Įkraunama...
Įkraunama...

Mirra Lux kosmetika

QUOTE (Noa @ 2004 07 13, 23:10)
QUOTE (uolma @ 2004 07 13, 22:36)

Kojų kremas kurį naudojau kai skauda gerklę, ar sloga pasitepi ir padeda, taipat greičiau žaizdos gija.

Koks koks kremas? blink.gif blink.gif blink.gif

O ner paakiu kremo, nuo kurio hemarojus pagytu? laugh.gif

Nu as cia gal ne v tiemu, cia mano diedas taip isisvajojo biggrin.gif Daba guli ant sopkes ir svarsto, o kas is viso tas hemorojus, subine ten juo susirgus skauda, ar kaip... biggrin.gif

juokas juokais, o koju kremas tinka ir nuo hemorojaus. Tai gydomasis tepalas, skirtas tiek zaizdelems, nubrozdinimams, ikandimams, nudegimams ir t.t gydyti, nuskausmintis, turintis baktericidiniu savybiu. O nuo slogos jau ne vienos atsigyne mano mazoji, nuo gerkles skausmo - irgi. Visoms mamoms - idealus dalykas, jei nenori vaiko serti chemija ir antibiotikais. Sportininkai naudoja nuo raumenu skaumu ir t.t. Kodel jis vadinamas koju kremu - nezinau, bet kad uneiversalus ir veiksmingas dalykas, tai tiksliai thumbup.gif .
Beje, kai pirma karta paklausiau ar galima tepti ant duonos, nusijuoke ir atsake, kad galima, tik nemaistingas jis....
Atsakyti
QUOTE(eglek @ 2004 06 01, 21:29)
Bandziau ta Obereg, bet man tai netiko  sad.gif  Siaip mano
oda labai jautri ir mazai kas jai tinka


Jei dar turi ta buteliuka, gal gali parasyti sudeti?
Atsakyti
Kadangi mano teta aknsciau platino sia kosmetika (dabar tik pati perka sau pigiau), tai nemazai esu turejus priemoniu. Kam aktualu, mano oda problematiska.
Naudojau:
Pieneli veidui - pavadinimo neprisimenu, pienelio konsistencija rausvos spalvos - patiko
Tonikas - pavadinimo neprisimenu - neblogas
Kremas - Mnogacelevoj - labai patiko, turejau keleta pakuociu
Gelis ar zele - Teenager - cia nuo spuogeliu - apsausindavo riebias vietas
Ranku kremas - nepatiko, nes rankos man kazkokios sausos likdavo
Deso zele - labai fainas dalykelis, nesausindavo odos
Kremas nuo salcio - labai keistas kvapas, bandziau tik keleta kartu, bet neglogas
Pilingas - teta padare viena karta - patiko
Kazkoks daiktelis medideliame indely dantenoms - neutralu, nei padejo, nei nepadejo
Lupu kremas (ar kaip jis ten vadinas) - tinka ne tik lupom (jas tepdavau tik vakare, nes kvakas gan keistas), bet ir aplink nosi ir gerkle (pvz, persalus)
Turejau dar kazkoki sampuna plaukams, prisimenu tik, kad patiko
Mama naudojo krutinei krema - stebuklu nepadare, bet panaudojo gal kokias 3 pakuotes, tai tikriausiai jai patiko
Tetis turejo skutimosi krema ir kazkoki skysti vyrams
(labai mazoj pakuotej) - itariu, kad abu produktai dar ir dabar lentynelej stovi - tetis jokiu kosmetiniu priemoniu nepripazista tongue.gif
Maisto papildai - bandziau gal kokiu 3-4 rusiu. Nuo visu nagu pavirsius buvo labai svelnus pasidares (beveik kaip po nupoliravimo biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanise: 30 sausio 2005 - 19:49
Sanise, o dabar nenaudoji? Kodel?
Ar tikrai tai visiskai naturali kosmetika kaip jie sakosi? Nes kiek ieskojau sudeties, tik tokie apibendrinimai kas ten yra.
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2005 01 30, 15:08)
Jei dar turi ta buteliuka, gal gali parasyti sudeti?


Obereg sudetis:
emulsinis kompleksas, vandui,ekstraktai liucernos , (pizmy,
zverodoja, klevera)-sitie nezinau ka reiskia, eteriniai aliejai lavandos, arbatmedzio, baziliko, antibakterinis kompleksas organiniu rugsciu, siera,
alijosiaus sultys.
Atsakyti
Vat toki sudeties apibudinima ir radau. Idomu ar visko neraso, ar tikrai tokie naturalus produktai.
Gal turejot rutulini dezodoranta? Ten prie jo sudeties lyg irgi neraso kad aliumino drusku butu, kas visai aktualu.
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2005 01 30, 20:02)
Sanise, o dabar nenaudoji? Kodel?
Ar tikrai tai visiskai naturali kosmetika kaip jie sakosi? Nes kiek ieskojau sudeties, tik tokie apibendrinimai kas ten yra.

Tiesiog su ta teta susitinku karta ar 2 metus. Ji is Panevezio, o as Kaune gyvenu. Vasara, kai susitiksiu su ja, tai tikriausiai nusipirksiu krema "Mnogacelievoj". Jis mano megstamiausias biggrin.gif

Obereg sudetis is Mirra katalogo (as ji gal jau kokius 3-4 metukus turiu):
jonazoles, liucernos, bitkresles, dobilu ekstraktai; eteriniai levandos, arbatos medzio, baziliko aliejai, specialusis bakteriocidinis kompleksas, sudarytas is organiniu rugsciu, sieros, alavijo sulciu ir vitaminu komplekso. Nezinau, ar ant pakuotes tas pats uzrasyta...
Atsakyti
Man pardaveja rekomendavo "Stimul". Kokia jo sudetis?
Aisku reikes dar kosmetologės paklaust kas tiktu.
Atsakyti
QUOTE(eglek @ 2005 01 30, 20:04)
Obereg sudetis:
emulsinis kompleksas, vandui,ekstraktai liucernos , (pizmy,
zverodoja, klevera)-sitie nezinau ka reiskia, eteriniai aliejai lavandos, arbatmedzio, baziliko, antibakterinis kompleksas organiniu rugsciu, siera,
alijosiaus sultys.

"biokompleksas, kuriame yra pries uzdegiminiu biologiskai aktyviu zoliu megziagu, padeda balzamui giliai isiskverbti i oda, slopinti uzdegima. Balzamas taip pat minkstina, tonizuoja, maitina oda" - pazodziui nurasiau nuo Mirra katalogo.
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2005 01 30, 21:11)
Man pardaveja rekomendavo "Stimul". Kokia jo sudetis?
Aisku reikes dar kosmetologės paklaust kas tiktu.

Transderminis imunoskatinantis balzamas "Stimul":
Sudetis: fitokompleksas, sudarytas is vynuogiu aliejaus; kipariso, miros, levandos, arbatos medziu eteriniu alieju; kraujazoles, eziuoles ekstraktu; dilgeliu ekstrakto; cinko biokomplekso.
Poveikis: greitina epidermio lasteliu regeneracija, stimuliuoja apykaitos ir atsitaisymo ( reparacijos) procesus. Didina naturaluodos imuniteta, atstato mikrocirkuliacija, todel pazeistoje vietoje rezorbuojasi infiltratai.
Vartojimo budas: tepti pazeistas odos vietas.

Komentaras: Biologiskai aktyvus "Imunoskatinanciojo balzamo" kompleksas veikia visus odos elementus, harmoningai stimuliuodamas jos naturalu imuniteta.
Atsakyti
Aciu uz info smile.gif
O dezodoranto nebandei?
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2005 01 30, 21:26)
Aciu uz info smile.gif
O dezodoranto nebandei?

Ner uz ka.
Dezodoranto dar neteko bandyti/tureti.
Atsakyti