Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

ateini zmogus,susinervini ir iseini doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif a negalit kada nors idet kokia nevykusia lepioska? g.gif bent figura pasitaisytu,o dabar paziuri i nuotraukas bac ir rinke ant pilvo doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

oi merginos kaip as jums pavydziu tokiu meno dirbiniu doh.gif blush2.gif o man taip nebera upo kept kazka verysad.gif nu nesloginu jums nuotaikos,kaiiskepsiu ka atkeliausiu mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 13, 11:41)
Tokius kaip tas katinas - margucius?  bigsmile.gif

Visi skirtingi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 12 13, 09:28)

Daividija noriu tave taip pat pagirti !!!Jau "Mocarta" nusikopijavau,po svenciu butinai bandysiu  wub.gif Rodos per ekrana jauti koks jis skanus.Turiu ir cia tik klausima  tongue.gif Morenga kepti dvejose kepimo formose reikia.ale as tik turiu viena 18cm ir didesne. Isivaizduoju jog jo perpjauti neina,tai kaip manai o tikru tik morengas apacioj  g.gif ar dar turit kokiu kitu pasiulymu(tingis siaip 2 atskirai kepti  doh.gif ) Aciu  4u.gif

As ant dvieju kepimo popieriaus nusipiesiau apskritimus,sukreciau ten morengus ir dejau i dvi skardas,viena apacioj,kita per viduri orkaites ir taip iskepiau.gali deti viena,bet su dviem skaniau.
Ir jei matysi,kad kremas skystokas,tai dek zelatinos,siaip tai su zelatina gal ir skaniau negu be jos.
Atsakyti
Atvaro blondine (as) blush2.gif
ieskau Cipsiuko ananasinuio torto. N kartu maciau, skaiciau. Galvojau ai zinau kur yra, reikes ir pasiziuresiu. Noriu dabar, o uzsimusdama nerandu blush2.gif Padekit prasau, blondinei ax.gif paieska bandziau ieskot - nesekas..

Aciu 4u.gif

Radau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muske: 13 gruodžio 2008 - 14:55
o mes ananasinio torto biskvita kaip morenginius sausainiukus valgom, tai isivaizduojat kokio kietumo? nesuprantu kodel? tai gali buti del per karstos orkaites? o gal kiausinius dejau per didelius ar per ilgai plakiau? nesinori produktu gadinti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2008 12 13, 19:19)
o mes ananasinio torto biskvita kaip morenginius sausainiukus valgom, tai isivaizduojat kokio kietumo? nesuprantu kodel? tai gali buti del per karstos orkaites? o gal kiausinius dejau per didelius ar per ilgai plakiau? nesinori produktu gadinti... ax.gif


As kaip minejau, viena karta dariau ta biskvita ananasiniui tortui, bet nesigavo. Kita karta bandziau is 1/3 dalies issikept biksvituka mascarponiniam tortui, kadangi man reikejo kad dalintusi kiausai is 3 biggrin.gif tai irgi virsus gavosi kietut kietutelis doh.gif nors dauzyk per galva. Bet paskuij kremas ji sudrekino ir minkstas buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 13, 20:22)
As kaip minejau, viena karta dariau ta biskvita ananasiniui tortui, bet nesigavo. Kita karta bandziau is 1/3 dalies issikept biksvituka mascarponiniam tortui, kadangi man reikejo kad dalintusi kiausai is 3 biggrin.gif tai irgi virsus gavosi kietut kietutelis  doh.gif nors dauzyk per galva. Bet paskuij kremas ji sudrekino ir minkstas buvo smile.gif

as pagailejau produktu ir nebedariau torto. o mano dukryte sako tu dazniau tokius skanius sausainiukus kepk lotuliukas.gif
rugegele, o kaip jis gali suminksteti, jei aplink visa biskvita kaip pluta uzsidejusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2008 12 13, 19:49)
as pagailejau produktu ir nebedariau torto. o mano dukryte sako tu dazniau tokius skanius sausainiukus kepk  lotuliukas.gif
rugegele, o kaip jis gali suminksteti, jei aplink visa biskvita kaip pluta uzsidejusi  doh.gif


Pas mane irgi pluta buvo, bet gal kai plonukas buvo, tai sudreko g.gif bet jis zinau, kad tikrai be jokios plutos turi gautis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 13 gruodžio 2008 - 19:53
Merginos , gali buti kad kiausai per dideli
(negi visi jie vieno dydzio tongue.gif ) , nors jis nera labai minkstas schmoll.gif , argi as nerasiau , kad reikia sulieti biskvitus wink.gif , pasidaro minkstutis ir slapias wub.gif , bet uztai ji perpjauti lygiau vieni juokai irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 13 gruodžio 2008 - 20:01
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 13, 20:00)
Merginos , gali buti kad kiausai per dideli
(negi visi jie vieno dydzio  tongue.gif ) , nors jis nera labai minkstas schmoll.gif , argi as nerasiau , kad reikia sulieti biskvitus wink.gif , pasidaro minkstutis ir slapias  wub.gif , bet uztai ji perpjauti lygiau vieni juokai irnesakyk.gif


Man labai fainas biskvitas to graikisku riesutu torto, kur siandien idejau. Jis toks stangrus, galima truputi suliet, bet man ir taip liuksiskas thumbup.gif
Atsakyti
rugiagele 23,tavo tortas liuksiskas,manau ji tikrai isbandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 12 13, 20:22)
rugiagele 23,tavo tortas liuksiskas,manau ji tikrai isbandysiu smile.gif


Ir skanus thumbup.gif tik biskvita galima siek tiek sulieti, bet neperdaug..
Atsakyti