Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

QUOTE(blondinas Nr.142 @ 2009 03 26, 05:44)
gerai, kad jus, ubagautojai, is lietuvos isvaziavot.
O tai knistumet cia visiems prota su savo ismaldom.

tu blondinai ar blondine nepvydek! atsimink kad uk nieko uz dyka negausi ir tu sedek savo LT ir ark nu per krize galesi ir tu paubagaut tik nezinai ar ispesi ka is LT!! lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madagaskaras: 26 kovo 2009 - 13:18
sveikutes,noreciau paklausti gal zinot kaip man suzinot ar neatmete mano prasymo del tos £500 ir motinystes pasalpos,jau antra savaite baiginejas o dar jokiu ziniu neturiu.
Atsakyti
kiek zinau jie atsiust turi laiska
Atsakyti
QUOTE(petruska699 @ 2009 03 27, 17:35)
sveikutes,noreciau paklausti gal zinot kaip man suzinot ar neatmete mano prasymo del  tos £500 ir motinystes pasalpos,jau antra savaite baiginejas o dar jokiu ziniu neturiu.


ismalda gauni greiciau, jeigu groji gitara arba soki.
Arba apsimeti, kad esi neigali.
Jei stovesi tyliai, istiesus ranka, ilgai teks laukti.

O seip geriausia butu- pradeti dirbti
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.142 @ 2009 03 27, 15:49)
ismalda gauni greiciau, jeigu groji gitara arba soki.
Arba apsimeti, kad esi neigali.
Jei stovesi tyliai, istiesus ranka, ilgai teks laukti.

O seip geriausia butu- pradeti dirbti

Durnius tu lietuviškas, ir ne kitaip doh.gif Moteris tik vaiką pagimdė, o tu ją jau į darbą varai doh.gif Tokio amžiaus vaikų net į lopšelius dar nepriima.. O uždirbtų pinigų tau nieks nedavinės, tai koks tau skirtumas, kiek kas gauna ir iš kur mirksiukas.gif Nepavydėk, užsidirbk pats wink.gif Aišku, gaila, kad ne blondine gimei, iškart būtų gyvent lengviau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 27 kovo 2009 - 21:51
mes laukiam Child tax credit keli men.,bet gavom laiska,kad reikia mano NI (as jo neturiu,nes esu nedirbanti) kitaip Child tax credit nemokes doh.gif skambinom kazkur registruoti del NI,tai pasake man jo neduos,nes nedirbu reik pradeti butinai dirbti doh.gif ar kaip nors imanoma pasidaryti NI nedirbant? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nickee @ 2009 03 28, 01:45)
mes laukiam Child tax credit keli men.,bet gavom laiska,kad reikia mano NI (as jo neturiu,nes esu nedirbanti)  kitaip Child tax credit nemokes  doh.gif  skambinom kazkur registruoti del NI,tai pasake man jo neduos,nes nedirbu reik pradeti  butinai dirbti  doh.gif ar kaip nors imanoma pasidaryti NI nedirbant?  g.gif


Tai pasidaryk self employede arba tiesiog Home office uzsiregistruok.
Atsakyti
QUOTE(nickee @ 2009 03 27, 23:45)
mes laukiam Child tax credit keli men.,bet gavom laiska,kad reikia mano NI (as jo neturiu,nes esu nedirbanti)  kitaip Child tax credit nemokes  doh.gif  skambinom kazkur registruoti del NI,tai pasake man jo neduos,nes nedirbu reik pradeti  butinai dirbti  doh.gif ar kaip nors imanoma pasidaryti NI nedirbant?  g.gif


kiek zinau galima jei turi bent kelis laiskus, kad tavo kandidatura atmesta.Ta prasme ,kaip irodyma,kad ieskai darbo.Siulyciau internetu siust uzklausima del darbo ir daznai gali sulaukt atsakymo "aciu, darbuotoju siuo metu nereikia bla bla bla".Isprintinti kelis tokius ir turetu praeit.
Antras budas registruotis sellf employed.atidarys tau ni,tik po to truputis galvos skausmo,popierius susitvarkyt ,kad vis del to nedirbi self employed.Tipo persigalvojai ar t.t.Nes self emplyed reikia deklaracijas pildyt del tax return ir savanoriskas ni imokas daryt.Prisiregistravus uz keliu menesiu ateis laiskas su bilu sumoketi ni uz pusmeti,nedaug ten gaunas,bet gali parasyt atgal laiska ,kad nebedirbi ir jie tave ramybej paliks.
Na nezinau ,ar cia aiskiai parasiau,tikiuosi supratai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nickee @ 2009 03 27, 23:45)
mes laukiam Child tax credit keli men.,bet gavom laiska,kad reikia mano NI (as jo neturiu,nes esu nedirbanti)  kitaip Child tax credit nemokes  doh.gif  skambinom kazkur registruoti del NI,tai pasake man jo neduos,nes nedirbu reik pradeti  butinai dirbti  doh.gif ar kaip nors imanoma pasidaryti NI nedirbant?  g.gif

O ar gauni child benefit? jei ne uzpildyk aplikeisina ir pazymek,kad neturi NI,jie tau paskirs apoitmenta be jokiu darbo sutarciu.
Dar gali klaiminti ant vyro jei jis turi NI.
Atsakyti
Net pati paskambinus į job centre gali pasakyt, kad tau reikia NI dėl pašalpų ir užregistruos "pokalbiui" (nebijok, nieko ten kalbėt nereiks, tiesiog susijusius popierius užpildysi) dėl jo. Negali jie taip neduot, nebent esi bevaikė. O tu augini vaikelį ir turi teisę claimint su tuo susijusias pašalpas, o jei tam tau reikia NI, tai jie neturi teisės atsakyt ir liept tau ieškot darbo, kad jį gaut.. O jei sakei, kad benefit'ams reikia ir vistiek atsaakė, kad negausi, tai prašyk su jų viršininku pašnekėt, nes gali būt, kad tas darbuotojas su kuriuo kalbėjai pats nežino, kaip yra.. Būna ir taip pasitaiko wink.gif Mums, kai tik atvažiavom čia, Citizens Advice Bureau aiškino, kad iki kol neišdirbom metų neturim teisės net Child Benefit claimint.. Gerai, kad prieš tai buvom truputi internete pasiskaitę, tai nepatikėjom, vistiek pabandėm ir gavom biggrin.gif Arba dar būna, kad priimdami į darbą pasako, kad jei neturi NI, tai to darbo negausi, kas išvis yra didžiausias neišmanymas ir netgi pažeidžia žmonių teises..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 28 kovo 2009 - 18:42
labas,suzinojau toki dalyka,tiksliau isgirdau,jog po 39 sav motinystes atostogu reikia gryzti i darba kuri laika padirbti ir tik tuomet galima iseiti 13 sav neapmokamu atostogu,ar tai tiesa prasau atsakykite kas zinote g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2009 03 30, 20:03)
labas,suzinojau toki dalyka,tiksliau isgirdau,jog po 39 sav motinystes atostogu reikia gryzti i darba kuri laika padirbti ir tik tuomet galima iseiti 13 sav neapmokamu atostogu,ar tai tiesa prasau atsakykite kas zinote g.gif

Manau ,kad tai visiska nesamone ax.gif
Atsakyti