Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

Idomus faktas: siandien pirkau graikiskus riesutus gliaudytus turguj kioske tokiam, tai kaina uz kg 24 lt, o pardej 35 lt blink.gif Taip pat su migdolais, kioske - 20 lt, pardej - 29,99 berods blink.gif ir su negliaudytais riesutais taip pat skiriasi kainos blink.gif argi cia normalu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(April-Aries @ 2008 12 12, 22:14)
Atrodo visai paprasta.Aciu


Grazus drugelis wub.gif
Aciu uz pagalba makalaika , jau viskas tvarkoj ....tik grybuku baba lotuliukas.gif nesvarbu , kad teflonine ...geriau idek ....apsidraudimui ....jei prilips kaip nukrapstysi ? ....ir vel nervai bus tongue.gif
Ka jus be tu mamu darytumete wink.gif tai svirksta , tai grybuku formeliu randate ....mano dukra ir marti jau tikrai nekeps nieko schmoll.gif ....bet anukyte tikrai ismokinsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 12, 22:24)
Grazus drugelis  wub.gif
Aciu uz pagalba makalaika , jau viskas tvarkoj ....tik grybuku baba lotuliukas.gif nesvarbu , kad teflonine ...geriau idek ....apsidraudimui ....jei prilips kaip nukrapstysi ? ....ir vel nervai bus tongue.gif
Ka jus be tu mamu darytumete wink.gif tai svirksta , tai grybuku formeliu randate ....mano dukra ir marti jau tikrai nekeps nieko schmoll.gif ....bet anukyte tikrai ismokinsiu  biggrin.gif


Maniske tai bus kepeja turbut, nes ir receptu knygas varto, ir man virtuvej padeda lotuliukas.gif arba manekene, nes nieko nevalgo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 12, 23:25)
Maniske tai bus kepeja turbut, nes ir receptu knygas varto, ir man virtuvej padeda  lotuliukas.gif arba manekene, nes nieko nevalgo  blink.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 12, 22:23)
Idomus faktas: siandien pirkau graikiskus riesutus gliaudytus turguj kioske tokiam, tai kaina uz kg 24 lt, o pardej 35 lt  blink.gif Taip pat su migdolais, kioske - 20 lt, pardej - 29,99 berods  blink.gif ir su negliaudytais riesutais taip pat skiriasi kainos  blink.gif argi cia normalu  blink.gif


Turgus ir pardes - du skirtingi dalykai , as pardese tik is degancio reikalo perku tokius dalykus .....nors kai kas turguje buna brangiau negu parduotuvese ...as esu " apsipirkusi " doh.gif

Papildyta:
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 12, 22:25)
Maniske tai bus kepeja turbut, nes ir receptu knygas varto, ir man virtuvej padeda  lotuliukas.gif arba manekene, nes nieko nevalgo  blink.gif


Tada geriau kepeja , visada ant duonos gales kapeika uzsidirbti mirksiukas.gif
Maniske irgi padeda doh.gif ...isnesioja visus bliudus po buta tik spek rinkti ...ir su saukstu kala kur papuola ...tai i stikla tai man i kakta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 12 gruodžio 2008 - 22:32
rugegele23,tau gerai,kad turi padejeja biggrin.gif ,o mano vaikinuks tik bulves paded skusti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 12 12, 22:32)
rugegele23,tau gerai,kad turi padejeja biggrin.gif ,o mano vaikinuks tik bulves paded skusti lotuliukas.gif


O man tik padavineja bulves lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 12, 22:23)
Idomus faktas: siandien pirkau graikiskus riesutus gliaudytus turguj kioske tokiam, tai kaina uz kg 24 lt, o pardej 35 lt  blink.gif Taip pat su migdolais, kioske - 20 lt, pardej - 29,99 berods  blink.gif ir su negliaudytais riesutais taip pat skiriasi kainos  blink.gif argi cia normalu  blink.gif


Visiškai normalu, ne per seniausiai girdėjau, kad verčiantis mažmenine prekyba galima užsidėti net dvidešimt procentų viršaus mirksiukas.gif

Beje pasigirsiu, šian kepiau kažkurios iš mamyčių ananasinį tortą. thumbup.gif , mb net pagyrė, sakė "ale kokią puikią šeimininkę įsitaisiau" Tik man tas vanilės kremo pusfabrikatis labai jau sintetinis pasirodė, gal kokių alternatyvu pasiūlytumėt ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo net_nzn: 12 gruodžio 2008 - 23:51
kazin ar netiktu plakta grietinele kaip meduciui,nors jauciu kad ne. o tas kremas is pakelio man schmoll.gif . beje siandien vaisinau kaiminka ananasiniu tortu,jai medutis labiau patiko.jo valgai..ir negali sustot smile.gif .uzsisae ka iskepciau jai 2 meducius.bizniukas klesti lotuliukas.gif
Atsakyti
Ale, moteros

Kiek jau galit plepet
Gal ka jau laikas sumeistravot. Cipciukas nuo nelaimes visus grybus suvalge, JOLKA999 cia, ziuriu issinesimui daro. O cia, mums g.gif . Laikas kibt i darbus

Paverciau cia kelis psl atgal ir pamaciau daividijos ir mamicy grozius bigsmile.gif , pasirodo vakar dienos blink.gif . Na cia sugebek tiek psl. priplepet doh.gif , galvojau, kad pora dienu jau nieks nieko nekepa lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 13 gruodžio 2008 - 00:24
QUOTE(net_nzn @ 2008 12 12, 23:50)
Visiškai normalu, ne per seniausiai girdėjau, kad verčiantis mažmenine prekyba galima užsidėti net dvidešimt procentų viršaus  mirksiukas.gif

Beje pasigirsiu, šian kepiau  kažkurios iš mamyčių ananasinį tortą.  thumbup.gif , mb net pagyrė, sakė "ale kokią puikią šeimininkę įsitaisiau" Tik man tas vanilės kremo pusfabrikatis labai jau sintetinis pasirodė, gal kokių alternatyvu pasiūlytumėt ?  g.gif


Cia as ji idejau blush2.gif , ananasini su sintetiniu kremu tongue.gif ale , kad toks anciklopedijoj duotas receptas rolleyes.gif .....na jus galite eksperimentuoti su kremais . kad ir" lengva" sviestini : isplaki kambario temperaturos sviesta 200 g. mikseriu kad butu purus ( kartu su cukraus pudra ,deti pagal savo skoni) , ir ipilkite kambario temperaturos to sirupo kur lieka nuo ananasu ( nepilna stikline apie 120-140 ml. ), gausis purus lengvas kremas , dar galite citrinos rugsteles ideti , tik perspeju .....visi produktai turi buti vienodos temperaturos , kitaip gausis s.....ne kremas doh.gif
Atsakyti
Prieš savaitėlę su drauge kepiau "Juodąjį mišką", buvo puikus tortas smile.gif Tik vidaus nuotraukos neturiu, tai gal ir nekelsiu tik išorės..

Šiandien sugalvojau kepti Mišelės sūrio tortą Brownie. Tik nežinau, kuo šonus ir viršų aptepti. Kaip atrodo iš nuotraukos, ten kažkokia šokoladinė glazūra. Tačiau kaip ją padaryti? Kai darėme Mišką, viršų tepėme tirpintu su pienu ir aliejumi šokoladu, bet paskiau jis sustingo į tokį gana kietą kiautą, o man norėtųsi, kad pominkštis liktų, netrupėtų pjaunant..
Atsakyti