Įkraunama...
Įkraunama...

Madingiausios plaukų šukuosenos ir kirpimai

Apklausa: Koks plaukų ilgis patinka labiausiai? (874 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
user posted image Toks man visai neblogai ziurisi kirpimas ir sukuosena wub.gif
Papildyta:
http://laikas24.lt/l...nu-tendencijas/ mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 05 06, 00:59)
user posted image  Toks man visai neblogai ziurisi kirpimas ir sukuosena  wub.gif
[

Aga, labai gražu wub.gif Kad man taip garbanotusi.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaD @ 2010 05 06, 11:45)
Aga, labai gražu  wub.gif Kad man taip garbanotusi..  4u.gif

yra iseitis biggrin.gif yra specialios znyples pirkti ir labai panasiai gaunas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 05 06, 16:31)
yra iseitis  biggrin.gif  yra specialios znyples pirkti ir labai panasiai gaunas  thumbup.gif

Kol susisuktų kas rytą garbanos su žnyplėm, tai ir į darbą nebereiktų eiti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaD @ 2010 05 06, 15:26)
Kol susisuktų kas rytą garbanos su žnyplėm, tai ir į darbą nebereiktų eiti  biggrin.gif

lotuliukas.gif nu man apie pora kazkur dienu atlaiko garbanos su znyplem suktos , na aisku antra diena pries einant kur su zele dar pagarbanoju rankom , lako ir liuks thumbup.gif
o kiekviena diena jei vis is naujo visa galva tai manau plaukas nukentetu g.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 05 07, 13:48)

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 05 06, 17:33)
lotuliukas.gif  nu man apie pora kazkur dienu atlaiko garbanos su znyplem suktos ,


Baltai pavydziu wub.gif Mano plaukuciai tokie, kad po valandos nieko nesimato is garbanu doh.gif Nebent kirpeja garbanoja, tai dar dar, bet irgi sunkiai diena istempiu (lako turi nepagailet, kad laikytusi) - teko rudeni einant i vestuves garbanotis kirpykloj, bet diena dregna pasitaike, tai issileido tos garbanos per pora valandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 05 07, 15:17)
Baltai pavydziu  wub.gif Mano plaukuciai tokie, kad po valandos nieko nesimato is garbanu  doh.gif Nebent kirpeja garbanoja, tai dar dar, bet irgi sunkiai diena istempiu (lako turi nepagailet, kad laikytusi) - teko rudeni einant i vestuves garbanotis kirpykloj, bet diena dregna pasitaike, tai issileido tos garbanos per pora valandu  verysad.gif


Pas mane tas pats, o kas svarbiausia, kad patys plaukai linkę raitytis. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 05 06, 00:59)
user posted image  Toks man visai neblogai ziurisi kirpimas ir sukuosena  wub.gif
Papildyta:
http://laikas24.lt/l...nu-tendencijas/  mirksiukas.gif  4u.gif

labai gražu thumbup.gif
Papildyta:
thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(micefee @ 2010 05 07, 13:48)

Atsakyti
sveikos smile.gif noriu kazkiokiu pasiketimu,mano plaukai ilgi,tiesus.noriu issikarpyti gala ir galvoju,gal daryti kazka pan i ataugusius kirpcius g.gif ieskojau internete pavyzdziu,bet nieko gero verysad.gif gal jus turit kokiu pavyzdeliu graziu? 4u.gif
Atsakyti
merginos turiu toki klausimuka..
labai man patinka sioj foto mia grifkute, bet mano plaukai panasaus ilgio kaip pas zvonke.
ar tiktu tokia grifkute ilgiems plaukams ?
ar cia kiekvienaip savo atrodys

user posted image
Papildyta:
stai dar viena mia grifkute

user posted image
Atsakyti