Įkraunama...
Įkraunama...

Detektyvų mėgėjoms

QUOTE(Loreti @ 2015 01 15, 20:30)
Lackberg knygų nebeleis tyto alba, nes neapsimoka dukra girdejo per knygų mugę pereitais metais , tai teks ieškot rusiškai((.


rusų kalba septynios jau yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loreti @ 2015 01 15, 20:30)
Lackberg knygų nebeleis tyto alba, nes neapsimoka dukra girdejo per knygų mugę pereitais metais , tai teks ieškot rusiškai((. o kiti minimi autoriai tai visi įdomus  dar pabandykit potvynį paskaityti ir geras skandinaviskas detektyvas.

Kiek žinau tai tik dvi ir išleistos lietuvių k. - "Ledo princesė" ir "Pamokslininkas" - abi man patiko.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2015 01 15, 15:48)
bent jau lietuviškai tai tikrai yra bibliotekose, tik senesnių knygų. Naujas rezervuotis reiktų, ko gero.
O elektroniniu formatu neskaitai? Rusiški knygų lobynai tikrai Marininą turi  mirksiukas.gif


Tai gausiu-rasiu originalo kalba smile.gif
Visa diena prie kompo akis varvinu, tai stengiuosi isvengti kol galiu e-skaitykliu.
Prie visko dar labai patinka geros knygos ciupinejimas, kvapas spaudos smile.gif
Ai , dar karta pasikartosiu: Dzeimsas CH. Ceizas ypac rusu vertimai geri ir idomus detektyvai
Papildyta:
QUOTE(zuvyte26 @ 2015 01 15, 18:13)
Aš čia einu per visas skaitytojų temas ir kalbu apie detektyvus. biggrin.gif

Ar kas esat skaitę Jussi Adler-Olsen - "Moteris narve" ir "Fazanų žudikai"? Man jo knygos lygiuojasi su L. Kepler detektyvais, o gal net ir geresnės.
Dar atradau Lisa Gardner.  rolleyes.gif
Dar labai patiko Alex Marwood – „Nedorėlės“. O va iš Karin Fossum patiko tik "Neatsigręžk".
Tikriausiai daug kas skaitote ir Camilla Läckberg detektyvus, trilerius, nežinau nei kaip išsireikšti? biggrin.gif

Kazkodel Kepler manes neuzkabino nors tu ka
J. Nesbo Sniego seni skaiciau-perskaiciau, bet taip tik kad perskaiciau..jokio dziugesio smile.gif
E Georg net rasymo stilius ziovuli varo.
Na ir isrankumas gi mano smile.gif
Katzenbacho knygos kitokios, su gera itampa
Imsiuos jusu isvardintas skaityti:)
Papildyta:
QUOTE(zuvyte26 @ 2015 01 15, 18:13)
Aš čia einu per visas skaitytojų temas ir kalbu apie detektyvus. biggrin.gif

Ar kas esat skaitę Jussi Adler-Olsen - "Moteris narve" ir "Fazanų žudikai"? Man jo knygos lygiuojasi su L. Kepler detektyvais, o gal net ir geresnės.
Dar atradau Lisa Gardner.  rolleyes.gif
Dar labai patiko Alex Marwood – „Nedorėlės“. O va iš Karin Fossum patiko tik "Neatsigręžk".
Tikriausiai daug kas skaitote ir Camilla Läckberg detektyvus, trilerius, nežinau nei kaip išsireikšti? biggrin.gif


Na, aciu, daug parekomendavote- visas jau bibliotekoje rezervavau:)
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2015 01 16, 07:43)
Kiek žinau tai tik dvi ir išleistos lietuvių k. - "Ledo princesė" ir "Pamokslininkas" - abi man patiko.


Jo dvi išleistos ir viskas, iš viso jos knygų ar 9 ar 10 yra, bet kitų lietuvių kalba nebeišvysim, nebent leidykla persigalvotų arba kokia kita išleistu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taki @ 2015 01 16, 15:18)
Na ir isrankumas gi mano smile.gif
Katzenbacho knygos kitokios, su gera itampa


tai jau tikrai išranki biggrin.gif
O man Katzenbachas nelabai schmoll.gif
A tu Millenium trilogijos neskaitei? Na, kur Mergina su drakono tatuiruote ir kt.

Atsakyti
Taigi pagaliau perskaičiau Benjamin Black ,,Sidabrinė gulbė". Knyga man nepatiko, taip pat ir pirma autoriaus knyga nepadarė įspudžio. Vis tikėjaus, kad ši bus geresne.
Kaip teigė kiti komentatoriai, kad eilinis detektyvas, tai tikrai ne tiesa. Eilinis detektyvas ir to įdomesnis. Knygos anotacijoje pateikiame, kaip intriguojantis romanas. Nieko panašasus. Papasakota kas su kuo gėre, lovoj gulinėjosi, o kaltininkas atrodo lyg pats savaime pasirodo, nieko net aiškintis nereikėjo. Išvis gal šios knygos net nepriskirčiau detektyvams.
Atsakyti
Sveikos:)

Nustebinau visas detektyvų mylėtojas, jog dar nesu skaičiusi Marininos detektyvųsmile.gif. Na, bet šią "gyvenimo klaidą" stengsiuosi ištaisyti 4u.gif . Perskaičiau pirmą knygą - "Rekviem". Labai patiko. Tiek siužetas, tiek įvykių nenuspėjamumas, tiek "neholivudiškumas" (be tų meilių, seilių, lovos reikalų blush2.gif). Manau, dar ne vieną Marininos knygą perskaitysiu. Džiaugiuos atradus tokį lobyną!
Atsakyti
Susidomejus paziurejau i balsus Goodreads 2014 metu knygos rinkimuose. https://www.goodread...ller-books-2014. Jo Nesbo tik 8-je vietoje. Nusivylimas....
Is visu skaiciau tik 'The Silkworm'. Dabar 'uzkibau' ant S. King. Paskutini karta ji skaiciau tur but pries 20 metu. smile.gif Idomu butu visas perskaityt. Bet man tur but metu neuztektu. Galvoju nuo kurio galo pradet smile.gif



Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2015 01 16, 20:51)
tai jau tikrai išranki  biggrin.gif
O man Katzenbachas nelabai  schmoll.gif
A tu Millenium trilogijos neskaitei?  Na, kur Mergina su drakono tatuiruote ir kt.


Viena knyga ipusejau , ta su tatuiruote:) ir skubiai padejau-nesikankinau
Perskaiciau abi Jussi Adler-Olsen - "Moteris narve" ir "Fazanų žudikai"-patiko
Papildyta:
QUOTE(Taki @ 2015 02 04, 09:40)
Viena knyga ipusejau , ta su tatuiruote:) ir skubiai padejau-nesikankinau
Perskaiciau abi Jussi Adler-Olsen - "Moteris narve" ir "Fazanų žudikai"-patiko


Aciu visoms pasisakiusioms-rekomendavusioms. Be jusu tikrai nebuciau radusi siu knygu:) thumbup.gif
Atsakyti
Perskaičiau paskutinę J. Nesbo "Vaiduoklis". Pabaiga toobula užbaigiant knygų seriją apie Harį Hulę. Nežinau ką skaityti, kad taip įtrauktų smile.gif Reikia gal ką iš fantastikos griebti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murkaka @ 2015 02 09, 21:20)
Perskaičiau paskutinę J. Nesbo "Vaiduoklis". Pabaiga toobula užbaigiant knygų seriją apie Harį Hulę. Nežinau ką skaityti, kad taip įtrauktų smile.gif Reikia gal ką iš fantastikos griebti smile.gif


Kiek teko domėtis čia ne paskutinė jo knyga išleista su Hariu Hule, dar 2013 yra išleista ,,Police" bet lietuviškai jos dar nėra. ir dar keletos knygų lietuviškai nėra iš Hario Hules serijos smile.gif
Atsakyti
N.Neuhaus Piktas vilkas žiauriai geras detektyvas apie pedofiliją
Atsakyti