Įkraunama...
Įkraunama...

Detektyvų mėgėjoms

Bandziau pradeti J. Nesbo skaityti. Pradejau nuo raudongurkles nes kaip pirmosios knygos, niekaip neprisiverciu net ipuseti jos doh.gif ar cia tik si knyga tokia "nevalgoma" ar visos tokiu stiliumi kuris ne man g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orch @ 2015 07 29, 15:38)
Bandziau pradeti J. Nesbo skaityti. Pradejau nuo raudongurkles nes kaip pirmosios knygos, niekaip neprisiverciu net ipuseti jos doh.gif  ar cia tik si knyga tokia "nevalgoma" ar visos tokiu stiliumi kuris ne man g.gif


Sveiki, as taip pat sita atidejau,geresniems laikams, o vat "Vaiduoklis' susivalge greit, gal pabandykit kita jo knyga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orch @ 2015 07 29, 09:38)
Bandziau pradeti J. Nesbo skaityti. Pradejau nuo raudongurkles nes kaip pirmosios knygos, niekaip neprisiverciu net ipuseti jos doh.gif  ar cia tik si knyga tokia "nevalgoma" ar visos tokiu stiliumi kuris ne man g.gif



Is tikruju jo pirma knyga 'Siksnosparnis', dar tik visai naujai isleista lietuviskai. Man ji smagiai susikaite, nes jau buvau uzkibus smile.gif Raudongurkle - sunki. Perskaiciau ne is pirmo karto. Tur but geriau pradeti nuo kitu. Gal nuo 'Vaiduoklio' kaip luju siulo. As pradejau nuo 'Pentagramos'.
Atsakyti
noreciau paklausti jei pradedi ne nuo siksnosparnio ar nebus taip kaip su Marklund knygom ,kai nobelio testamente ji vedusi o klubas69 dar netekejusi,man trukde tas net skaityti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loreti: 30 liepos 2015 - 08:57
QUOTE(Loreti @ 2015 07 30, 02:56)
noreciau paklausti jei pradedi ne nuo siksnosparnio ar nebus taip kaip su Marklund knygom ,kai nobelio testamente ji vedusi o klubas69 dar netekejusi,man trukde tas net skaityti


Man netrukdo. Vis dar visu neperskaiciau. Po 3cios ar 4os perskaitytos sugrizau i pradzia angliskai. Tur but "sarvuotoj sirdy' labiausiai pastebejau, kad kazka esu praleidus. Bet gal jau ir antra tuoj isleis, tai galima po truputi skaityt is eiles smile.gif As dazniausia neskaitau tu 'serialu' viena po kitos. Smagu tarpuose ka nors kito imaisyt.
Atsakyti
QUOTE(Orch @ 2015 07 29, 15:38)
Bandziau pradeti J. Nesbo skaityti. Pradejau nuo raudongurkles nes kaip pirmosios knygos, niekaip neprisiverciu net ipuseti jos doh.gif  ar cia tik si knyga tokia "nevalgoma" ar visos tokiu stiliumi kuris ne man g.gif

Taip,raudongurkle visai kitokia,sunkiausia,tikrai verta pasakaityti kitas wink.gif Man,kaip Nesbo gerbejai irgi nelabai skaitesi ta raudongurkle,jau beveik norejau mesti,bet tada buvome kalnu trobeleje pailseti,buvo ziema,neitin yra ka veikti ir kitos knygos nebuvau pasiemusi,tai stumiausi su ta...ir labai patenkinta,nes paskui man isiskaite ir visai patiko smile.gif Namuose tai gal buciau metusi ir nepabaigusi , o ten tokia situacija isgelbejo,nebuvo kitu knygu po ranka smile.gif

QUOTE(Loreti @ 2015 07 30, 08:56)
noreciau paklausti jei pradedi ne nuo siksnosparnio ar nebus taip kaip su Marklund knygom ,kai nobelio testamente ji vedusi o klubas69 dar netekejusi,man trukde tas net skaityti

As patarciau pradeti is eiles,nes Hules gyvenimo laikotarpiai maisosi,man idomiau skaityti pagal chronologiska seka wink.gif Esu pradejusi nuo Pentagramos,nes ja pirmaja isleido lietuviu kalba,kito pasirinkimo nebuvo ir nezinojom,isleis daugiau ar ne...kadangi knyga labai patiko,nutariau pasieskoti tesiniu rusu kalba ir labai apsidziaugiau,kad rusai viska leidzia is eiles,susipirkau ir viska skaitau paeiliui dabar wink.gif
Atsakyti
QUOTE(luiziana @ 2015 08 06, 03:37)
Esu pradejusi nuo Pentagramos,nes ja pirmaja isleido lietuviu kalba,kito pasirinkimo nebuvo ir nezinojom,isleis daugiau ar ne...kadangi knyga labai patiko,nutariau pasieskoti tesiniu rusu kalba ir labai apsidziaugiau,kad rusai viska leidzia is eiles,susipirkau ir viska skaitau paeiliui dabar wink.gif


'Siksnosparnis' manes tur but nebutu uzkabines. I Anglu kalba irgi verte ne is eiles. Speju, kad pradejo nuo populiaresniu smile.gif Zinoma dar ir nuo vertejo priklauso. Nors Lietuvoje vertejai negauna tiek kreditu, taip manau.

Jei atkreipete demesi, pvz. Amazoneje vertejo vardas parasytas salia autoriaus. Nes itaka vis tik didele. P. Cornwell, S. Grafton knygas pradejau skaityt angliskai, po to idomumo delei paskaiciau lietuviskus vertimus. Tai oioioi. Suprantu, kodel jos niekam labai nekrito i aki smile.gif
Atsakyti
Labas,
Aš taip pat labai mėgstu detektyvus. Paskutiniu metu labai patraukė dėmesį skandinaviški, šaunus autorius Henning Mankell.
Atsakyti

Aš irgi stengiuosi kuo daugiau skaityti, bet vasarą lengvi skaitaliukai buvo.
Apie perskaitytas knygas dar pasipasakosiu, bet dabar labai noriu jūsų patarimo.
Noriu padovanoti skandinavų rašytojo detektyvą vyrui, bet noriu, kad būtų staigmena, dar neskaityta. Visa bėda, kad tai ne mano vyras, o tik pažįstamas draugas. Kiek žinau skaito būtent skandinavų detektyvus, ypač Jo Nesbo. Galvoju apie Jo Nesbo - Šikšnosparnis. Bet bijau, kad nebūtų perskaitęs anglų k. Dėl Šikšnosparnis apsistojau, nes skaičiau, kad tai pirma Hūlės istorijos knyga. Gal tiktų 😕
Dar turiu Michael Katz Krefeld - Ieškomas. Dar tik pradėsiu skaityti. 😑
Gal jau kuri perskaitėte John Katzenbach - Trys raudonos?

Žodžiu labai laukiu patarimų, gal yra jau perskaičiusių ir gali rekomenduoti gerą skandinavų detektyvą?

Iš anksto dėkoju 🌹

Atsakyti
Aš tai rekomenduočiau Henning Mankell "Prieš šalną" arba "Klystkeliais". Mane tai labiausiai sužavėję detektyvai.
Atsakyti
QUOTE(Ptolomeja @ 2015 09 09, 07:28)
Aš tai rekomenduočiau Henning Mankell "Prieš šalną" arba "Klystkeliais".  Mane tai labiausiai sužavėję detektyvai.


Aš irgi skaitau Henning Mankell. Geros, bet nėra naujos, gali būti jau perskaitęs sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Loreti @ 2015 07 28, 19:44)
N.Neuhaus Piktas vilkas žiauriai geras detektyvas apie pedofiliją

Perskaičiau visai nesenai. Man kaip tik nepatiko tematika,t.y. pedofilija. Ypač sunkiai skaičiau pabaigą. Paliko man niūrią nuotaiką. Ir tema man tokia lyg nuvalkiota, visur jos pilna. Knygose jos vengiu.
Atsakyti