Įkraunama...
Įkraunama...

Madingiausios plaukų šukuosenos ir kirpimai

Apklausa: Koks plaukų ilgis patinka labiausiai? (874 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Manau turetu tikti grifkute ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 09 15, 21:02)
Manau turetu tikti grifkute  ax.gif

nes noriu kazka payvairinti su grifkute... o jei netiks, juk galeses poto nukirt tiesiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 09 15, 15:26)
labai man patinka sioj foto mia grifkute, bet mano plaukai panasaus ilgio kaip pas zvonke.
ar tiktu tokia grifkute ilgiems plaukams ?


Taigi pas Zvonkę tokia pat grifka kaip pas Mia tik trumpesnė ir ant kitos pusės sušukuota. biggrin.gif O ar tiks, neaišku, jei tinka grifkos, tada tiks.
Atsakyti
mano plaukai ilgi bet ai tik nuainu pas kirpeja prasau kad mane apkirptu kaip madingai bet vis grystu ilgais plaukais biski pakarpytais galais ir grifka kuri man storina veida..nesuprantu ar kirpejos nemoka zmogui parinkti kirpimo ar cia as nezinau ko oriu gal 10 kirpeju apejau ir foto nesuosi visada bet rezultate gaunasi kad gryztu nusivylusi ir isleidusi pinigus tik uz galvos plovima nes kirpimu niekad nebuvau patenkinta... blush2.gif noriu kad liktu ilgi plaukai bet kazkaip idomei karpyti gali man juos ir trumpint jai uztikrins kad rezultate busiu grazi ir man tiks ta siuveliura nes plaukai greit atauga tad problemu nera... blush2.gif
Atsakyti
kaip iš plaukų tie spečiais pasidaryti tokį ---->

user posted image
Atsakyti

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žm@nytė @ 2010 11 15, 16:13)
kaip iš plaukų tie spečiais pasidaryti tokį ---->

user posted image

Taip pat noreciau suzinoti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2010 11 17, 19:10)
Taip pat noreciau suzinoti smile.gif


Yra youtube video, netingekit paieskot 4u.gif Kazkada ziurejau kaip toki padaro per kelias minutes - surisa is puses plauku uodega virsugalvy, tada priekine dali plauku susiausia, prisega, uzdeda lankeli ir vualia! flirt.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
user posted image

super kirpimas, kokiai veido formai tinka?

merginos, ga patarsite gera kirpeja? noriu kardinaliai pakeisti sukuosena, bet bijau patekti pas nekompetentinga meistra unsure.gif
Atsakyti
Man tai yra labai daug graziu kirpimu trumpiems plaukams, pati turiu ilgus plaukus, vis kyla minciu nusikirpti, kaip kam nors prasitariu vos pirstu prie smilkiniu neparodo :lol Kita savaite keliausiu i kirpykla tai reiks kaip nors kirpcius pasikirpt smile.gif
Atsakyti
Aš tai žadu auginti plaukus maždaug iki strėnų ir nusikirpti kirpciukus ir pasikarpyti plaukus wub.gif Visgi ilgi plaukai lieka ilgais ir man tai gražiausia 4u.gif Nesivaikau aš tu madų kerpuosi taip kaip man gražiau rolleyes.gif

Jeigu turėčiau dabar tokio ilgio plaukus kokių noriu jokiais būdais nekirpčiau schmoll.gif Ir šunkuosenas gražesnias gali pasidaryti kaip ilgi plaukai cool.gif
Atsakyti