Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas: "Žiedai tarp žiedų"!

Prizų nebūtinai dalijama tiek, kiek yra prizinių vietų. Kai laimėjom 2 vietą, buvo apdojanojami tik pirmos vietos nugalėtojai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2005 07 22, 02:29)
įsivaizduoju, kad mamytei, už kurios nuotrauką aš balsuoju, malonu sužinot, kad ji kažkam patiko, kad ją įvertino,

Butent mirksiukas.gif Ir as nieko tokio baisaus tame nematau. Asmeniskai pati, niekada nekreipiu demesio kurios nuotraukos yra visu "favoritai" ir tai(nuotrauku apatarinejimas) nepaskatina manes balsuoti uz viena, ar kita nuotrauka ax.gif
Taigi prabalsavau biggrin.gif :

1. Balta zieda nuskink,
Pabuciuok delnuose,
Aromato ikvepk...... wub.gif wub.gif(Dvi sesutes, turbut. Labai grazi foto wub.gif )

2. O-lia-lia thumbup.gif (patiko iskart kai tik pamaciau)

3. Oiiii, atrodo bite pamaciau!(israiska burbuliuko thumbup.gif atrodo tikrai bite pamate...arba net desimt biciu biggrin.gif )

Dar pritruko maziausiai 3 balsu verysad.gif
Atsakyti
Tikrai, visos nuotraukos yra gražios. Man labiausiai patiko (balsuoti aš negaliu, bet jei galėčiau balsus atiduočiau už šias):
Aš gražiausias iš visų, tarp gėlyčių ir žolių. Neišsirenku žiedelio, tai nuskinsiu aš šakelę smile.gif Spėkit ant ko aš sėdžiu... wink.gif Štai gėlytė tarp gėlių.... Oiiiii, atrodo bitę pamačiau! Mišką puošia šitos gėlės, mane puošia garbanėlės...
Ir žinoma už savo nuotrauką.

O mano mergaitei, nors ji dar nekalba, laabai patiko "Mamytės daržely gražiausia gėlė".
Atsakyti
Gaila kad naujokams negalima balsuoti sad.gif . Mano manymu tai nelabai teisinga schmoll.gif .Įdomu po kiek laiko naujokai tampa sekiokais ir turi teisę balsuoti g.gif
Atsakyti
Perskaičiau, kad reikia parašyti min. 20 žinučių, ir tada, atrado, bus galima
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2005 07 22, 09:50)
Gaila kad naujokams negalima balsuoti sad.gif . Mano manymu tai nelabai teisinga schmoll.gif .Įdomu po kiek laiko naujokai tampa sekiokais ir turi teisę balsuoti g.gif



Tikrai, gaila, kad naujokams negalima balsuoti sad.gif. Perskaičiau, kad reikia parašyti min. 20 žinučių, ir tada, atrado, bus galima
Atsakyti
Dar galite spėti mirksiukas.gif , pabendraukit, šiandien. Apsilankykit kulinarijos, tėvų patirties, vaikų auginimo skyreliuose ir t.t.. tikrai atsiras ką papasakoti, patirtim pasidalinti. Tada jau galėsit balsuoti. Jei ne, palaukit kito konkurso, netrukus jis prasidės smile.gif
Atsakyti
Labutis,

jei leidžiama įdėti nuotrauką ir dalyvauti konkurse, logiškai mąstant,
visi dalyviai lyg ir tampa lygiaverčiais. Sekant iš to, visi konkurso dalyviai
turėtu teisę pareikšti savo nuomonę balsuojant.
Kokia prasmė "blevyzgoti" apie nieką ir teršti "kibernetinę erdvę" su
20 žinučių naujokui. O juk naujokų tūkstančiai... Kaip sakė vieno animacinio
filmuko veikėjas: "...paskaičiuokime, gerbiamieji, kurmiai..." smile.gif

Gosha

QUOTE(Kopa @ 2005 07 22, 10:51)
Dar galite spėti mirksiukas.gif , pabendraukit, šiandien. Apsilankykit kulinarijos, tėvų patirties, vaikų auginimo skyreliuose ir t.t.. tikrai atsiras ką papasakoti, patirtim pasidalinti. Tada jau galėsit balsuoti. Jei ne, palaukit kito konkurso, netrukus jis prasidės smile.gif

Atsakyti
Gosha - čia tai fenomenas biggrin.gif Per daugiau nei metus parašyti tik 2 žinutes doh.gif Kai kitas per dieną ar porą dienų vien dėl balsavimo surenka 20 ir daugiau... Žinučių kiekis nėra apsauga nuo balsų klastojimo, nes jei yra noro - įmanoma prisifloodint į valias. Galėtų būti riba - nario registracijos laikas, kai akivaizdu, kad žmogus prisiregistravo ne dėl balsavimo konkurse, o kur kas anksčiau, jam dar nepaskelbtam esant (kitaip tariant, leisti balsuoti už nuotraukas nariams, prisiregistravusiems IKI konkurso paskelbimo laiko, nepriklausomai nuo žinučių kiekio).
Atsakyti
QUOTE(Gosha @ 2005 07 22, 12:38)
Labutis,

jei leidžiama įdėti nuotrauką ir dalyvauti konkurse, logiškai mąstant,
visi dalyviai lyg ir tampa lygiaverčiais. Sekant iš to, visi konkurso dalyviai
turėtu teisę pareikšti savo nuomonę balsuojant.
Kokia prasmė "blevyzgoti" apie nieką ir teršti "kibernetinę erdvę" su
20 žinučių naujokui. O juk naujokų tūkstančiai... Kaip sakė vieno animacinio
filmuko veikėjas: "...paskaičiuokime, gerbiamieji, kurmiai..." smile.gif

Gosha


Aš tai sakyčiau, džiaugtis reikia, kad naujokams leidžia dalyvauti, o ne bambėti doh.gif O jei nepatinka forumas, tai kam dalyvauti jo konkursuose g.gif
Atsakyti
Na ką gi teks rayti žinutes 4u.gif smile.gif O dėl objektyvumo, tai manau, kad naujokai objektyviausi, nes nieko čia dar nepažįsta ir jiems netrukdo asmeninės simpatijos. Aišku aš nekalbu apie tuos kurie bando balsuoti nesąžiningai 4u.gif
Atsakyti
Aš gal pasirodysiu kaip iš mėnulio nukritus, bet visvien paklausiu ax.gif Kodėl prie nuotraukų neskelbiami nick'ai? Juk norint galima pagal vaikus atsekti kieko tai nuotrauka biggrin.gif Pvz. iš šių nuotraukų pažinau bent kelias forumietes rolleyes.gif Man šiaip jokio skirtumo. Aš tuose konkursuose nedalyvauju, ir balasavimus pražiopsau ax.gif Vat šį kart laiku užėjau.
Pasigirsiu už ką prabalsavau (kam nepatinka, neskaitykit biggrin.gif ):
Tokia pati riba mane ir dangų skiria?
Būdų afišuoti meilę Teksasui yra daug...
Mamytės daržely gražiausia gėlė

Atsakyti