Įkraunama...
Įkraunama...

Mirra Lux kosmetika

user posted image

man atidaro viskas gerai... cool.gif

as ta krema norejau jau atiduot kam nors, bet pagalvojau, kad sutepsiu vaikam ir sau kartais. Siaip jis maloniai gula ant odos, bet man truksta riebumo paskui vistiek turiu kazka pertept is nauko doh.gif , nes tempia oda.

Ir jo kvapas toks specifinis, man primena kokio vaistinej pagaminto tepalo, tsakant naturalumu atsiduoda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arogantiška @ 2011 01 15, 13:10)
Aš taip pat dar prie kremų kvapo nepripratau  doh.gif
O ir vyrui nelabai patinka jis  hihihi.gif
Gaila, kad negali pavadinimų parašyti  verysad.gif  Įdomu būtų.


Kai turesiu daugiau liko, galesiu foto ikelti kremu, kuriuos turiu ax.gif Nors jau ir nelabai kas like blush2.gif Kadangi metus galioja, tai dagumos baigiasi sausio men galiojimas, tai tepu dabar negailedama doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2011 01 07, 01:11)
Isbandziau kuno pieneli su afrodiziakais,tikejausi intensyvesnio  kvapo,mano nuomone-pienelis beveik bekvapis,neriebus,greitai isigeria.Ziemai per silpnas.

Gal yra daugiau atsiliepimų apie šį gaminį? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės, gal kas esate bandžiusios prieparatą mirra-geležis? Koks buvo efektas? Ar tarėtės su gydytoju prieš naudojimą? Ar jis tinkų vaikui (9 metų), kuriam dignozuota mažakraugyjystė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorlita @ 2011 01 17, 11:53)
Sveikos, mergaitės, gal kas esate bandžiusios prieparatą mirra-geležis? Koks buvo efektas? Ar tarėtės su gydytoju prieš naudojimą? Ar jis tinkų vaikui (9 metų), kuriam  dignozuota mažakraugyjystė? g.gif

Sveiki, Lorlita, as pati esu "patyrus" MIRRA produktu naudotoja, nemazai zinau apie juos, o pastaruoju metu teko daugiau pasigilinti i ju papildu asortimenta, nes irgi turiu visokiu negalavimu. Turiu cia tokia knygele rusu k. "Biologiskai aktyvus maisto papildai", tai cia prie MIRRA-FERRUM rasoma, kad "biopapildai su gelezimi indikuotini beveik visoms nescioms moterims, taip pat daugumai vaiku, pradedant nuo paties jauniausio amziaus. Zmogaus neimanoma "permaitinti" gyvybiskai svarbiais elementais maisto produktu ar biopapildu sudetyje, taciau patirti paslepta ar akivaizdu deficita galima be dideliu pastangu". Ir toliau "dera atminti, kad normalu ankstyvo amziaus vaiku augima ir vystymasi lemia aprupinimas gelezimi ne kiek ne maziau, nei jodu".
Taip mazdaug grubiai isverciau, taciau tai reiskia, kad is esmes MIRRA-FERRUM (ar gelezis) vaikams indikuotinas, tik turbut vertetu (butu saugiausia) pasitikslinti doze su gydytoju. Manau, kad ant dezutes turetu buti nurodytas gelezies ir kitu mikroelementu kiekis vienoje kapsuleje, tai gydytojas galetu ir pasakyti, kiek uztektu Jusu vaikuciui.
Atsakyti
Sveiki, norejau pasiteirauti kosmetika uzsisakinejat tiesiogiai is firmos ar yra konsultanciu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2011 02 19, 17:49)
Sveiki, norejau pasiteirauti kosmetika uzsisakinejat tiesiogiai is firmos ar yra konsultanciu? ax.gif

Vilniuje galima tiesiai ofise pirkti,kitur-is konsultanciu.
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2011 02 19, 23:00)
Vilniuje galima tiesiai ofise pirkti,kitur-is konsultanciu.



Dėkui, tada lauksiu į až kontaktų, konsultantų iš Kauno ax.gif
Atsakyti
Gal kam nors pravers ax.gif

http://www.supergera...?category_id=35
Atsakyti
Prieš porą savaičių nusipirkau labai daug priemonių veidui.
Žiūrėsiu ar kiek padės, nes oda labai linkusi į spuogus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Arogantiška @ 2011 04 18, 17:23)
Prieš porą savaičių nusipirkau labai daug priemonių veidui.
Žiūrėsiu ar kiek padės, nes oda labai linkusi į spuogus  verysad.gif


Tikiuosi bus rezultatas ir lauksim atsiliepimu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arogantiška @ 2011 04 18, 16:23)
Prieš porą savaičių nusipirkau labai daug priemonių veidui.
Žiūrėsiu ar kiek padės, nes oda labai linkusi į spuogus  verysad.gif

Patarimas:prisijungus prie facebook'o profilio galima gauti on-line MIRRA kosmetologes konsultacija visais grozio ir sveikatos produktu naudojimo ir odos prieziuros klausimais. Rekomenduoju, pati esu sena MIRROS kliente ir tuo naudojuosi. Tiesiog papostinkit klausima ant sienos arba atsiuskit zinute ir jums greitai atsakys.
Atsakyti