Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo mašinos - 3

Turiu beko skalbimo masina 3metai ir esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Turim AEG montuojama kartu su dziovykle, kainuoja 3000 lt, bet kadangi buvo AEG Elektroliuks gimtadienis, nuderejom dar ir nuo duodamu nuolaidu (nes viska AEG pirkom saldytuva, kaitlente, orkaite, dumtrauki), tai skalbimo masina kainavo 2200..labai patenkinta..skalbia labai gerai, nesuvelia rubu.
Atsakyti
sugedo skalbykle... reik apie nauja pagalvot... gal yra pasiulymu??
Atsakyti
jei iperki "miele", jei ne - reik tiesiog ziuret kas kokias funkcijas siulo ir kuo naujesni modeli.
Atsakyti
Sveikos, gal teko susidurti su ZANKER firmos skalbyklem? Man isgyre, kad tai sena gera vokieciu firma g.gif O as tokios, kaip ir nebuvau girdejusi. ax.gif Butu idomi jusu nuomone.
Atsakyti
Dabar pas mus yra ELECTROLUX EW 870C - jau beveik 12 metų smile.gif Jokių nusiskundimų neturiu. Tik kad maža talpa smile.gif

Dabar reikia išsirinkti naują smile.gif Kažin ar 7 kg. ne per didelė talpa?
Atsakyti
Labas mergaites.Zadu mamai nupirkti kaledu ir gimtadienio proga Miele skalbimo masina. Gal galetumete patarti koki nors modeli ? rolleyes.gif
Atsakyti
jau penkis metus turim BOSH skalbimo mašiną ax.gif ir dar nė karto nebuvo problemų ( tfu tfu tfu,kad neprisišnekėčiau karsta.gif )
Atsakyti
ka turi ta skalbykle tureti? kokios savybes? kaina?
Atsakyti
QUOTE(ARX_RN @ 2008 11 12, 17:25)
ka turi ta skalbykle tureti? kokios savybes? kaina?


Visų pirma siūlau atkreipti dėmesį į klases, jei visos A ar A+, tai jau gerai.
Vėliau apsukų skaičius... kuo daugiau, tuo mažiau teks džiovinti... džiovyklė (jei džiovyklė džiovina pagal likutinę drėgmę) dirbs kurkas trumpiau.
Tada svarbu laiko atdėjimas (bent jau man)
blush2.gif

Atsakyti
kokios jums reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 11 rugpjūčio 2009 - 12:03
teikiu konsultacija bigsmile.gif
Atsakyti