Įkraunama...
Įkraunama...

E 5 MODE

Dar niekad nieko nepirkai is E 5 Mode, modeliai ir kainos patinka, bet kaip su kokybe?
Atsakyti
Aš pirkau, ir nė vieną kartą: striukę, megztinį, bliuzelę - kokybė tiesiog puiki thumbup.gif
Atsakyti
Puiki kokybe thumbup.gif
Atsakyti
Pirkau sijoną, kokybė puiki, siūlės tiesios, viskas tvarkoj smile.gif
Atsakyti
as sau ten nelabai ka randu, bet berniukas mano, tai apsiperka tik ten... ir nebrangu ir drabuziai ivairiausiu stiliu smile.gif
Atsakyti
Nemažai drabužėlių pirkau. Kad labai super nepasakyčiau, bet ir nusivylus nebuvau. Jei kas patiks ir tiks pirksiu ir toliau.
Atsakyti
Kokybe thumbup.gif Bet ju dizainas man seipsau schmoll.gif Tokie biski bobiskiniai rolleyes.gif
Atsakyti
nu nepasakyciau kad bobiskiniai, jei kalbesim apie akropolio tai iki parduotuves galo daejus galima rasti ir visai linksmu stilingu drabuzeliu, kuriu nei viena boba neuzsides....
gal tesiog neradai biggrin.gif
Atsakyti
Aš turiu šviesų velvetinį sijonuką iš E5 MODE smile.gif Pirkau per išpardavimą, tai tikrai nenusivyliau thumbup.gif O drabužiai ten tikrai ne "bobiški" schmoll.gif Yra įvairių drabužiukų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuzikas @ 2005 07 12, 11:48)
Kad nedaznai Akropoly tenka apsilankyti  blush2.gif
As kauniete  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Kaune Mole yra parduotuve E5 Mode+, ten paejus i gala ir yra jaunatvisku drabuziu skyrius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2005 07 13, 09:25)
Kaune Mole yra parduotuve E5 Mode+, ten paejus i gala ir yra jaunatvisku drabuziu skyrius  smile.gif

Ant tiek jaunatviškų, kad turbūt nuo kokių 74 cm ūgio biggrin.gif

Šiaip esu pirkus - sau nelabai ką, bet ir vyrui, ir vaikams - visai nieko. Kad superduper, nepasakyčiau, bet iš esmės gerai. Bet jau kartą sau kelnes buvau nusipirkus doh.gif Vienkartinės. Iki pirmo skalbimo. Gal jų skalbt negalima buvo, tik chemiškai valyt? Bet etiketėj būtent buvo leidžiama skalbti... Tai va ir žinok dabar žmogus, kas ten blogai buvo - ar medžiaga lieva, ar priežiūros etiketė ne ta prisiūta g.gif

Dabar užtat į E5 mode žiūriu įtariai dry.gif
Atsakyti
pirkau neseniai pirstines. ;] Kokybiskos ir labai siltos mirksiukas.gif
Atsakyti