Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas: "Žiedai tarp žiedų"!

Kažkaip man nelabai schmoll.gif kai surašot už ką prabalsavot g.gif Kaip koks reitingas sudaromas blush2.gif Kažkaip nejaukiai atrodo, sorry
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2005 07 20, 20:54)
Kažkaip man nelabai  schmoll.gif kai surašot už ką prabalsavot  g.gif Kaip koks reitingas sudaromas  blush2.gif Kažkaip nejaukiai atrodo, sorry


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Man irgi kažkaip schmoll.gif
Atsakyti
Ir man nepatinka schmoll.gif Toks jausmas, kad padėkos laukia už tai kad už tavo nuotrauką prabalsavo, ar kaip suprast? g.gif
Atsakyti
man irgi nelabai patinka, nes patraukiamas dėmesys būtent į tam tikras nuotraukas tongue.gif kas gali sukelt "bandos efektą" biggrin.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu pala... Nepatinka... O tai apie ką daugiau diskutuoti šioje temje? blink.gif
Atsakyti
Tai reik aptarinėt foto, kažką originalaus juose pastebėt, bet gi ne taip kaip per pati balsavimą : "Aš balsavau už " ir po dvitaškio išvardinamos 3 foto schmoll.gif
Tipo, kaip priverstas buvai prabalsuot ir visiem pasisakyt už ką prabalsavai.
Na, nežinau , gal kam toks dalykas priimtinas g.gif
Atsakyti
Iki balsavimo aptarinėji foto,pavadinimus jų kurios patika ir t.t.Bet kaip vyksta balsavimas,tai man irgi schmoll.gif schmoll.gif ,kad skelbesi už ką balsavo.
Atsakyti
QUOTE(Scarlett @ 2005 07 20, 22:17)
man irgi nelabai patinka, nes patraukiamas dėmesys būtent į tam tikras nuotraukas  tongue.gif kas gali sukelt "bandos efektą"  biggrin.gif  biggrin.gif  mirksiukas.gif



QUOTE(Julena @ 2005 07 20, 22:35)
Tai reik aptarinėt foto, kažką originalaus juose pastebėt, bet gi ne taip kaip per pati balsavimą : "Aš balsavau už " ir po dvitaškio išvardinamos 3 foto schmoll.gif
Tipo, kaip priverstas buvai prabalsuot ir visiem pasisakyt už ką prabalsavai.
Na, nežinau , gal kam toks dalykas priimtinas g.gif


Jeigu pirmu atveju (kuris ir šiuo metu ir daromas) galima įžvelgti bandos efekto kurstymą, tai antruoju jau agitaciją biggrin.gif

Man keista, kad per n konkursų toks klausimas neiškilo - visi vardino sau ramiai, ir visiems gerai buvo g.gif Tik nikus (jeigu būdavo atpažinti) buvo sutarta neminėti, siekiant išvengti balsavimo už forumines simpatijas ir pažįstamus. Jeigu neleist ir išvardinti, kas už ką balsavo - tai išvis reikėtų uždaryti temas, skirtas nuotraukų konkursams.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 07 20, 21:50)
Jeigu pirmu atveju (kuris ir šiuo metu ir daromas) galima įžvelgti bandos efekto kurstymą, tai antruoju jau agitaciją  biggrin.gif

Man keista, kad per n konkursų toks klausimas neiškilo - visi vardino sau ramiai, ir visiems gerai buvo  g.gif Tik nikus (jeigu būdavo atpažinti) buvo sutarta neminėti, siekiant išvengti balsavimo už forumines simpatijas ir pažįstamus. Jeigu neleist ir išvardinti, kas už ką balsavo - tai išvis reikėtų uždaryti temas, skirtas nuotraukų konkursams.

Uždaryti nereikia,tiesiog didesnis dėmesys atkreipemas į tas foto kurios minimos,
Atsakyti
Pirmakart taip sunku buvo balsuoti :vry: Visos nuotraukytes be isimties thumbup.gif As siulau organizatoriams sekanciuose konkursuose leisti balsuoti uz 5 nuotraukas jei konkurse ju pateikta virs 100 4u.gif Tarkim jei dalyvauja 50 nuotrauku - balsuojam uz 3, o jei 100+ - uz 5 thumbup.gif
Atsakyti
Visados atsiras nepatenkintų smile.gif Šį kartą blogai, kad vardinam, kitą kartą bus blogai, kad nevardinam megalol.gif
Aš šiaip pasakydama už ką balsavau jokios padėkos nesitikiu, galiu pati padėkot už gražias fotkes mirksiukas.gif
Atsakyti
Na jeigu kiekvienas čia paskelbtų už kokią nuotrauką pabalsavo, tai gal ir rezultatų laukti nereikėtų g.gif Būtų ui kaip neįdomu wink.gif
Atsakyti