Įkraunama...
Įkraunama...

E 5 MODE

QUOTE(Zajoncek @ 2007 05 08, 18:39)
Ne visos bet didzioji dauguma E5 prekiu siuvamos Kaune. yra prekiu is vokietijos, belgijos. man labai patinka vokiski "Authentic" ar kazkaip taip rasosi... firmos dzinsai. na nesioju po keleta metu ir nesusinesioja niekaip. puikiai skalbiasi, patogus ir kokybiski. be to kaina pagal parduotuves - labai gera  thumbup.gif

O kiek džinsai panašiai kainuoja?
Atsakyti
kainos priklausomai nuo sezono svyruoja 95-115lt, vasara atsiranda dzinsiuku ir uz 69, 75 lt, panasios ir bridzu kainos.

jei uztaikau ispardavimus - kainytes tesiekia 50-60 lt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zajoncek: 08 gegužės 2007 - 17:48
siaip kiek zinau dabar didziausia E5 parduotuve yra vilniaus akropolyje. Kaune yra Draugystes g. Maximoje ir Mole, bet is ten buvusios labai dideles parduotuves dabar liko visai mazute, su dar mazesniu rubu pasirinkimu unsure.gif bet dzinsus vis tik issirinkau tenai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zajoncek: 12 gegužės 2007 - 12:23
jo man irgi labai gaila tos parduotuves ,kur mole buvo.anksciau budavo vis rasdavau ka ten nusipirkti, ir nuolaidos nemazos budavo.o db kiek uzsuku tai nelabai ka ir randu.pasirinkimas drabuziu zymiai sumazejes.... kazkaip nebezinau,man jau nebepatinka e5mode.nors kokybe per daug nesiskundziu ,bet nelabai yra is ko rinktis.ir spalvos labai niurios kazkaip.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2007 05 12, 16:16)
jo man irgi labai gaila tos parduotuves ,kur mole buvo.anksciau budavo vis rasdavau ka ten nusipirkti, ir nuolaidos nemazos budavo.o db kiek uzsuku tai nelabai ka ir randu.pasirinkimas drabuziu zymiai sumazejes.... kazkaip nebezinau,man jau nebepatinka e5mode.nors kokybe per daug nesiskundziu ,bet nelabai yra is ko rinktis.ir spalvos labai niurios kazkaip....  unsure.gif



aš maudymuką ten tik pirkus, man patiko ir stilius ir kokybė, du sezonus atnešiojau ir dabar keičiu tik dėl to kad atsibodo lotuliukas.gif
Atsakyti



na as tai siam rudeneliui pirkau paltuka.. rolleyes.gif nium grazutis labai ir mano dydis (nesioju xs o visose pardese xs buvo tokie didoki ir stovejo negraziai..) bet kokybe nium man pusetina.. nes po poros savaiciu dirzelio kilpos abi nutruko ir gavau siut ir nebeatrodo vistiek taip gerai kaip buvo.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotasangeliukas: 13 gegužės 2007 - 18:41
Megztukų kokybė tai visai nekokia. schmoll.gif
Atsakyti
Aš kitam gyvenime, jeigu kada bibliotekos kokios respublikinės archyve dirbsiu, tai tik E5 MODE apsipirkinėsiu rolleyes.gif
Nežinau, ką ten galima pirkti doh.gif Nei spalvų, nei modelių, nei dydžių... unsure.gif
Atsakyti
Nezinau i kokius ten rubus jus ziurit, bet pati savo akimis esu macius labai stilingu drabuziu (rubams del stiliaus esu begalo isranki ax.gif ) ir buciau tikrai isigijus, bet nerasdavau savo dydzio (nesioju xs). Va del kokybes nesu isitikinusi, tai nekomentuosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va E 5 Mode yra viena tų parduotuvių, į kurias net neužsuku blush2.gif Niekad schmoll.gif kažkaip man vitrinos užtenka cool.gif
Atsakyti
E 5 MODE labai sugedo verysad.gif Turiu omeny tą, kur Mole. Beveik nebeliko smagių jaunatviškų drabužių schmoll.gif Vien bobiški doh.gif Dabar jau ir aš ten nebeužsuku ax.gif
Atsakyti
Seniau lankydavausi gan daznai, turiu nemazai sios parduotuves rubu, kokybe buo puiki, kaip dabar idomu? Kazkaip net pamirsau, kad tokia parduotuve yra. blush2.gif
Atsakyti