Įkraunama...
Įkraunama...

Mirra Lux kosmetika

Sveikos, ar naudojote kuri nors Mirra-Lux kosmetika? Gal yra, kuri platinat ja? Pasidalinkit patirtim.
Atsakyti
Aš kai ką naudojau. Visai patiko. Pvz. vaikiškas kremas ir man puikiausiai tinka, labai suminkština odą. Patiko ir kaukės veikui, tik kad reik su tabletėm terliotis ir pačiai tą "košę makalošę" pasidaryt. biggrin.gif Ir produktų kaina nėra labai aukšta. smile.gif
Atsakyti
Naudojau prieš porą metų. Anksčiau dažniau nuvažiuodavau į Kauną, tai ten periodiškai šio to nusipirkdavau, Vln net nežinau kur parduoda sad.gif
Tai ką... Šiaip tikrai buvau patenkinta. Nagams ten toks neblogas tepaliukas buvo ir kremai smagūs. Dabar kažkaip miglotai atsimenu, ką dar pirkdavau, bet žinau, kad viskas patiko, na, išskyrus tą kaukę kur tabletes tirpint reikia ir košę maišyt biggrin.gif
O šiaip tai tikrai nieko blogo negaliu apie ją pasakyti.
Atsakyti
Aš naudoju jau gal kokius 3 metus vien tik šitą kosmetiką. Draugė man labai ją prireklamavo, pripasakojo daugybę geraų dalykų, o aš ir patikėjau. Pasirašiau už 2 lt sutartį ir perku sau visą kosmetiką kaip platintoja, tik jokių papildomų pinigų negaunu, nes reikai tam tikrą kiekį per mėnesį nupirkti, kad eitų "navaras". Man patinka, nes natūrali, ypač kremai duoda veidui tokį gaivumo, šviežumo pojūtį. Na, patikėt tais platintojais, tai jie vos ne vaistai nuo visų ligų smile.gif. dar naudoju tokį kūno prausikį "Žaliasis gausmas" - jis tinka ir jautraim veidui ir kūdikių odai ir intymiai higienai. man labai patinka toks universalus daiktas, nereikia kelių buteliukų, nes nelabai juos kur yra dėti. O ir šiaip - ta kosmetika tikrai įkandama, nereikia nuolat blaškytis po parduotuves, vis bandant ką nors naujo. Šiaip man viskas tinka. Gal tik vaikui kremas nelabai patiko "Miroška", nes kažkaip neskaniai kvepėjo, bet odelę tai tikrai suminkština.
Vilniuje yra "taškas" Aludarių gatvėje, berods 4, kur galima net kaip parduotuvėje tos kosmetikos nusipirkti, o aš ne taip toli dirbu, tai man irgi privalumas.
Atsakyti
Maciau Mira Liuks kosmetika parduodama Karoliniskese vaistineje kuri isikurus devynaukstyje, prie Rimi.
Atsakyti
Aš tai nupirkau toki kremuką dantenoms nepasakyčiau, kad kažkaip padėjo g.gif
Atsakyti
Pati nebandžiau, bet pasakojo, kad labai super
dalykas kažkokia standinamoji priemonė krūtinej.
Bet kai domėjaus tai ji man nevisai papigiai pasirodė...
Atsakyti
QUOTE (Mymyte @ 2004 03 10, 16:42)
Vilniuje yra "taškas" Aludarių gatvėje, berods 4, kur galima net kaip parduotuvėje tos kosmetikos nusipirkti..

biggrin.gif Sis taskas - pagrindinis platinimo centras.. Kiek zinau - si kosmetika brangs (del eksportuotoju kaltes).. Taip pat ruosiamas naujas inetinis puslapis..
Atsakyti
Naudojau kremą kojoms, stiprinantį venas, šampūną ir skalavimo priemonę plaukams (nuo slinkimo) - patiko, gal ir plaukai kiek nustojo slinkt. O aš ir nežinojau, kad kažkur Lietuvoj platina, nes man tai tiesiai iš Didžiosios Rusijos pargabena... rolleyes.gif
Atsakyti
O kiekji kainuoja ir kur Kaune jos galima gauti? Esu daug geri apie ja girdejusi rolleyes.gif
Atsakyti
Naujas Mirra Liux ofisas Jaksto gatveje, beveik prie pat upes, netoli Skalvijos (Planeta) kinoteatro.
Naudojau kelius kremus visai neblogi, bet aisku netokie stebuklingi kaip reklamuoja. Mano uosvienei labai patinka, o ji yra isbandziusi visokiu geru uzsienetisku kremu.
Atsakyti
Vakar buvau paskaitoje kaip tik. Man rekomendavo krema OBEREG, nes turiu problematišką odą sad.gif ... Gal kuri bandėt ? Ar tikrai jis toks stebuklingas ?
Atsakyti