėdoms bandysiu kept ''Triufelinį tortą'' smile.gif mačiau Jūs kepėt,ar nėra sunku jį pagaminti smile.gif
Atsakyti
jauciu kad labai skanus,o kur vakarykscio torto foto g.gif
Atsakyti
Puikus tortukas. thumbup.gif . Aš bandau " Juodąjį mišką" kepti. Norėjau kepti tortą su paukščių pienu, bet taip ir neišdrįsau. Perdaug sudėtinga ten su tais baltymais. g.gif .
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2008 12 12, 15:19)
siaubas,koks gražus  4u.gif norėčiau gabalėlio,šokoladinius mėgstu essen.gif
Kalėdoms bandysiu kept ''Triufelinį tortą'' smile.gif mačiau Jūs kepėt,ar nėra sunku jį pagaminti smile.gif

Aciu,kepiau as triufelini,nesunkiai jis darosi,bandyk,neblogas torciukas. mirksiukas.gif
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 12 12, 15:19)
jauciu kad labai skanus,o kur vakarykscio torto foto g.gif

Tortu papuosimuose,kadangi dariau ne sau,tai tik papuosima idejau blush2.gif Nezinau kaip skonis,tikiuosi geras.

QUOTE(pirasa @ 2008 12 12, 15:24)
Puikus tortukas. thumbup.gif . Aš bandau " Juodąjį mišką" kepti. Norėjau kepti tortą su paukščių pienu, bet taip ir neišdrįsau. Perdaug sudėtinga ten su tais baltymais. g.gif .

Aciu,nesudetinga su tais baltymais,teisybe pasakius pauksciu pieno taip ir neisbandziau g.gif Gal del to,kad zali baltymai,nors nesu pries juos nusiteikus,bet vaikams nenoriu duot,o jie pas mane tortaedziai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 12 12, 17:07)
O stai ir mano dar vienas sokoladinis tortukas blush2.gif
Tortas "Mocartas"


Kaip noooooriu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2008 12 07, 05:15)


Kaip noreciau tokio katino wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2008 12 11, 23:07)
isbandziau ir as si vyniotini tik deja nelabai jis man pavyko  doh.gif . biskvitas isejo puikus ir labai saknus bet su pertepimo mase gavosi visiskas niekalas . jis gavosi visiskai skytsas ir nors laikiau saltai pries sutepant visas jis man isbego ir liko tik susuktas vyniotinis su siek tiek kremu. todel noreciau pakalsuti autores kokio tirstumo buvo kremas buvo jos nors as naudojau nevirta kondensuota piena kaip recepte buvo parasyta tai viska suplakus gavosi skysta tyrele kuriai stingti tikrai reiketu zalatinos manau  g.gif  bet pats biskvitas tai labai ksanus sakiau kepsiu kokio nros torto pagrindui  ax.gif


Net nezinau, kodel gavosi taip skystai. Itariu, kad nuo moliugo. Gal skyscio jame per daug? g.gif Nes moliugai buna skirtingi. Reikejo, jei buvo per skystas perkosti, kito atsakymo neturiu. schmoll.gif O siaip dar esu bandziusi, kaip Mishele siulo, kepti orkaiteje, tada ir mase gaunasi tirsta, kaip dzemas, ir skonis puikus.
Atsakyti
o man ananasinio torto biskvitas nesigavo, virsus kietas kad galima i siena mesti, o vidus neiskepes. tai dar kepiau kad vidus iskeptu. tai nezinau gal darysiu is dvieju biskvitu, virsu nupjovusi mesiu lauk, nors visai skanus blush2.gif
ir dar norejau paklausti, kam reikia i tortine forma ikloti kepimo popieriu???? man jis viska sugadino, biskvitas gavosi nelygiais sonais, na bet pirmas blynas...
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2008 12 12, 21:04)
o man ananasinio torto biskvitas nesigavo, virsus kietas kad galima i siena mesti, o vidus neiskepes. tai dar kepiau kad vidus iskeptu. tai nezinau gal darysiu is dvieju biskvitu, virsu nupjovusi mesiu lauk, nors visai skanus  blush2.gif
ir dar norejau paklausti, kam reikia i tortine forma ikloti kepimo popieriu???? man jis viska sugadino, biskvitas gavosi nelygiais sonais, na bet pirmas blynas...



Man tai lengviau is formos issima biskvitas su kepimo popierium. Bet kodel man biskvitai ovaliu virsum gaunasi, tai mane nervina... kupolas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgeleuogele @ 2008 12 12, 14:39)
gaila kad torta isvezi as jau pas kaimyne i svecius lekciau su kava lotuliukas.gif

jis jau vakar suvalgytas biggrin.gif

QUOTE(makalaika @ 2008 12 12, 21:04)
o man ananasinio torto biskvitas nesigavo, virsus kietas kad galima i siena mesti, o vidus neiskepes. tai dar kepiau kad vidus iskeptu. tai nezinau gal darysiu is dvieju biskvitu, virsu nupjovusi mesiu lauk, nors visai skanus  blush2.gif
ir dar norejau paklausti, kam reikia i tortine forma ikloti kepimo popieriu???? man jis viska sugadino, biskvitas gavosi nelygiais sonais, na bet pirmas blynas...

as tiesiu popieriu tik ant formos dugno. t.y. prispaudziu ta popieriu ir vsio, o sonai lieka netiesti...
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2008 12 12, 21:04)
o man ananasinio torto biskvitas nesigavo, virsus kietas kad galima i siena mesti, o vidus neiskepes. tai dar kepiau kad vidus iskeptu. tai nezinau gal darysiu is dvieju biskvitu, virsu nupjovusi mesiu lauk, nors visai skanus  blush2.gif
ir dar norejau paklausti, kam reikia i tortine forma ikloti kepimo popieriu???? man jis viska sugadino, biskvitas gavosi nelygiais sonais, na bet pirmas blynas...


Makalaika , tu ne taip supratai , popierius klojasi tik i dugna , kad biskvitas nepriliptu , i sonus kloti nereikia doh.gif , jeigu jis taip iskepe , tai buvo per didele temperatura , mergaites , kai kepsite biskvita , ir kai jis visiskai pakils , kad neapdegtu virsus uzdenkite ji folijos lapu , juk kiekviena orkaite kepa kitaip , gal buvo per didelis karstis butent tavo orkaitei , todel virsus apdege , o vidus liko neiskepias .
Atsakyti
rugiagele 23,as tau i az parasiau kaip man kepe biskvitas. nu kai istraukiau tai viskas ok buvo. kas cia su tuo ananasinio torto biskvitu g.gif . man ir isejo s.
Atsakyti